Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cwir napisał:

 

Dla Ciebie już nie ma lekarstwa.

 

Najlepszy odcinek GoT ever.

 

Obejrzę i ocenię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Obejrzę i ocenię.
Aaa ok. Myślałem że cytujesz recenzję wspierajac swoją opinię..

No to poczekam aż sam stwierdzisz że słaby :)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam do wieczora, trafiłem już jednak na spoiler. Nie przeszkadza mi to jednak.

Spoiler

Jeśli faktycznie tak szybko zakończyli temat Nocnego Króla, to może i dobrze, bo jednak cała akcja ma się toczyć wokół tronu i tutaj oczekuję dobrych twistów fabularnych.

W końcu to dość krótki sezon i szkoda by główny temat serialu został potraktowany po łebkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, cwir napisał:

Aaa ok. Myślałem że cytujesz recenzję wspierajac swoją opinię..

No to poczekam aż sam stwierdzisz że słaby :)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Jestem ogromnie ciekaw bo w GoT odcinki batalistyczne zawsze miało świetne. Aczkolwiek na ppe pojawiła się recenzja z taką samą oceną i takimi samymi wadami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest mały niedosyt po odcinku ale rozmach telewizyjny to skurw... mają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, czego się obawiałem. Zamiast epickiego odcinka o którym mówilibyśmy przez kilka następnych lat, dostaliśmy odcinek o którym będziemy chcieli zapomnieć. 

 

Najbardziej boli mnie, że kreowany na epicką postać Nocny Król zginął w tak absurdalny sposób. W ogóle nie widać jego siły i wielkości. Przykre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zwiedzonych przeżyciem tak wielu bohaterów ważnych dla GOT w tej "wielkiej" bitwie powiadamiam że autorem książek jest G.R.R.Martin i to on nie boi się zabić ważnych postaci dla tej serii. Od kiedy serial wyprzedził książki widać to dobitnie.

Ja sposobem "śmierci" Nocnego Króla nie jestem zwiedzony, właśnie tylko tak widziałem jego śmierć, podstępem a nie w otwartej walce. Arya zaś jest skrytobójcą, poruszać się szybko, cicho i bezszelestnie uczył ją Syrio Forel i Ludzie bez twarzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa ale odcinek :obama:

No to teraz rozpocznie się prawdziwa gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to był ten odcinek, który miał przebić władcę pierścieni to ktoś chyba solidnie prąd popizgał. Nawet do urodzin Bilba to nie ma startu. Nie sądziłem, że odcinek, gdzie cały czas się lutują będzie nudniejszy niż te, w których gadali o dupie maryni. Dodatkowo za realizację i za to poszatkowanie tych scen, gdzie przy 10 sekundowej walce było 5 cięć, które niemalże wywołują wymioty, to ktoś tam nie powinien wypłaty już dawno dostawać.

Główne wydarzenie fabularne z końca odcinka śmiało swoim sensem mogę porównać do śmierci Hanki Mostowiak. 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był klimatyczny na swój sposób ale od momentu jak ruda powiedziała młodej o niebieskookich przewidywalny. Za to HBO GO się do netflixa nie umywa. Jakosc HD czy tam full HD w czasach gdy większość ma tv 4k to niezla wtopa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operator "Gry o tron" broni oświetlenia w ciemnym odcinku:  To telewizory są kiepskie, nie nasze zdjęcia.

Wszystko się wyjaśniło :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bany® napisał:

Operator "Gry o tron" broni oświetlenia w ciemnym odcinku:  To telewizory są kiepskie, nie nasze zdjęcia.

Wszystko się wyjaśniło :30vm3cw:

Niech się leczy na nogi, bo na głowę za późno. Tak gównianej jakości to ja nigdy nie widziałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając na HBO GO czuje się jakbym się cofnął w czasie. Chyba, że to ma być taki efekt vintage :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do samego odcinka, to internet jest zabawny - najpierw narzekania, że od 7 sezonu nie zginął nikt ważny, a potem

Spoiler

jęczenie, że Nocny Król zginął. To nie był nikt ważny w takim razie, więc o co te dramy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czwarty odcinek podobno jeszcze "lepszy" niż poprzedni... Jest moc, nie mogę się doczekać xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odc jest z rodzaju tych przegadanych, choć jeden headshot fajnie wyszedł ;) mnie się podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mi się podobał. Taki klasyczny GoT. Konszachty i kombinowanie, rozkminki odnośnie komu się co należy, snucie za plecami, scenę miłosną przemilczę, no i na końcu (dość spodziewany) wczesny zonk, istotna śmierć bardzo w stylu Game of Thrones i zapowiedź kolejnej sieczki :)

 

Od następnych dwóch oczekuję emocji jak w 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w stanie wybaczyć idiotyczne pomysły postaci z poprzedniego sezonu, ale to co się teraz wyrabia już przestaje być śmieszne. Bezsensowna drama kosztem jakiejkolwiek logiki.

W dniu 2.05.2019 o 23:39, Sithman napisał:

Wracając do samego odcinka, to internet jest zabawny - najpierw narzekania, że od 7 sezonu nie zginął nikt ważny, a potem

  Pokaż ukrytą zawartość

jęczenie, że Nocny Król zginął. To nie był nikt ważny w takim razie, więc o co te dramy?

 

Spoiler

Nocny Król miał być tym zabijącym ważne postacie, a nie na odwrót. Siedem sezonów budowania hypu na "niezniszczalnego" wroga, a ostatecznie nie zabił on praktycznie nikogo. Przyszedł, umarł i koniec.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocny król to jest w ogóle temat na jakiś spin off bo totalnie nic o nim nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, danken000 napisał:

Byłem w stanie wybaczyć idiotyczne pomysły postaci z poprzedniego sezonu, ale to co się teraz wyrabia już przestaje być śmieszne. Bezsensowna drama kosztem jakiejkolwiek logiki.

  Ukryj zawartość

Nocny Król miał być tym zabijącym ważne postacie, a nie na odwrót. Siedem sezonów budowania hypu na "niezniszczalnego" wroga, a ostatecznie nie zabił on praktycznie nikogo. Przyszedł, umarł i koniec.

 

Ok, to według Ciebie mieli z tym czekać do ostatniego odcinka? A co z wątkiem głównym wtedy? Jakbyś to widział niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Sithman napisał:

Ok, to według Ciebie mieli z tym czekać do ostatniego odcinka? A co z wątkiem głównym wtedy? Jakbyś to widział niby?

Spoiler

Nic takiego nie powiedziałem. Gra o Tron nie jest serialem, który z ważnymi wydarzeniami czeka do ostatniego odcinka. Problem w tym, że obecnie nie wiadomo po co w ogóle ten cały wątek zombiaków. Niby miała być to metafora o tym czym jest walka o tron w porównaniu z zagładą ludzości, splatająca się z głównym wątkiem, a wyszło z tego co? Poboczna historyjka, która w żaden sposób nie wpłynęła na wydarzenia. Nocny Krół przyszedł, umarł, a Cersei nadal jest główną złą postacią. Nie wiadomo nawet jaki był jego cel w tym wszystkim. Nic nie stało na przeszkodzie wyeliminowaniu Cersei i skupieniu się na zombiakach.

 

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odziwo muszę przyznać, że ten odcinek, mimo że nie był niczym specjalnym tak naprawdę, był najlepszym odcinkiem w tym sezonie.

Prawdopodobnie przez sceny z Tormundem, który jest jedną z nielicznych ciekawych postaci, niestety zbyt drugoplanowych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@danken000po prostu pewnie cała para pójdzie w któryś ze spin offów i tyle. Sezon założyli sobie krótki, to skupiają się na wątku głównym. 

Bardziej jestem ciekaw finału, bo z tym zawsze jest problem. Obstawiam dłuuugie dyskusje w internecie za 2 tygodnie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×