Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz... jak człowiek niedługo się przeprowadza i ma zamiar urządzić mieszkanie pod styl białego PS3 to jest po prostu idealnie :cool: . Czarne jest bardziej uniwersalne ale białe bardzo pasuje do stylu minimalistycznego, który właśnie mnie kręci. Ale teraz w moim starym domku biały byłby nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z modeliny se ulepcie. Ktos z was bawil sie modelina po podstawowce ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyjrzałem się budowie pada by zobaczyć dokładnie, o co chodzi z tym "najwygodniejszy pad ever". Zwykle jeżeli używamy L2/R2 używamy do tego palców wskazujących, a palec środkowy podtrzymuje pada. Patrząc na ułożenie triggerów (dobrze się wypowiadam? jestem nowy w temacie konsol stacjonarnych), palce wskazujące i środkowe powinny przez cały czas spoczywać na L1 L2 R1 R2 tak, by przed-ostatnie palce podtrzymywały pada. Robiąc tak, nasze kciuki lepiej "owijają" się wokół wypustek z wibracjami. Wszystko niby super ale wydaje mi się, że jest to konfiguracja dla naszych wschodnich przyjaciół, gdyż mają mniejsze ręce. Kiedy próbuję tak ułożyć pada, kciuki wychodzą mi poza analogi o ok. jeden paznokieć, co nie pozwala używać ich w konfortowy sposób. Na dodatek L2 R2 ześlizgują jeszcze łatwiej. Jak wy trzymacie swoje pady? Tak samo czy sposobem "otulenia" :happy: .

Drugi sposób przydał by mi się do gry Motorstorm: PR - jazda i rozwalanie. :ninja: Czasem może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu sie cos mazy ale powem szczeze kazdy che bialej bo takiej nie ma jakby mial to by powiedzial chcial;bym czarna i tak dalej i tak dalej . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdemu sie cos mazy ale powem szczeze kazdy che bialej bo takiej nie ma jakby mial to by powiedzial chcial;bym czarna i tak dalej i tak dalej . :)

Zgadzam się ( NIECH WYSTARCZY TO CO JEST )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednego i tego samego pada od prawie 2 lat. Ostatnio bardzo mnie wkurzało już mocne skrzypienie lewej gałki analoga. Chciałem już kupić nowego, lecz wpadłem na pomysł :tongue: . Rozebrałem go całego i po dostatniu sie do mechanizmu analoga z każdej z 4 stron dałem po kropelce oleju roślinnego ( w moim przypadku był to Bartek z pierwszego tłoczenia   :rofl: ). Poskładałem go i po godzinie grania nie słychać było juz skrzypienia. Analog chodzi o niebo lepiej i sie już nie zacina :thumbsup: . Ogólnie polecam ten sposób :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szłyszę coś jakby piasek, ale już w DS3 cisza. Chyba sixaxis'y już taka mają, bo nie przypominam sobie, zeby mi kiedykolwiek upadł :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do padów to wam powiem mam 4 sixaxisy z tego 2 tak zajechane ze musze kupic nastepne dwa a DualShock3 nie kupuje bo nie bede placil 70 zl za jakieś wibracje które w moim przypadku nie daja zdanego efektu tylko denerwują...

P.S

nie pokazujcie dla kolegow ze lpb mozna sie bic bo wam rozjebia analogi .....

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do padów to wam powiem mam 4 sixaxisy z tego 2 tak zajechane ze musze kupic nastepne dwa a DualShock3 nie kupuje bo nie bede placil 70 zl za jakieś wibracje które w moim przypadku nie daja zdanego efektu tylko denerwują...

Jestem Tego samego zdania, kiepskie są, ale z drugiej strony są to tylko wibracje niczego nie symulujące więc cudów nie ma.

Ktoś się wcześniej wypowiedział co do wielkości pada a ześlizgujących się małych palców - IMO masz dużą dłoń, respekt, aż się prosi o pozwolenie na broń jak wyciągasz ręce z kieszeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem Tego samego zdania, kiepskie są, ale z drugiej strony są to tylko wibracje niczego nie symulujące więc cudów nie ma.

Tylko, że Dualshock3 jest dużo lepiej wykonany, warto dodać kilka dych i mieć pada na dłużej i do tego z wibracjami. Sixaxisy się strasznire szybko sypią a DS3 kupiłem na początku mojej przygody z PS3 i nic mu się nie dzieje a Sixaxis już trzeszczy, przyciski się blokują itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że Dualshock3 jest dużo lepiej wykonany, warto dodać kilka dych i mieć pada na dłużej i do tego z wibracjami. Sixaxisy się strasznire szybko sypią a DS3 kupiłem na początku mojej przygody z PS3 i nic mu się nie dzieje a Sixaxis już trzeszczy, przyciski się blokują itp.

gówno prawda ! to ja chce sixaxisa 2 lepiej wykonanego ale bez wibracji !!! bo ona sa bez sensu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz do Sony.

DS3 jest po prostu lepiej wykonany i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ty wiesz takie rzeczy ? Udowodnij mi to :happy: bo ja nie widzę różnicy tyle co dual jest troszkę cięższy i sie trzęsie

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam PS3 80gb z padem sony sixaxis dualshock 3, mam mały albo duży problem otóż np. w grze KILLZONE 2 nie działają mi żyroskopy w padzie i np. nie mogę uzbroić bomby i wykonywać innych funkcji do których "wychyły" są niezbędne, po podłączeniu pada kablem USB do konsoli problem znika i wszystko działa jak należy! co może być tego przyczyną? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zresetowac pada malym przyciskiem spod spodu. Potrzebny jakis spinacz albo igla. Jezeli nie pomoze to chyba jakas usterka pada. Jezeli mozesz to oddaj na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zresetowanie pada będzie dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką pomoc, pada zresetowałem problem zniknął ale winę za to ponosił też chyba wpięty w jedno z wejść usb odbiornik od buzerów z gry buzz, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam taki problem, lewa galka analogowa nie wraca do pozycji neutralniej, zostaje w gorze. Czy da sie to naprawic czy pad do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Mam taki problem, lewa galka analogowa nie wraca do pozycji neutralniej, zostaje w gorze. Czy da sie to naprawic czy pad do kosza?

Spróbuj rozkręcić i przeczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj rozkręcić i przeczyścić.

rozkrecilem, posikalem wd40 i nic :( przestal skrzypiec ale i tak nie odbija. Czytalem gdzies zeby nivea kremem posmarowac ale nie wiem czy to dobry pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sixaxisy się psują jak głupie, jeżeli uszkodzony jest mechanizm gałki to poza jego wymianą niewiele pomożesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozkrecilem, posikalem wd40 i nic :( przestal skrzypiec ale i tak nie odbija. Czytalem gdzies zeby nivea kremem posmarowac ale nie wiem czy to dobry pomysl

Znawcą nie jestem ale logiczne jest że samym smarowaniem niewiele zdziałasz, trzeba wymienić gałkę albo jej mechanizm pozycjonowania. Tańsze to niż nowy pad, chyba że masz jeszcze gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też Sixaxisy się zepsuły. Jakie pady kupować? Jakie polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×