Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorętszy serial ostatnich miesięcy, a nigdzie nie widzę tematu.

Ilu fanów ma serial na tym forum. Wczoraj był pokazany ostatni odcinek pierwszego sezonu - jak wrażenia ?

Jest to najlepszy serial jaki oglądałem od czasu Kompanii Braci i nie mogę doczekać się drugiego sezonu. Szkoda, że trzeba czekać prawie 10 miesięcy. Na razie czekam na przesyłkę z pierwszym tomem książki i biorę się zaczytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam i jestem zadowolony z serialu, może i dobrze, że tak długo trzeba czekać na kolejną serię. Nie zrobią przynajmniej jakiegoś kiczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam i jestem zadowolony z serialu, może i dobrze, że tak długo trzeba czekać na kolejną serię. Nie zrobią przynajmniej jakiegoś kiczu.

Serial trzyma poziom i nawet gdyby realizacja drugiego sezonu przebiegla szybciej to nie sadze aby wyszedl "kicz"

Mnie takze serial przykul do telewizora i czekalem na kazdy odcinek z niecierpliwoscia. Dla milosnikow fantasy jest to pozycja obowiazkowa a ci ktorzy za fantasy nie przepadaja to po obejrzeniu serialau zaczna . Co do fanow to mysle , ze serial mialby ich zdecydowanie wiecej gdyby jego emisja byla na kanale , ktory nie jest dodatkow platny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jako osoby która przeczytała sagę Martina serial jest fabularnie bardzo średni a bardzo dobry pod względem realizacji. Niestety nie dotrwałem do końca sezonu - drażniły mnie niektóre sceny których nie powinno być, były za wcześnie albo których nie było w książce a były w serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, obejrzałem serial, przeczytałem książkę i mam mieszane uczucia co do fabuły serialu. Powinni się trzymać od początku do końca książki. Z tego co czytałem na zagranicznych forach to pierwszy sezon miał dosyć ograniczony budżet, dlatego za dużo scen batalistycznych nie zobaczyliśmy. Nie wiem jaki sukces odniósł pierwszy sezon, ale jest szansa, że producent sypnie więcej $$ i zobaczymy trochę więcej walk niż w S1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniósł pewnie sukces bo nie każdy czytał książkę i nie wie na czym ma się wzorować, tak jak na przykład ja nie czytałem i dla mnie rewelacja.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję. Za kilka tygodni premiera 3. sezonu. (dokładnie 31 marca). Mimo tego, że czytałem książki, czekam z niecierpliwością. Poniżej genialny zwiastun tylko podsycający oczekiwanie na premierę!

http://youtu.be/C1pbtBX9Kok

W tle genialny utwór Mr Ms - Bones.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6743851_700b_v2.jpg

Ja padłem jak zobaczyłem coś takiego ;D apropo serialu...nie mogę się doczekać :) jak tylko bym gdzieś w sklepie wyczaił wersje na BD to bym kupił bez zastanowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace - zarówno s1 jak i s2 są na BR wydane w Polsce :) No tyle, że cena droga. Aczkolwiek to wydanie z Muve jest całkiem kuszące, bo wychodzi po 135zł za sezon jak dobrze liczę. Jak na BR to cena fajna. Ja raczej jak już kupuje seriale to całe wydania, jak np. kolekcja Friends. GoT to jak najbardziej tytuł warty miejsca na półce zarówno w wersji książkowej, jak i serialowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game of Thrones 90s style

genialne :rofl:

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłam 1 i 2 sezon na br. Cena 260zl w muve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś w nocy premiera 3. sezonu "Gry o tron" :) A jutro od 10:00 rano na HBO GO będzie można pierwszy odcinek obejrzeć za darmo. Ew. o 22:00 na HBO HD :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś w nocy premiera 3. sezonu "Gry o tron" :) A jutro od 10:00 rano na HBO GO będzie można pierwszy odcinek obejrzeć za darmo. Ew. o 22:00 na HBO HD :)

:banana: trochę się naczekaliśmy, ale sądzę, że warto :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć za 260zł w innych sklepach jest po 360zł, więc możliwe, że muve pomyliło się z ceną (już nie mają tego w ofercie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, bo to jest wersja prawdopodobnie z brytyjskiego amazona ściągana. Bo ogólnie wszystkie seriale HBO kupowane w Europie mają polskie napisy. Stąd opłacało im się sprzedawać za 260zł, bo na amazon.co.uk dostaniesz taką wersję za 200zł (http://www.amazon.co.uk/Game-Thrones-Season-Complete-Blu-ray/dp/B007V3OY0G/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1364819461&sr=8-5):) Ja akurat na półce mam 1 i 2 sezon na DVD, ale nie wybrzydzam, bo dostałem do recenzji. Aczkolwiek w BR się chętnie bym zaopatrzył. Ale w jakimś pełnym boxie, jak już cała saga będzie napisana i nakręcona :D

Ogólnie jestem wkurzony na wydanie 1 tomu Nawałnicy mieczy w serialowej, twardej okładce. Gra o tron i Starcie królów miały świetne okładki, a teraz zrobili sobie białą...okładkę. Kpina. Jak to będzie na półce wyglądać ? :|

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe i Panie czy przyopadkiem dzisiaj nie ma nowego odcinka w TV ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek bardzo dobry, narracja fajnie skacze pomiędzy różnymi bohaterami, nakręca fabułę i nagle odcinek się kończy :) stanowczo za krótki, chce więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odcinek bardzo dobry, narracja fajnie skacze pomiędzy różnymi bohaterami, nakręca fabułę i nagle odcinek się kończy :) stanowczo za krótki, chce więcej.

jak wszyscy;), ja poczekam, zgram z 5 odcinków i dopiero zasiąde przed TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem wielki fanem. Bardzo mnie męczy jednak to czekanie na każdy odcinek, a później rok na nowy sezon. Książka to jednak książka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobili kiepsko ostatni odcinek...taka różnica między książką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ,zaskakujący odcinek. Końcówka mnie zmiotła, co tu się w ogóle stało?! :D Nikt tu nie może być pewny swojego żywota.:P Czekam z niecierpliwością na następny odcinek. No i niestety cały rok na nowy sezon. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×