Skocz do zawartości
Even

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła będzie od walki z Zabuzą i Haku z pierwszej serii do spotkania Naruto i Sasuke po szczycie Kage. Twórcy mówili że chcą poczekać aż się skonczy manga żeby zrobić pełnnoprawną kontynuację... :)

Bardzo fajnie tylko, że twórcy nie wiedzą kiedy manga się skończy. Sam Kishimoto przyznał kiedyś, że wszystko może się nagle zmienić kiedy to wpadnie na lepszy pomysł. Także wątpie w to.

Osobiście chciałbym, żeby fabuła zaczynała się od 1 serii, aczkolwiek wiem, że tak pewnie nie będzie.:mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać duże DLC z postaciami itp, a nie.... w sumie było by taniej, coś jak RDR UN w wersji pudełkowej... Dodatek od Paina do Kage i cena mniejsza i wszyscy zadowoleni :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać duże DLC z postaciami itp, a nie.... w sumie było by taniej, coś jak RDR UN w wersji pudełkowej... Dodatek od Paina do Kage i cena mniejsza i wszyscy zadowoleni :whistling:

Mogliby... Chyba, że system doczeka się jakiś znaczących zmian, których update (DLC), by nie mógł wprowadzić niestety.

Może mają w głowie lepsze rozwiązania na walke Naruto vs. Pain i inne? Może lepiej odzwierciedlą Anime / mange.:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówiąc o lepszym odzwierciedleniu anime... może w końcu oficjalny OST?

Jeżeli chodzi o fabułę to seria poszła na ilość, nie jakość np w pierwszej części zabrakło tych wszystkich kolesi co eskortowali Sasuke. NSUNS2 był juz pod tym względem dużo lepszy.

Właściwie najlepszym pomysłem byłoby stworzenie nowej serii i zaczęcie jej od nowa, z nowym ciekawym gameplay'em i nowymi rozwiązaniami (Tak jak różne serie gier z Dragon Ball'a na PS2/PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie najlepszym pomysłem byłoby stworzenie nowej serii i zaczęcie jej od nowa, z nowym ciekawym gameplay'em i nowymi rozwiązaniami (Tak jak różne serie gier z Dragon Ball'a na PS2/PS3)

Jak najbardziej jestem za. Oryginalna OST, nowy gameplay a nie ze znowu 4 techniki na jedna postac i story mode conajmniej 2 razy lepszy niz obecny. Jak dla mnie, poki co Budokai 3 na PS2 nic nie przebilo poki co jesli chodzi o bijatyki mangowo/anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho ale mnie tu dawno nie było ;D Jak dla mnie gierka bedzie gruba ;) niech tylko bedzie system zwiedzania taki jak w pierwszej czesci i bedzie dobrze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Oryginalna OST, nowy gameplay a nie ze znowu 4 techniki na jedna postac i story mode conajmniej 2 razy lepszy niz obecny. Jak dla mnie, poki co Budokai 3 na PS2 nic nie przebilo poki co jesli chodzi o bijatyki mangowo/anime.

W tego nie grałem, ale mam na psp Heroes 3 i też można dokupować tam różne techniki dla postaci i jest to fajna sprawa. Gdyby w Generation można by urozmaicać postać w różne ninjutsu to bym się nie pogniewał, ale sądzę, że nic takiego nie będzie. Ogólnie czekam na fajną nawalankę w których nie ma żadnych spamów, bo to trochę wkurzało. Jeśli dobrze wszystko zbalansują to i może na online da się fajnie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam będzie bankowo, bo mechanika będzie identyko jak nuns1 i nuns2 :whistling:, choć np coldown mogliby dać dla takiego Deidary, bo to juz jest lekki żart :/, dobrze byłoby gdyby dali możliwośc choć zmiany equ do walki, ale zapewne kazdy wybierałby jakieś pro itemki, co powodować może znowu zgrzyty w multi :/ Niech będzie takie jak nuns2 i nie będę zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4NG4N skąd wziołeś te informacje. Ja zanam 2 strony originalne i nic nie ma takiego napisane na nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam juz kolejny temat przed wyjsciem gry ^^ zas jak bylo poprzednio przy shippuudenie zwyklym :) kazdy uzytkownik jak znajdzie nowinki wkleja do tego tematu bez potrzeby tworzenia kolejnego jak to bylo poprzednio

Trailer zapowiadajacy ^^

http://www.youtube.c...&feature=relmfu

Skany

Sasuke vs Sasuke

http://www.youtube.c...h?v=NT7azv9iqDw

Sasuke vs Raikage

Mlody i stary naruto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm :D Raikage niczym Dragon Ball :D Już go lubie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał zobaczyć w akcji panią Mizukage 2 kk to nie byle co :tongue:.

Edytowane przez chupa chups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś długo nie ma nowych informacji o grze :( poszukajcie bo ja nic nie znalazłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie mogę się doczekać nowego NUNS :biggrin:Wiadomo kiedy będzie premiera??Mam tylko nadzieję że w tym nowym NUNS będzie mapa w 3D bo tamta ostatnio wy NUNS2 mnie wkurzała :/.Ciekawe czy w tej części dadzą w końcu Zetsu bo w mandze trochę pokazał ale wątpię żeby go dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie mogę się doczekać nowego NUNS :biggrin:Wiadomo kiedy będzie premiera??Mam tylko nadzieję że w tym nowym NUNS będzie mapa w 3D bo tamta ostatnio wy NUNS2 mnie wkurzała :/.Ciekawe czy w tej części dadzą w końcu Zetsu bo w mandze trochę pokazał ale wątpię żeby go dali

Premiera pod koniec 2012 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inf.:smile: Mam nadzieje tylko że będzie dużo postaci i też fajnie jakby dali do tej części coś takiego ze można z drugim graczem byc razem taka drużyna!!!!!:P ale raczej nie będzie czegoś takiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie dużej rewolucji po prostu będą postacie Naruto z 1 seri i Shippudena. A jakos system walki, grafika czy plansze w '3D' to raczej zabardzo się nie zmienią. Ale i tak biorę Preorder ^^ Must Have dla mnie(Fan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Premiera pod koniec 2012 roku :)" - Widzę, że ktoś tutaj w ogóle się nie orientuje, a wypowiada się robiąc z siebie pół główka. Normalnie specjalnie zarejestrowałem się po to, aby tutaj napisać. Jak ktoś interesuje się grą to na pewno widział przetłumaczony na angielski wywiad z twórcą gry NUNS Generations i zakładając, że owa osoba zna język angielski, od razu wyczytała by, iż mężczyzna wyraźnie mówi, że gra wyjdzie WIOSNĄ 2012 r. - czyli około marca. Słyszałem nawet pogłoski, że wyjdzie 19, ale to akurat nie jest pewne. Twórca mówił również, że już w NUNS 2 chcieli dodać walki 2 vs 2 (np. ty z kolegą kontra komputery) jednak nie zrobili tego ponieważ ludzie domagali się premiery wcześniej gdyż już chcieli zagrać w ukochanego Shippuuden'a, dlatego twórcy, darowali sobie system takiej walki. W NUNS Generations jednak, podobno ma zostać to wprowadzone - lecz też, nie jest to w stu procentach pewne. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, proszę pisać. Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam, gdyż pierwsze 2 części lubię i grywam z bratem, ale czy oni względem starych postaci jak Minato, Naruto, Sasuke itd. zamierzają zmienić trochę sposób walki. Tj. może jakieś nowe kombinacje, ciosy, większy wybór a nie to samo co poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś dodadzą bo na stronie głównej napisali że skupiają sie najbardziej na pojedynkach czyli pewnie na combo, jutsu i itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś dodadzą bo na stronie głównej napisali że skupiają sie najbardziej na pojedynkach czyli pewnie na combo, jutsu i itp.

Z drugiej strony po trailerach widać w większości te same schematy walki, a to jest lekko niepokojące. Całkiem prawdopodobne, że dostaniemy tylko parę ulepszeń, a na prawdziwą rewolucję (zmiana całej mechaniki gry) przyjdzie nam czekać dopiero na całkowicie inny tytuł związany z Naruto (na trailerze oznajmili, że to ostatnia część gry - i dobrze).

Mnie natomiast cieszy cały support dla fanów anime, ale to też jeszcze nie wiadomo z czym będzie się jadło ;) (chyba, że wiadomo dużo, ale nie śledzę tematu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pokazują stare schematy bo nowych nie chcą zdradzać? :tongue: Złudne nadzieje. Trzeba czekać na tą i następną gre z Naruto, gdzie znajdą się postaci wprowadzone podczas wojny :D Tylko, żeby nie zrobili tego tak, że postaci dadzą, ale zrobią je na odwal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Kaile, że nie dali nowego trybu gry i z tego jak sie przypatrzysz to są prawie takie same combo'sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×