Skocz do zawartości
DonMarcino

3 Problemy Z Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ps3 fat 80Gb zakupioną w grudniu 2008 roku... Mam 3 problemy z konsolą:

Po 1. Po odpaleniu ps3 nie czyta mi płyty z napędu, ale za to, jak ją wyciągnę i włożę z powrotem to czyta ją normalnie...

Po 2. Po odpaleniu gry, gdy naciskam ps3button na padzie pojawia się menu lecz nie ładuje mi podfolderów (tj. trofea, zapisy, itp.). Po ponownym naciśnięciu ps3button menu się wyłącza lecz nie może mi powrócić do gry. Na prawym górnym rogu cały czas jest zegar(ładowanie). Są dwie możliwości: Przytrzymać ps3button i wyłączyć system, albo zakończyć grę. W tym drugim przypadku pojawia się problem 3.

3. Po wyłączeniu gry pojawia się tło motywu w czarnym kolorze, a menu nie chce się załadować.

P.S. Dziś problem 3 zniknął i pojawiły się dwa następne. Po zakończeniu gry resetuje mi się konsola (w tym wypadku znika problem 1, ale jak wyłączę konsole to znów się pojawia). Zaś kolejny problem dotyczy trofeów. Po zakończeniu gry (w moim wypadku Resistance 2) usunęło mi trofea.

Te problemy nie przeszkadzają mi w grze, lecz np. podczas gry nie mogę sprawdzić trofeów. Po raz pierwszy zaczęło się to dziać grając w Fife. Wtedy był tylko problem nr 2, lecz po dłuższym czekaniu wracało do gry.

Zaś wymienione wyżej problemy pojawiły się po długim graniu w Gran Turismo 5.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×