Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a przytrzymales kilka sekund przycisk PS na padzie chwile po uruchomieniu tego programiku wykrywajacego pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z SIXAXIS-em mianowicie chodzi mi o możliwość kożystania w funkcji ruchu padem w grach i nie wiem dokładnie jak to uruchomić. W opcjach znalazłem coś typu zarejestruj ale tam pisze coś naciśnij START I ENTER ale nie mogę sobie z tym poradzić. Wiem ze to napewno jest banał ale jestem początkującym użytkownikiem i nie mam pojęcia jak to uruchomić. Dzięki wielkie za pomoc POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przejrzyj dokładnie opcje w grze, albo po prostu jest juz włączony sixaxis, w niektórych grach da się użyć tej funkcji tylko w niektórych momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo przejrzyj dokładnie opcje w grze, albo po prostu jest juz włączony sixaxis, w niektórych grach da się użyć tej funkcji tylko w niektórych momentach.

Możliwe ale tak jak napisałem w opcjach mam coś typu uruchom czujnik ruchu ale tam pisze coś o ENTER+START i nie mam pojęcia co i jak a w grach już tez szukałem. Wydaje mi sie że jest to do ustawienia tylko i wyłącznie w opcjach PS3 tak samo jak Vibra w DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale tak jak napisałem w opcjach mam coś typu uruchom czujnik ruchu ale tam pisze coś o ENTER+START i nie mam pojęcia co i jak a w grach już tez szukałem. Wydaje mi sie że jest to do ustawienia tylko i wyłącznie w opcjach PS3 tak samo jak Vibra w DS

Przyznam się, ze sixaxis'em grałem tylko w GTA (fajnie się jeździło :D) i tam ustawiło się w opcjach gry sixaxis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, ze sixaxis'em grałem tylko w GTA (fajnie się jeździło :D) i tam ustawiło się w opcjach gry sixaxis ;)

Musiałbym jeszcze dokładnie sprawdzić w opcjach gier może masz racje a ja coś przeoczyłem a chciałem sobie pograć w ''Midnight club'' ''Resistance'' '' Jericho'' Ale dzięki kolego za info jutro na spokojnie i dokładnie przekopie opcje gry. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej grze ty probujesz to uruchomic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tych grach czujnik ruchu jest w ogole wykorzystywany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest wykorzystywany-jest takie oznaczenie na pudelku z gry wiec chyba jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w resistance czujnik ruchu jest tylko wykorzystywany w momentach kiedy jesteś podpalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w resistance czujnik ruchu jest tylko wykorzystywany w momentach kiedy jesteś podpalony.

a w jaki sposób to podpisać kolego bo o podpisywaniu to ja się znam na N95 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w jaki sposób to podpisać kolego bo o podpisywaniu to ja się znam na N95 ;-)

Wyjaśnij, bo czegoś nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnij, bo czegoś nie rozumiem.

Jeśli chodzi o ostatni post to mała pomyłka przepraszam za błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie czy dobry dział, więc jeśli coś nie gra to proszę adm o przeniesienie.

Chciałbym się dowiedzieć, o co w tym tak w ogóle chodzi ; D

Grając w resistanca 2 zauważyłem, że wymach padem zastępuje L3(czyli uderzenie mutanta kolbą) a więc jest to praktycznie nieprzydatne. I tutaj moje pytanie, czy reszta gier wykorzystuję czujnik ruchu też jedynie do jednej funkcji zastępując przycisk czy też jakoś inaczej? Jest np. możliwość kierowania samochodem przekręcając pada, albo coś innego ale efektywnego, czy też przydatnego do gry i wprowadzające jakieś innowacje? pozdro i dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych grach można sterować właśnie np. samochodem (MotorStorm przykładowo) lub postaciom na desce (Skate). Ruch często też wykorzystywany jest w mini-gierkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sobie porządnie pomachać na wszystkie możliwe sposoby to zagraj w FOLKLORE.

Tam bez machania praktycznie nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Mój pad dzisiaj zaczął się dziwnie zachowywać. Gdy skręcam analogiem w lewo ten nie działa wogóle. Gdy w prawo działa. A gdy ciągle jest w miejscu porusza się SAM w prawo. Co robić? Nie rzucałem padem^^ Więc nie wiem co mogło się stać. Macie jakieś pomysły co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LittleBigPlanet ruch też jest wykorzystywany do ruchów postacią (nie do chodzenia, ruszasz ciałem czyli możesz różne wygibasy wykonywać :D) :>

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dość dziwnie mi sie zachowuje przycisk X tj moge go wcisnać tak ze jego "wycisniecie" nie nastapi automatycznie jak to powinno miec miejsce albo bedzie spowolnione... dzieje sie tak gdy naciskam w górna cześć pzycisku... jest to troszke irytujace i przeszkadzajace. Pomyslalem zeby go rozkrecic i poprawic albo wlozyc przycisk ze starego pada z psx ktory dziala jak nalezy... I tu moje pytanie otwierał ktoś juz sixaxis dual shocha? Sa z tym problemy? Na co uwazać? Nie chciałbym uszkodzić joya... A ten defekt co sie objawił jest serio upierdliwy... a na gwarancji pada mi nie wymienią:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem, to starszy rozkręcił pada i krem Nivea rozprowadził patyczkiem pomiędzy przyciskiem i wszystko spoko chodziło :)

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to solidnie i delikatnie to dlaczego mialoby nie dzialac? przeciez tego kremu nie nakladali mlotkiem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×