Skocz do zawartości
Even

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Rekomendowane odpowiedzi

Bijatyki na podstawie Naruto która stworzyl EIGHTING na Nintendo Wii (Gekitou Ninja Taisen/Clash of Ninja) są o wiele lepsze od tej serii ultimate ninja storm...nie kupie tej gry bo dla mnie to jest prosta klikanka z prostymi ciosami ubrana w śliczną oprawę graficzną ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja Taisen nie posiadał żadnego konkretnego trybu story ;c

A dla mnie to on jest najważniejszy w tej grze. ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którą część byście poradzili kupić mi, czyli osobie zupełnie nie znającej serii? Naruto: Ultimate Ninja Storm 1, Naruto: UNS 2 czy Generations? Z zastrzeżeniem, że na pewno nie zagram we wszystkie trzy, więc chcę jedną, najlepszą z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pierwsza część ma chyba najbardziej rozbudowany system walki choćby te przeskakiwanie na murek czy podczas ultimate jutsu można się obronić wciskając szybciej niż przeciwnik kombinacje przycisków to jest bardzo na + Druga część naruto oraz Generation ma poprawianą dynamikę gry i dodanie mase postaci di wyboru. Ja bym kupił pierwszą część i pograł przez dłuższy czas a potem zastanowił się nad kolejnymi częściami :) Tylko jeden minus nie ma pucharków w jedynce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z widowiskowością walk? Bo jak oglądam na youtube to te z dójki wydają się być najbardziej widowiskowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pograc w online to bierz generations. Dla singla bierz co znajdziesz najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce pograć online ? Pisać na PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czemu na 1 miejscu w leaderboard jest jakis haker nie mozliwe , zeby wygral 9999 walk i przegrał 1. Niemyślałem, ze byle jaki nob moze to latwo zhackowac.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak odblokować postać naruto trybie lisiego demona? Przeszedłem cały story mod i nie widać nie słychać żeby było jak odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze?

No ja jeszcze coś tam gram :D Właśnie kończę przechodzić survivala i zdobywać ostatnie trofea.. Masakra ile się namęczyłem przy tym ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaciąłem gdzieś na Advanced Survival, jeśli dobrze pamiętam nazwę, też parę trofeów do platyny mi brakło. Macie jakąś postać którą Wam się łatwo survivale przechodzi?

Jeśli chodzi o multi to ja sobie odpuściłem, bo ciężko było się z kimś połączyć a jak już się udało to miałem lagi co w bijatykach jest niedopuszczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, po jakieś wskazówki. Myślałem, że wbije bez wysiłku platynkę w tej grze, a już w Beginner Survival mam problemy pokonać więcej niż 4 wojowników XDs. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyposaż się w możliwie jak najwięcej buteleczek z życiem. Ja tak robiłam i to chyba jedyny sposób :)  W pewnym momencie będziesz miał przeciwników z wścieklizną, będą cały czas napierać nie dając ci chwili wytchnienia. Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale chyba w przed ostatnim survivalu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem na 3 poziom survivalu. Pierwsza walka - z Sakurą, dała mi niezłą frustrację. Dziewczyna nawala kombosami i czymkolwiek się da od samego początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które wbiły platynę albo trofeum Ninja Lover.
Czy trzeba pod nie zagrać wszystkimi postaciami w trybie Team? Wiem o alternatywnych strojach pod R1 i o tym, że postacie ze Story Mode się nie liczą. Rozegrałem tak po kolei po jednej walce w trybie Free Battle -> Single Team, wszystkie wygrałem, no a pucharka nie ma.
PS. Ok, mój błąd. Nie wiem jakim cudem, ale po zagraniu młodym Kibą wpadło trofeum. Musiałem w jakiś sposób go pominąć, a zacząłem od góry grać wszystkimi od nowa, tym razem w trybie Team.

Zostało mi tylko kilka kart do zebrania, singla wyczyściłem prawie całego. Pisze się ktoś na jakieś granie online? W multi pustki, a jak się ktoś trafi, to albo totalny pros, albo lagi, ech. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które wbiły platynę albo trofeum Ninja Lover.

Czy trzeba pod nie zagrać wszystkimi postaciami w trybie Team? Wiem o alternatywnych strojach pod R1 i o tym, że postacie ze Story Mode się nie liczą. Rozegrałem tak po kolei po jednej walce w trybie Free Battle -> Single Team, wszystkie wygrałem, no a pucharka nie ma.

PS. Ok, mój błąd. Nie wiem jakim cudem, ale po zagraniu młodym Kibą wpadło trofeum. Musiałem w jakiś sposób go pominąć, a zacząłem od góry grać wszystkimi od nowa, tym razem w trybie Team.

Zostało mi tylko kilka kart do zebrania, singla wyczyściłem prawie całego. Pisze się ktoś na jakieś granie online? W multi pustki, a jak się ktoś trafi, to albo totalny pros, albo lagi, ech. 

 

Ja bym zagrał, ale grę już sprzedałem po wbiciu platyny. Muszę powiedzieć, że ostatnie trofeum jakie wpadło przed platyną było właśnie Ninja Lover. Śmiem twierdzić, że jest ono zbugowane. Dałbym sobie rękę uciąć, że kilkukrotnie WSZYSTKIMI team'ami grałem po kolei. Dopiero za którymś razem wpadło. Meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pjona. Też jestem posiadaczem platyny, no ale bardzo lubię uniwersum Naruto i gry nie zamierzam sprzedawać.
Odnośnie Ninja Lover dalej nie wiem o co w nim chodzi. Czy trzeba zagrać każdą postacią (z dodatkowymi strojami) w Solo, czy też Team Battle wybierając ją jako lidera. Czy należy wygrać, czy tylko rozegrać mecz. No po prostu nie mam pojęcia. 
Moje ostatnie trofeum było za 80% kart. Sporo ich wyczyściłem z singla, więc zabrałem się za te z multi. W lobby pustka, a jak już kogoś się znalazło to lagi giganty czasami doprowadzające do zerwania połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×