Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie oglądam tego serialu, ale ludziom, którzy lubią sadisticta radzę nie przeglądać kilku stron wstecz na głównej :D

Wrzucili bodajże na główną jakiś wielki spojler + jeszcze w komentach pojechali z całą resztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, widziałem ten temat :)

Na szczęście czytałem wszystko więc oglądam serial w ramach powtórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych seriali jakie widziałem. Pierwszą serię połknąłem w 2 dni. Scena z Lord'em Starkiem, dla mnie epicka, dawno nie przeżywałem tak wielu emocji i zarazem wątpliwości, bo do końca wierzyłem, że to jednak nie będzie tak, że w następnym odcinku jakoś to odkręcą :) I na pierwszej serii skończyłem... Jakoś po tym wydarzeniu, związanym z jednym z moich ulubionych aktorów straciłem ochotę na więcej. Do dzisiaj mnie nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja książek nie czytałem i dlatego miałem niezły wkurw po ostatnim odcinku pierwszej serii. Po prostu nie wiem jak można było tak to zakończyć. Od tamtego momentu nic nie jest takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem własnie 1 odcinek 1 sezonu (dopiero zaczynam przygode z tym serialem). wrażenia w skali 1 10 to 8+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja książek nie czytałem i dlatego miałem niezły wkurw po ostatnim odcinku pierwszej serii. Po prostu nie wiem jak można było tak to zakończyć. Od tamtego momentu nic nie jest takie samo.

Przynajmniej nie było to banalne zakończenie i bardzo dobrze. Ta seria jest pełna takich niespodzianek, że wydarzyć się mogło wszystko. Precz z banałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem własnie 1 odcinek 1 sezonu (dopiero zaczynam przygode z tym serialem). wrażenia w skali 1 10 to 8+.

Zazdroszczę, że jesteś dopiero na początku przygody z tym serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym autorze właśnie lubię to, że nikogo nie oszczędza :) wszyscy mogą zostać zabici i o to chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie życie, kiedyś R.R. Martin powiedział, że za każdym razem jak ktoś spyta go o to kiedy pojawi się następna książka zabije jednego Starka :P

Chyba całkiem sporo tych pytań miał :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem 1. odcinek i odpuściłem. Wizja twórców kompletnie mija się z moją.

Jeżeli serial fabularnie trzyma się książek, to na pewno dostarcza sporych emocji. Może wrócę do niego po zakończeniu sagi przez Martina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sezon pierwszy jest najlepszy ze wszystkich odnośnie tego co było w książce, potem jest tylko gorzej.

Liczę na dobrą książkę, bo najnowsze dwa tomy czytało się trochę jak telenowelę, maiłem wrażenie że pewne zawiłości były wsadzone na siłę.

Liczę na konkrety w najnowszym tomie i popchnięcie akcji ostro do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie drugą serię i póki co ogląda się w miarę dobrze (sagi niestety jeszcze nie czytałem), choć pomimo tzw. rozmachu produkcji, nieliczne sceny batalistyczne wyglądają bidnie.  W dużym uproszczeniu, to taka moda na sukces - każdy sypia z każdym i non stop knuje :D

Lena Headey w trzystu mogła się podobać, tutaj grzeje mnie tyle, co zakonnica na nieszporach, ale to pewnie zasługa blod uczapierzenia, zresztą nie tylko u niej, a i aktorsko też nie powala. No i mam nadzieję, że Tywin jeszcze pociągnie, bo Charliego Dance'a oglądam z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas serial nieprzewidywalnosc rządzi :) 9/10 taka ocena po 3 sezonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ? Przecież jak zwykle niewiele się działo.

Poznaliśmy kilka nowych postaci, Oberyn i Elaria. Jedyna akcja w odcinku to walka w karczmie na samym końcu. Fabularnie ten odcinek nie popchnął nas raczej wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktor grający Jaimego to ten sam ? Strasznie się zmienił. Dobre otwarcie 4 sezonu, będzie się działo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaimiego gra ten sam aktor. Nikolaj Coster-Waldau. Na szczęście nie wygląda już jak Princ Czarming. ;) Zmieniono w tym sezonie aktora grającego Górę i Dario Naharisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Dario też mi nie pasował,w poprzednim sezonie Dario był blondynem ?

 

Gdzieś przypadkowo znaleziony obrazek:

 

701e7672acec16af7204a7294900f540.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poprzedni to była porażka. Ktoś z castingu powinien za niego beknąć. A co do zmian aktorów to w GoT dosyć często zmieniają. Dondariona gra już chyba 2-3 gość. Górę też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza w temacie??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spojluj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×