Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy, bo jeśli sklep wystawia takiego pada w tej cenie na allegro to nie ma wtedy różnicy, tylko za wysyłkę dopłacasz.

No właśnie dopłacasz za wysyłkę.Więc koszty się zwiększają.Po co płacić więcej? Taniej wychodzi w Auchanie,nie trzeba także dodawać,że sprzęt dostajesz natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto woli, niektórzy wolą sami pojechac, aby zaoszczędzic, a inni mają lenia i dopłacaja żeby kurier/listonosz do domu przyniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie SIXAXISy to porażka. Lepiej DS3 kupić - wydać te kilkdziesiat zł wiecej. A co do gazetki Auchan, to na całą Polske rozchodzi sie ta sama - na 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 100 zł dzieciaku? Teraz na allegro sixaxis'y stoją po 80 zł. Ja też miałem kupowac w Auchan, ale wole kupic dualshock'a niz kolejnego sixaxis'a.

Kolega ma racje, kupilem drugiego ds3 na allegro, 90 zl, bylo wiecej. 30 zl to nie majatek, a padzik lepszy. Nie tyle chodzi o wibracje, co o ciezar, lepiej lezy w lapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 100 zł dzieciaku? Teraz na allegro sixaxis'y stoją po 80 zł. Ja też miałem kupowac w Auchan, ale wole kupic dualshock'a niz kolejnego sixaxis'a.

Powiedz mi, gdzie Ty widzisz "po 80 zł", śmieszny chłopczyku. Tak jak mówi ZeD, nawet gdyby na allegro kosztowałby 69 zł, to wolę podjechać do auchana i tam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszukuję to forum i cały net i nie mogę nigdzie wyszukać jak rozkręcić Sixaxis. Odkręciłem 5 śróbek i nadal coś trzyma w okolicy przycisku PS.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

TW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Przeszukuję to forum i cały net i nie mogę nigdzie wyszukać jak rozkręcić Sixaxis. Odkręciłem 5 śróbek i nadal coś trzyma w okolicy przycisku PS.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

TW.

Tam jest na obudowie zatrzask - muisz nacisnac dolna czesc obudowy miedzy analogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie kiedys bawilem w rozkrecanie jednego sixa u mnie. Jest maly zatrzask ponizej PS buttona miedzy galkami. Ale nawet jak bedziesz probowal srubokrecikiem podwazyc to bardzo ciezko wyczuc. Ja sam do tej pory nie wiem czy to trzeba podwazac od dolu, czy od gory. Kolejna wskazowka - staraj sie go rozkladac delikatnie i zwracaj uwage na spusty, bo wyskakuja i trzeba umiec je zlozyc. Ale jezeli masz sutia wyzsze to nawet bez ogladania se poradzisz Uwazaj takze na maly plastik przy guziku resetujacym pada, jest tam taka "przedluzka" niewiele wieksza od glowki szpilki Baterie najlepiej odlaczyc przy jakiej kolwiek zabawie w smarowanie, a i tutaj tez mialem powazny problem zeby odpiac baterie. Strasznie mocno siedziala wtyczka

Rozebralem swojego sixa zeby "nasmarowac" lewa galke. Zaczela skrzypiej i nie wracala na swoja pozycje. Jak ktos napisal gdzies na forum WD40 nie jest przewodnikiem. Zaryzykowalem i psiknalem i dziala, jednak poprawa w dzialaniu pada byla raczej niezadowalajaca. Po kilku dniach jak odstal to moze bylo lepiej niz na swiezo po zabiegu, ale po miesiacu znowu pad srednio nadawal sie do precyzyjnego sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma racje, kupilem drugiego ds3 na allegro, 90 zl, bylo wiecej. 30 zl to nie majatek, a padzik lepszy. Nie tyle chodzi o wibracje, co o ciezar, lepiej lezy w lapkach.

Tylko że on mówił o sixaxis'ie

Powiedz mi, gdzie Ty widzisz "po 80 zł", śmieszny chłopczyku. Tak jak mówi ZeD, nawet gdyby na allegro kosztowałby 69 zł, to wolę podjechać do auchana i tam kupić.

No fakt teraz sprawdziłem i nie ma ale były za 85 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że on mówił o sixaxis'ie

Napisal, ze woli kupic ds'a, no to napisalem, ze da sie trafic takiego o 21zl drozej, niz sixa w auchan, nie dotarlo, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisal, ze woli kupic ds'a, no to napisalem, ze da sie trafic takiego o 21zl drozej, niz sixa w auchan, nie dotarlo, czy jak?

Lol, to ja pisałem że wole kupic dsa Chyba trochę niepotrzebnie na ciebie wjechałem, sory, mój błąd

Ale ja dziś rozkojarzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos napisal gdzies na forum WD40 nie jest przewodnikiem. Zaryzykowalem i psiknalem i dziala, jednak poprawa w dzialaniu pada byla raczej niezadowalajaca. Po kilku dniach jak odstal to moze bylo lepiej niz na swiezo po zabiegu, ale po miesiacu znowu pad srednio nadawal sie do precyzyjnego sterowania.

Niestety WD40 dość szybko wysycha, nada się do poluzowania śrub, ew. zawiasów, itd. ale tu byś musiał zastosować jakiś porządny smar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej DS3.. moze sie zasugerowalem, ale siakos lepiej mi lezy w rece, ciezszy nieco niz six.

Wg. mnie to "nieco" jest bardzo odczuwalne, jak gram na DS3 a potem wpadam fo Hadesa na T5 i biorę Sixa to mam wrażenie że mam jakąś tandentą plastikową zabawkę z chin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD 40 nie jest smarem - uzywa sie go do usuwania smaru. Przecie 50% WD40 to Heksan - silny rozpuszczalnik. Jego zadanie to oczyscic i chwilowo nasmarowac powierzchnie a nastepnie sie ulotnic. Ten kto ci go polecil jako smar raczej nie wiedzial co czyni - do nasmarowania polecam olej wazelinowy ale najpierw przeczysc co sie da izopropanolem (aka Preparat IPA - do nabycia w lepszych sklepach komputerowych) - WD40 moze i nie przewodzi pradu ale analogi dzialaja na zasadzie potencjometrow i jezeli WD40 sie do takowego dostal mogl go trwale uszkodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeden but czy galki ciezko chodza, czy nie chodza wcale. W kazdym badz razie w moim przypadku WD40 nie zaszkodzilo. Tylko przy smarowaniu innymi preparatami moze byc problem jezeli beda geste, mialy konsystencje masci. Tego raczej nie da sie wcisnac do tych mechanizmow galek, bo sa strasznie zabudowane. WD40 bylo o tyle dobre ze dalo sie precyzyjnie wstrzelic rureczka. Poza tym mam jeszcze 2 inne pady, a 3 przyjdzie na mikolajki wiec przynajmniej bedzie w czym przebierac, a jak wpadna kumple na piwo, to dam temu ktory podpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeden but czy galki ciezko chodza, czy nie chodza wcale. W kazdym badz razie w moim przypadku WD40 nie zaszkodzilo. Tylko przy smarowaniu innymi preparatami moze byc problem jezeli beda geste, mialy konsystencje masci. Tego raczej nie da sie wcisnac do tych mechanizmow galek, bo sa strasznie zabudowane. WD40 bylo o tyle dobre ze dalo sie precyzyjnie wstrzelic rureczka. Poza tym mam jeszcze 2 inne pady, a 3 przyjdzie na mikolajki wiec przynajmniej bedzie w czym przebierac, a jak wpadna kumple na piwo, to dam temu ktory podpadnie

Dlatego pisalem o oleju wazelinowym - on ma postac plynna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare miesiecy temu byla promocja w media markt, sixasis za 79 zloty, kiedy dokladnie to bylo to nie powiem ,bo mi prawie caly paragon wyblakl(byl schowany miedzy papiurami w blistrze z sixaxisem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sixaxis ma luzne wejscie usb co utrudnia ladowanie ,uniemozliwia ladowanie i jednoczesne granie

Zastanawiam sie czy rozkrecajac go bede wstanie cos zaradzic,czy tez mozna cos zrobic bez rozkrecania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mozesz delikatnie srubotkecikiem przygiac blaszki w gniezdzie od gory i od dolu. Jest szansa ze pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze mozesz delikatnie srubotkecikiem przygiac blaszki w gniezdzie od gory i od dolu. Jest szansa ze pomoze.

Pomoglo a juz sie balem ze to cos powaznego

domyyslam sie ze to jednak bedzie sie powtarzac , przegieta blaszka nie jest teraz tak sztywna

mimo wszystko dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam DS3 i chciałbym go zesparowac z PC żeby pograc w fife 08 .

Wszystko dobrze komputer go wykrywa postepuje tak jak ze zwykłym Sixaxis-em

No i Wchodząc w Panel Sterowania próbuje wcisnac cokolwiek niedziała komputer nie otrzymuje nic

próbuje zatoczyc kółka też nic dodam ze na PS3 wszystko działa ;( Prosze o pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zesparowac"? Jakis sparing prowadzisz?

Probowales podpiac sixaxisa do PC? Jestes pewien ze prawidlowo przeprowadzasz procedure?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Zesparowac"? Jakis sparing prowadzisz?

Probowales podpiac sixaxisa do PC? Jestes pewien ze prawidlowo przeprowadzasz procedure?

No podłączyc aby działał . A więc najpierw zainstalowałem sterownik do USB .Włączyłem i podłączyłem pada włączyłem program ...

I chciałem sprawdzic czy przyciski działają ... Ale nie działały. Włączyłem fife Pad sie pojawił ale nie mozna było go wybrac ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×