Skocz do zawartości
Grek

Reggae

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna zauwazyc w naszym kraju ten rodzaj muzyki nie jest zbytnio popularny (z czego sie bardzo ciesze) macie cos ciekawego wklejac pzdr ;)

Bers Hammond

Damian Marley & Nass

Sizzla

Cocoa Tea

Gentleman

i Guru BOB :)

Edytowane przez Grek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto słucha reggae, ten rucha kolege :)

Damian Marley na Woodstock 2012! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pederasta też jest rasta ;)

osobiście uważam że ten typ muzyki jest zbyt popularny u nas w kraju i wkur*iają mnie gówniary obnoszące się z trzema kolorami i jakieś pace and love (jak ja nienawidzę pacyfizmu :biggrin: )

sama muzyka jest nudna jak dzisiejszy hiv hop (monotonnie, nudno, "na jedno kopyto" i gównianie),

jedyne prawdziwe tego typu granie to ska! przy okazji według mnie najlepszy przedstawiciel tego gatunku w naszym kraju !!!:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wpadło w ucho połączenie dubstepu i reggae w wykonaniu Skrillexa i Damiana Marleya :

Edytowane przez crix15
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajujo polecam, bardzo fajna kapelka.

Mam nadzieje ze DAAB to kazdy zna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nową zajawkę Snoop Dogga - Snoop Lion :)

Ja wiem że dla niektórych "starych" reggaeowców może to być profanacja czy jakieś inne określenie wynikające z negatywnego podejścia do Liona :). Ale na to trzeba patrzeć inaczej. Moje zdanie jest dość subiektywne bo jestem fanem Snoopa od wielu wielu wielu lat, a całą szopkę z reinkarnacją i nową twarzą należy z przymróżeniem oka traktować, ale najważniejsza w tym wszystkim jest muza. Stricte reggae to na pewno nie jest ale bardzo ciekawa wizja gościa który jest legendą rapu i w ogóle hip-hopu. Na pewno bardzo świeże podejście. Jest ono też zasługą producenta tej muzy - Major Lazer, który się ze Snoopem świetnie dogaduje i efekty tego póki co są zajebiste. Tak czy siak, każdy oceni wedle własnego gustu. Jak narazie wypuszczono trzy kawałki, cały album już niebawem :).

http://soundcloud.com/snooplion

oraz muza Major Lazer:

http://soundcloud.com/majorlazer/

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja niepowiedzialbym ze to niepopularna muzyka - muzyka ta ewoluowala.

Gentelman - 2x widzialem na zywo ale przemawia do mnie glownie ten okres kiedy eksperymentowal z muzyka, rewelacyjny kawalek:

Z lokalnego rynku to:

- Izrael

- Paprika Koprs

Bardzo mile kapele. Oczywiscie jak kazdy gatunek i reagge doczekalo sie krytyki w formie zabawnych pastizy oto dwa przyklady:

Kocia muzyka:

Pudelsi:

wokal Kora -

wokal Malenczuk -

Zacier - rob reggae -

Ja przyznam ze ciut mniej odnajduje sie w klimatach klasycznych jak Bob Marley. Niemniej wariacje nt muzyki reggea bardzo lubie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×