Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, zamówiłem na allegro DS3 !

Zobaczymy co to za cudo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze na opakowaniu od GTA IV i Uncharted nie ma info o zaimplementowaniu DS3 ale, czy jest jakas mozliwosc zeby wibracje w ww. grach dzialaly?? nie wiem jakis patch czy cus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo zarypczascie dzieki Daras sprawdze dzisiaj jak wroce ze roboty i napisze jak hula z DS3 z GTA IV

Swoja droga to szkoda, ze do Uncharted nie ma kompatybilnosci... w grze duzo akcji ti w rekach by bylo

a teraz znalazle na oficjalnej stronie takie info mam nadzieje ze to prawda bo i resistance'a tez mam

Prawie wszystkie przyszłe tytuły na PS3 będą wspierać bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK 3, który już teraz jest kompatybilny z wieloma istniejącymi grami na PS3 (wymagane jest uaktualnienie oprogramowania systemowego do wersji 1.94 lub późniejszej). Zmierz się z mrożącą krew w żyłach wojną z obcymi w Resistance: Fall of Man, trzymaj się mocno, rwąc przez ulice Gran Turismo 5 Prologue i poczuj dreszcz poszukiwacza skarbów w Uncharted: Drake’s Fortune – swych ulubionych grach na PS3, których jeszcze nigdy nie doświadczyłeś w taki sposób.

oby to byla racja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest w GTA IV wibra, ale chyba tylko jak pioruny strzelają

Serio, serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem, jest w GTA IV wibra, ale chyba tylko jak pioruny strzelają

Serio, serio

co Ty?? czyli przy strzelaniu nie ma?? eee lipton..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. czułem, że coś nie tak, i włączyłem GTA...

Jest wibra, przy strzelaniu, a nawet przy wypadkach...

Tylko jakaś taka delikatna, że tylko tą z piorunów zapamiętałem

Sorry za wprowadzenie w błąd, zdarza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. czułem, że coś nie tak, i włączyłem GTA...

Jest wibra, przy strzelaniu, a nawet przy wypadkach...

Tylko jakaś taka delikatna, że tylko tą z piorunów zapamiętałem

Sorry za wprowadzenie w błąd, zdarza się

o dzieki wielkie za sprawdzenie juz sie balem, dzisiaj sobie sprawdze i jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Duo dotarł, nie powiem, fajna sprawa z tą wibrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie? W Uncharted'dzie są wibracje - przy strzelaniu, przy wybuchach, przy spadaniu z wysoka, itd. Wiem, bo mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie panowie, czy ds3 działa w burnout paradise oraz CoD4 ? [chodzi mi o wibracje] jest to dla mnie bardzo ważna informacja bo zamierzam kupić ds3, i czy ten padzik działa w większości gier ? [wibracje].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma problem, mianowicie podczas gry traci mi się połączenie Sixaxis-ów z PS3. Kiedy chce znowu je podłączyć to diody na padach migają i nie znajdują mojej PS3. Dopiero po wyłączeniu konsoli i podłączeniu padów za pomocą kabla sixaxisy działają, ktoś wie co może być tego przyczyną?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ma problem, mianowicie podczas gry traci mi się połączenie Sixaxis-ów z PS3. Kiedy chce znowu je podłączyć to diody na padach migają i nie znajdują mojej PS3. Dopiero po wyłączeniu konsoli i podłączeniu padów za pomocą kabla sixaxisy działają, ktoś wie co może być tego przyczyną?

Pozdrawiam

Wyczerpana bateria HeHe.Sprawdź status baterii, w XMB wciśnij "PS button" w padzie i w prawym górnym rogu ekranu pokaże Ci się status,jak prostokącik będzie pusty to znaczy,że najwyższa pora podłączyć pada kablem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ma problem, mianowicie podczas gry traci mi się połączenie Sixaxis-ów z PS3. Kiedy chce znowu je podłączyć to diody na padach migają i nie znajdują mojej PS3. Dopiero po wyłączeniu konsoli i podłączeniu padów za pomocą kabla sixaxisy działają, ktoś wie co może być tego przyczyną?

Pozdrawiam

Zresetuj ustawienia padów (wkładasz igłę w małą dziurkę na spodzie pada) i ponownie je sparuj. Może to pomoże.

edit:

@MAGpl - nie wpadłem na to, że ktos może nie wpaśc na to co napisałeś. (celowo ułożyłem takie składne zdanie) Przecież wtedy na ekranie pojawia się wielka ramka z napisem NAŁADUJ MNIE PROSZĘ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edit:

@MAGpl - nie wpadłem na to, że ktos może nie wpaśc na to co napisałeś. (celowo ułożyłem takie składne zdanie)

Przecież wtedy na ekranie pojawia się wielka ramka z napisem NAŁADUJ MNIE PROSZĘ!

Haha,to widocznie nie znasz takich ludzi Uwierz mi są tacy Znam niektórych osobiście, tzw. zakręceni na maxa(nie ubliżając nikomu)

P.S. Ramka owszem i się pojawia pusta,ale czy każdy jest na tyle spostrzegawczy,by ją zauważyć co do informacji tekstowej(NAŁADUJ...),to tylko w Twojej głowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał że PSButton trzeba wcisnąć delikatnie i nie trzymać bo jak się trzyma to wskoczy inne menu a jak się wciśnie delikatnie to wskoczy inne menu

To dla sprostowania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze dodał że PSButton trzeba wcisnąć delikatnie i nie trzymać bo jak się trzyma to wskoczy inne menu a jak się wciśnie delikatnie to wskoczy inne menu

To dla sprostowania ...

Racja,zapomniałem o tym [a href=http://imageshack.us" target="_blank] Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja,zapomniałem o tym dla Ciebie Pozdr.

... Thx

Lubie Golda, Lecha i inne w zielonej butelce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barman! Dwie kolejki proszę!

Dlaczego sam zainteresowany nic nie napisze?

W sumie tamtej ramki nie widzi to pewnie naszych odpowiedzi też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barman! Dwie kolejki proszę!

Dlaczego sam zainteresowany nic nie napisze?

W sumie tamtej ramki nie widzi to pewnie naszych odpowiedzi też

Hmm... Borys85, uznam to za pytanie...

Odpowiedź: Szuka na padzie PSButton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barman! Dwie kolejki proszę!

Dlaczego sam zainteresowany nic nie napisze?

W sumie tamtej ramki nie widzi to pewnie naszych odpowiedzi też

[a href=http://imageshack.us" target="_blank] Browar dla Ciebie też,niech stracę,ale za pchanie się na krzywego masz 0,25l Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie panowie, czy ds3 działa w burnout paradise oraz CoD4 ? [chodzi mi o wibracje] jest to dla mnie bardzo ważna informacja bo zamierzam kupić ds3, i czy ten padzik działa w większości gier ? [wibracje].

Flaszka obczaj to tu masz pelna liste gier wspieranych przez Dual shocka 3 pozdro

http://pl.playstation.com/help-support/ps3...-z-DUALSHOCK-3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×