Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

raczej podkreślają to ze Den mu wybaczyła, ponownie zaufała wszak byl jej smiertelnym wrogiem (zresztą podał jej zdrowa rękę ;))

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck, scena z Johnem była w książkach? (nie piszę więcej by nie spoilerować)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg roz..... po tym finale. 

 

Lena Headey, szacunek za zagranie takiej sceny.

 

Zgodzę się, wyśmienity finał raczej średniego sezonu. Ostatnie odcinki nadgoniły.

 

 

O fuck, scena z Johnem była w książkach? (nie piszę więcej by nie spoilerować)

 

Była. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesujący wywiad z Kitem Haringtonem (Jon Snow). jak ktoś nie oglądał ostatniego odcinka to ABSOLUTNIE NIE KLIKAĆ!!!!!!

 

artykuł rozwiewa wątpliwości po finałowej scenie, jakby ktoś jeszcze takie miał :)

link do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzęsienie ziemi było pewne, ale takich rzeczy się nie spodziewałem ( nie czytałem książek )

 

jak zrozumieć to co stało się z Arya ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzęsienie ziemi było pewne, ale takich rzeczy się nie spodziewałem ( nie czytałem książek )

 

jak zrozumieć to co stało się z Arya ?

Straciła wzrok. Jeśli będą się kierować mniej więcej książką to go odzyska za jakiś czas, ale po twórcach się można spodziewać wszystkiego.

Martwi mnie strasznie śmierć Jona, po przeczytaniu książek byłem pewien, że jakoś się z tego wywinie i tak samo po obejrzeniu odcinka. Po prostu nie przyjmowałem do wiadomości, że on może zostać uśmiercony - w końcu wszystko wskazuje, że ma być Azorem Ahai. Jednak jego, jak i twórców, wypowiedź jakoby miał być definitywnie martwy - tego się nie spodziewałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciła wzrok. Jeśli będą się kierować mniej więcej książką to go odzyska za jakiś czas, ale po twórcach się można spodziewać wszystkiego.

Martwi mnie strasznie śmierć Jona, po przeczytaniu książek byłem pewien, że jakoś się z tego wywinie i tak samo po obejrzeniu odcinka. Po prostu nie przyjmowałem do wiadomości, że on może zostać uśmiercony - w końcu wszystko wskazuje, że ma być Azorem Ahai. Jednak jego, jak i twórców, wypowiedź jakoby miał być definitywnie martwy - tego się nie spodziewałem.

 

Chciałbym wierzyć, że przybycie Melisandre na Mur nie może być przypadkowe. Może go wskrzesi, tak jak Thoros z Myr Berrica Dondariona, chociaż takie zagrywki raczej nie są w klimatach serialu (vide: Lady Stoneheart). Zobaczymy. :P

 

 

Trzęsienie ziemi było pewne, ale takich rzeczy się nie spodziewałem ( nie czytałem książek )

 

jak zrozumieć to co stało się z Arya ?

 

To kara za to, że zabiła złą osobę, nie była do tego upoważniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kara za użycie twarzy nie będąc do tego gotowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobrze jej tak, bo nie lubię tej postaci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna ogladac cos i nie wiedziec co sie ogladalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna ogladac cos i nie wiedziec co sie ogladalo?

Pięknie wyjaśnił kolega Stolarz odnosząc się też do książki - dzięki :-)

Ją wiem co ogladam ale forum i ten temat jest do wymiany zdań i spojrzeń na różne rzeczy związane z serialem.

wiem co zrobiła i że straciła wzrok też się domyslilem, ale czy tylko ? Pytań można stawiać wiele po tym odcinku, a ludzie którzy czytali książkę mają wiedzę aby odpowiedzieć na niektóre pytania

Zamiast grać maestra to dodał byś coś ciekawego do tematu, przyjacielu ;-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po finale "musk rozjeba...ny" masakracja finał - ale maja teraz skurw**la w Kings Guard :biggrin: to ten co nad nim pracowal lokalny chemik? mam cicha nadzieje, ze poobcina lby wszystkim tym fanatykom w workach, co sie zadomowili jak jakies koksy pff.

p.s Juz widze reakcje i tekst Bronna jak zobaczy tego nowego koksa haha

Edytowane przez Carrvine
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg roz..... po tym finale. 

 

Lena Headey, szacunek za zagranie takiej sceny.

To dublerka. Widać było w jednym momencie, że cyfrowo twarz nałożona.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, bo w poprzednich filmach miała jędrniejsze cycki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie sezonu miazga i totalne rozbicie czaszki :D

Nie zniosę tego czekania, w dodatku nie ma ponoć pewności czy nie poczekamy tym razem dłużej, bo gdzieś czytałem, że całkiem już dogonili książki.

Brakowało mi w tym sezonie rozwinięcia postaci Brana Starka, ale okazuje się, że w tej kwestii stało się dokładnie to co napisałem wyżej, więc tym bardziej obawiam się o losy i datę wydania 6 sezonu.

Ten serial rządzi i dla mnie to bezsprzecznie nr 1 wśród seriali.

Dla mnie twórcy GoT mogliby wziąć się za ekranizację Wiedźmina, byłbym wniebowzięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie serial wyjdzie za rok w kwietniu, jak zawsze ;) Twórcy nie będą czekać no nową książkę, bo już i tak odbiegli od treści książek dosyć sporo, pominęli dużo postaci i wątków, i ogólnie od tego momentu już z tego co czytałem wątki mają się rozejść jeszcze bardziej względem tego co napisał Martin. A swoją drogą plotki głoszą, że kolejna książka na wiosnę się ukaże. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni odcinek w skrócie :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gruby nie zabierze sie za pisanie to nastepny sezon bedzie zajebiaszczym spojlerem dla milosnikow  powiesci.

Co prawda wersja filmowa w wielu miejscach mocno odbiega od pierwowzoru , ale mimo wszystko trzon fabuly zostaje niezmeniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gruby nie zabierze sie za pisanie to nastepny sezon bedzie zajebiaszczym spojlerem dla milosnikow  powiesci.

Co prawda wersja filmowa w wielu miejscach mocno odbiega od pierwowzoru , ale mimo wszystko trzon fabuly zostaje niezmeniony.

 

no ale już teraz autorzy serialu mogą pisać swoje, a gruby swoje. chyba że są jakoś dogadani z grubym że będą się trzymać mniej więcej wspólnej linii wydarzeń. ja obstawiam że gruby oleje książki i albo pomoże w serialu albo im to po prosu zostawi, a sam będzie się pluskał w dolarach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej zrobi to samo co autorzy chociażby FMA/Hellsinga. Będzie tworzył swoje a serial pójdzie własnym tokiem wg. jego wskazówek. Nie koniecznie muszą iść tą samą linią itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale już teraz autorzy serialu mogą pisać swoje, a gruby swoje. chyba że są jakoś dogadani z grubym że będą się trzymać mniej więcej wspólnej linii wydarzeń. ja obstawiam że gruby oleje książki i albo pomoże w serialu albo im to po prosu zostawi, a sam będzie się pluskał w dolarach :D

Spokojnie twórcy serialu znają już zakończenie książki i mają bardzo dokładny zarys całości , więc raczej zmierzają w tym samym kierunku z małymi zmianami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostania scena w zamykającym odcinku sezonu to była dla mnie wielka ulga, pomyślałem no w końcu to się wydarzyło :)

PS. starałem się pisać bez spojlerów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, to trzeba zobaczyć, jeśli ktoś jeszcze nie widział - muzyczny skecz Game of Thrones w wykonaniu Coldplay. To jest absolutne Top 10 spośród wszystkiego, co widziałem na YT w swoim życiu. Mega zajebiste. Im lepiej znasz angielski, tym lepiej będziesz się bawił. Polecam.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×