Skocz do zawartości
HDS-Kruk

Angielski System Operacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno przywiozłem konsolę z Anglii, wszystko działa tylko ich wersja systemu różni się nieznacznie od Polskiej.

Mianowicie mają BBC player'a zamiast bodajże Ipli u nas. BBC niestety nie działa za granicami UK. Nie wiem jak zmusić konsolę do załadowania naszego softu, ewentualnie do "zamienienia" playerów

Update'y ściąga normalnie tyle że BBC zostaje.

Czy format dystku i nagranie nowego systemu rozwiąże ten problem, czy jest jakaś inna możliwość naprawienia tego bez formatu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zmianę języka na polski, oraz założenie polskiego konta psn (jeżeli takowego nie posiadasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kłopot był w Angielskim koncie PSN. Po założeniu nowego profilu wszystko jest okey.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

PS - zmiana języka nie jest konieczna, jakoś tak już się przyzwyczaiłem do tego Englisza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kłopot był w Angielskim koncie PSN. Po założeniu nowego profilu wszystko jest okey.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

PS - zmiana języka nie jest konieczna, jakoś tak już się przyzwyczaiłem do tego Englisza ;-)

Tak, tylko od tego jaki masz język w menu taki masz język w grze, np.: LittleBigPlanet było po Angielsku gdy menu również. Przestawiłem na Polski to i LittleBigPlanet też przestawiło się na Polski.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×