Skocz do zawartości
Even

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Rekomendowane odpowiedzi

A co do tego ze miedzy Painem a wojną nic nie ma to fakt ale można by zrobic sasuke vs kage, kisame vs hachibi itp :thumbsup:

Sasuke vs Kage

Sasuke vs Danzo

Kisame vs Hachibi

Ostatecznie z braku laku:

Naruto & Kakashi & Sakura vs Sasuke

SPOILER

Konan vs Madara

I seria by się skończyła na epickiej walce Naruto z lisem? Albo Kisame vs Gai...

"Parę" walk na tryb story to jednak o wiele za mało ;P

Ale trzeba czekać na więcej info.. ;d

// Nie wiem jak się spoiler robi więc dam tak, sory xD

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź używaj spoilerów, bo nie każdy czyta mange... :confused: ( ja akurat czytam, ale zapewne nie wszyscy)

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przylaczam sie do prosby o spilery bo ja np nie czytam mangi :confused: Tak wiem dziwny jestem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda bardzo podobnie to raz. Dwa że znowu twórcy nie wysilą się i będzie z 5 technik na jedną osobę a sama walka wręcz jest mało ciekawa. Gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie wszystko inaczej bo jak teraz można zaważyć że dodali kilka rzeczy do dwójki i puszczają 2 jako zapowiedz. Wiec nie wiadomo czy 3 będzie taka samo czy zmienią ją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak jak na PS2- taki tryb memory. Polegało to na tym, że był opis, a gdy włączyliśmy puszczana była cut-scenka, po której następowała walka z mangi/anime. Np. Ultimate Ninja 3- walka z Orochimaru (moment z Tsunade), walka z piątką dźwięku itp. Ale to oznaczałoby dodanie wszystkich postaci z pierwszych serii Naruto. No, ciekawe jak to zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest mozliwe, zeby gra byla tylko do Five Kage Summit. Poniewaz wtedy zawieralaby.. z 3-4h rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, dobrze zrozumiałem? Gra będzie od momentu z walką z Haku i Zabuzą (będziemy mogli grać nimi podczas tego momentu!) do walki Naruto z Sasuke po spotkaniu kage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sens, i co pokaza te same wydarzenia co w Naruto Ultimate ninja storm i Naruto Shippuuden ultimate ninja storm 2? ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaynt- to chyba dobrze? Z pustego i CC2 nie naleje, muszą mieć jakiś temat na grę.

Zresztą, chyba lepiej, żeby t BYŁO, niż NIE BYŁO, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story będzie od Peina do Szczytu pięciu kage !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa od Paina..., jzu widze grę na jeden wieczór.... Raczej niech ch już robią story od Zabuzy bo nie mam zamiaru dawać 180 zl za 4h gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie bardzo dużo pobocznych misji (chyba z zabuzą i itp) ale tu i tak będą się skupiali na walkach i postaciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niech dadzą spamu.... 4h pobocznych i 2h misji głównych.. Jak dal mnie skoro ma być tak krotki odstęp, to mogli sie wstrzymać do zakończenia wojny... Wiesz jakoś srednio mi leży wykonywanie misji typu "zaprzyjaźnij się ze wszystkimi osobami..." :/, lisze na to, że nowy NUNS będzie choć tak długi jak NUNS 2.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie dadza takich misji jak podałeś seba chyba dadzą dużo walk tak jak wspominali na stronie głównej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie podoba mi się pomysł aby fabuła miała by być od Paina do zjazdu Kage :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje,że jeśli Zabuza ma się pojawić w grze,to będzie trochę więcej rozdziałów niż do rozdziałów z spotkaniem 5 kage...bo jeśli pojawią się Zabuza i Haku to jako zombie,których wskrzesił Kabuto.Ja najbardziej bym chciał,żeby pojawiły się takie postacie jak Guren,Naruto Kyuubi Chakra Mode,Kushina oraz Yahiko jak był jeszcze dzieckiem ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła będzie od walki z Zabuzą i Haku z pierwszej serii do spotkania Naruto i Sasuke po szczycie Kage. Twórcy mówili że chcą poczekać aż się skonczy manga żeby zrobić pełnnoprawną kontynuację... :)

Edytowane przez M4NG4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×