Skocz do zawartości
Dawid Dorobisz

Ps3 - Gry Na Początek

Rekomendowane odpowiedzi

Wypisujcie tutaj gry od których "nowy" posiadacz ps3 powinien zacząć przygodę :

HEAVY RAIN - Niesamowite Emocje , Całkiem Dobra Grafika , Można nauczyć się przycisków na padzie , pl wersja.

UNCHARTED 2 I 3 : Bez Komentarza.

Edytowane przez Dawid Dorobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wypisujcie tutaj gry od których "nowy" posiadacz ps3 powinien zacząć przygodę :

HEAVY RAIN - Niesamowite Emocje , Całkiem Dobra Grafika , Można nauczyć się przycisków na padzie , pl wersja.

UNCHARTED 2 I 3 : Bez Komentarza.

Masz chłopaku wyobraźnie ! Każdy twój temat poprawia mi humor. thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wypisujcie tutaj gry od których "nowy" posiadacz ps3 powinien zacząć przygodę :

UNCHARTED 2 I 3 : Bez Komentarza.

W sumie po jedynce i dwójce Uncharted możemy się spodziewać, że trójka będzie równie dobra, ale jakim sposobem polecasz tą grę innym skoro jeszcze w nią nie grałeś (co najwyżej oglądałeś gameplay) ?

sk316fx - masz racje bo zarejestrowaniu się Dawida Dorobisza to forum nabrało kolorytu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma gier od których się "powinno" zacząć przygodę z ps3. Każdy ma swój gust i kupi to co będzie chciał.

Przecież nikogo nie zmusisz żeby kupił np.GT5 (np. mnie bo nie lubie samochodówek) albo Uncharted i sporo innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie na poczatek trzeba ograć gry, które najbardziej ci sie podobają. Nie wiem (IMHO) czego tu się uczyć? Przycisków na padzie? Nie wiem, albo mam wrodzony talent albo od razu jakoś mi się pzyswoiły, od poczatku gram bez patrzenia na nie - całkowity automat. Może na poczatek (ale i tu są wyjątki) lepiej nie brać gier, które wymagają sporego skilla i czasu na męczenie ich (trudnych)... Warto rozpocząć od czegoś łatwiejszego :thumbsup: Ale nie ma reguły na poczatkowe gry - bierzesz co chesz :pardon:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

powinni zrobić taką gre, że ci się wyświetla na ekranie jakiś guzik, np. X albo O i trzeba go nacisnąc na padzie. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

powinni zrobić taką gre, że ci się wyświetla na ekranie jakiś guzik, np. X albo O i trzeba go nacisnąc na padzie. haha

jest taka gra, nazywa się God of War :P łehehehehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×