Skocz do zawartości
BaKaJ-PL

Liga Eventowa

Rekomendowane odpowiedzi

coś innego, karty to zmuła ;p może np wyścig FWD 480PO , RWD 500 PO i AWD 520 PO ?? same road cary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w ... eventów więc na pewno coś się znajdzie ale musiałbym jeszcze dopasować tory limity itp.

Obawiam się, że na dzisiaj nie zdążę, a część osób potrzebuje dłuższego okresu przygotowawczego.

Co do kartów to może masz racje ale podoba mi się to, że jest tylko jeden bieg i trzeba hamować na czuja.

Puśćmy najpierw listę a później zobaczymy co wybrać. Najwyżej pojedziemy w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forum brak zainteresowania.

W takim razie event się dzisiaj nie odbędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprowadź punktację, jedną konkretną klasę wyścigów (np super GT), jeden godzinny wyścig zamiast trzech kilkominutowych , listę chętnych i pewno będzie o wiele lepiej ;) aha, no i jakiegoś hosta, coby poprowadził te kilkanaście osób bezpiecznie przez cały wyścig ;) bo ze swoimi 2Mb to niestety marnie może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forum brak zainteresowania.

W takim razie event się dzisiaj nie odbędzie

Według mnie to brakuje właśnie konkretnej informacji, kiedy, na jakim torze i w jakich godz odbywają sie te zawody. W pierwszym poście powinien byc kalendarz z konkretnymi informacjami.

To tylko taka sugestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich lig jest pełno. Chociażby na moim rodzimym forum :)

O hostowanie poproszę aragornika (zazwyczaj to on hostował w tego typu imprezach)

Co do długich wyścigów to w naszym przypadku będą nudne, gdyż często się zdarza, że bardziej zaawansowani gracze odjeżdżają reszcie po jednym okrążeniu.

Czytałem gdzieś że na próbach czasowych gracze kierownicowi odjeżdżają padowym na ok. 2-3 sekund.

Dodatkowo trzeba dodać do tego braki niektórych w ustawianiu auta na wyścig (np. ja :) ) lub po prostu mniejsze od innych doświadczenie i dzieje się tak jak ostatnio.

Przypomnę ci, że razem z fi3ldy'm odjechaliście po kilku okrążeniach i przez większość wyścigu jechałem sam :)

Po zakończeniu Ligi Lexusowej (jest tylko 6 zaplanowanych wyścigów) być może żrobię jakąś ligę dla samochodów użytku codziennego (napęd FF, mały silnik itp.)

Patrząc po aktualnych głosach to Liga Eventowa odbywać się będzie w piątek (start między 19.00 a 20.30)

Będziemy jechać po 3-4 wyścigów. W zależności od liczby chętnych (na razie 6 osób jest równocześnie za punktacją i piątkiem) wprowadzimy nagradzanie dla kolejnych 6, 8 lub 10 osób.

Przydałoby się także wyznaczyć komisję sędziowską (najlepiej jakiś bardziej doświadczony gracz, zaznajomiony z CRC)

edit:

Po niedzieli będę przyjomał zgłoszenia na podobnej zasadzie co w lidze lexusa ale nie będzie teamów (z różnych przyczyn).

Punktacja zapobiegnie wychodzeniu w trakcie wyścigu, zawodnicy podejdą do tego na poważnie (mam nadzieję).

Nieusprawiedliwione wcześniej nieobecności będą karane.

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale ja i Kupczyk jesteśmy takimi padowymi graczami (chyba, że Kupczyk zakupił sobie kiere , ale się nie chwalił póki co ) ;P co do ustawień auta, wystarczy poczytać pomoc przy odpowiednich elementach (przykładowo wchodzisz w zawieszenie i klikasz w zółty znak zapytania) a później polatać trochę i po próbować różnych ustawień;)

Tak jak Kupczyk napisał, daj w pierszym poście jakieś konkret info, kiedy jaką trasę będziemy jeździć, w jakie dni i o której godzinie - chętni sami się znajdą ;) a skoro już istnieje liga Lexusa, to tera tutaj strzel właśnie taką, jaka na tym forum aktualnie NIE JEST rozgrywana ( a nie , że 5 miesięcy temu była) . skoro masz kolegów na innym forum to zaprośich, aby i tu się zarejestrowali i np. od następnego tygodnia( albo i od tego, tak jak mówisz, piątku) już coś pojedziemy ;) Także do dzieła ;) aha, aragornika cos ostatnio nie widać, także może poszukaj jakiegoś innego hosta ( mój internet i Kupczyka się nie lubią, także nas pod uwagę nie bierz) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ich nie nakłonię do zmiany forum.

Jeśli chcesz to wyślę ci adres z ligą.

Problem jest w tym, że startują w soboty i w niedziele o 22.00 (często później).

strzel właśnie taką, jaka na tym forum aktualnie NIE JEST rozgrywana

Wydaje mi się, że moja Liga jest jedyna w swoim rodzaju, no może noIDnumber miał ten sam pomysł co ja, ale Liga Eventowa została stworzona niezależnie (i prawdopodobnie dużo wcześniej).

Co do aragornika to mówił, ze go nie będzie, ale zdaje się, że już wrócił.

W razie jedo nieobecności ustali się zapasowego hosta.

Z tego co zauważyłem to na forum działają 2 ligi (bez moich) jedna wytrzymałościowa, a druga z tego co przeczytałem startuje o północy :)

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy powstała dużo wcześniej bo z noIDnumber założyliśmy 31.03.2011 , a Twoja liga powstała w czerwcu tongue.gif

Co do braku ludzi to ze zmianami bym się wstrzymał do września , są wakacje i ludzie korzystają z pogody. Mi taka forma jak dotychczas bardzo odpowiadała , bo czasem do ostatniej chwili człowiek nie wie czy będzie miał czas pojeździć,nie mówiąc już o czasie na ustawianie samochodu pod konkretny tor.Pozdrawiam i do zobaczenia na torze.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o głosy w ankiecie to spośród 8 ankietowanych, aż 7 chce wprowadzenia systemu punktacji i kar, natomiast jeden nie.

Siedem osób stanowi znaczną większość wszystkich ankietowanych, więc ich zdanie odnośnie dnia rozgrywania eventu przeważyło.

Tak na dzień dzisiejszy wyglądają głosy:

Poniedziałek - 3

Wtorek - 5

Środa - 5

Czwartek - 5

Piątek - 6

Sobota - 5

Niedziela - 1

Jak widać najwięcej osób może się ścigać w piątek więc wstępnie umawiamy się na ten dzień (możliwe, że jeszcze ktoś odda swoje głosy).

Godzina jaka mi pasuje (jestem w końcu organizatorem ::P) jest między 17.00 a 20.30 (godzina startu).

Do tego dochodzi jeszcze około 1,5h trwania eventu.

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zostać przy godzinie 20.00.

Chętnych proszę o wpisywanie się poniżej (dopiszę ich do listy chętnych) oraz o zapoznanie się z zasadami CRC (link w pierwszym poście)

Mile widziana jest pomoc w sprawdzaniu powtórek z wyścigu (komisja sędziowska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapisz mnie. Teraz mialem problemy z internetem i nie odzywałem się, teraz już jest ok i mogę się ścigać. Tylko podaj jakie samochody dozwolone to muszę zarobić i kupić, bo save mi się rozwalił i gram od nowa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz w stanie krytycznym to mogę ci coś kupić tylko się odezwij thumbsup.gif

Pierwszy event z punktacją: 26.08.2011

Puchar Europejskich Hot Hatchów:

Punkty osiągów: 450 PO

Opony: sportowe miękkie

RM: nie dozwolone (tylko road cary)

Hot Hatch (auta 3 lub 5 drzwiowe, czyli tylna szyba od bagażnika otwiera się wraz z tylną klapą)

175610.jpg

Tory:

Lazurowe Wybrzeże

Eiger Nordwand

Tokyo R246

Grand Valley East

Liczbę okrążeń dodam jutro.

Proszę wpisywać się do ligi!

Start równo o 20.00, nie będziemy czekać na spóźnialskich, dlatego proszę wszystkich o obecność minimum 10 minut wcześniej (19.50)

Proszę również o zgłoszenia ewentualnych hosterów (na wypadek, gdyby zabrakło aragornika)

Mile widziana będzie pomoc w sędziowaniu (komisja sędziowska)

Jeździmy bezkontaktowo!! Proszę zapoznać się z zasadami CRC!

Zachowania niezgodne z zasadami będą karane przez komisję sędziowską na podstawie powtórek.

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no poradzę sobie jakoś. Teraz psn działa to sobie lvl i kasę na sezonówkach uzbieram. Ale pytałem o to, bo muszę auto kupić stuningować i jakoś ustawić thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ustalam kalendarz cały sezon thumbsup.gif

Jeżeli wytrwamy to szykuje się 38 eventów. Uwzględniłem w nim długie weekendy, święta itp tak żeby zminimalizować nieobecności (ja prawie zawsze gdzieś wyjeżdżam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś postaram się postawić serwer to coś można potrenować bo dawno nie ogarniałem :D

1.Bakaj-PL

2.Smaczne jablko

3.Bagilks

4.aragornik ( o ile ufo nie porwie inne historie;P )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kalendarz rozgrywek (znajduje się on w pierwszym poście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak przy fordzie focusie widnieje amerykańska flaga (choć wiadomo, ze focus jest niemiecki) to co wtedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o tym :)

W takim razie Hatchbacki nie muszą być z europy

Wpisać cię na listę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hakuna dopisać cię?

musicie mi dać jasno do zrozumienia, ze się zgadzacie na moje warunki :)

Start za tydzień bo w tym tygodniu robię testy na lexusa (proszę o obecność)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×