Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam swojego sixaxisa od premiery ps3 i do tej pory chodzi jak nowy :D więc nie wiem co wy robicie z tymi padami dodam jeszcze że pad upada dość często na podłogę. Oczywiście nie rzucam nim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na swojego ds3 nalalem kechup ;( niechcacy oczywiscie i teraz psbutton gorzj chodzi i lewy analog czasami zostaje w pozycji GORA LEWO ;/ ale boje sie rozkrecic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy rzucacie tymi padami o ścianę czy co? W życiu nie zepsułem pada. Widocznie ta "przyjemność" jeszcze przed mną :P

Ja mam 2 sixaxisy i obydwa mają zajechaną lewą gałkę od COD4 więc inni też pewnie od tej gry (lub innego fpsa). Dopóki nie grałem w COD to przez rok pady chodziły idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 sixaxisy i obydwa mają zajechaną lewą gałkę od COD4 więc inni też pewnie od tej gry (lub innego fpsa). Dopóki nie grałem w COD to przez rok pady chodziły idealnie.

Tak jakbym przez ostatni rok nie ciorał w cody non stop kolor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie słyszałem że w DS3 jest solidniejszy i nie ma problemów z zacinającą się lewą gałką, ale to była opinia jednej osoby więc na 100% pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w cod4 od premiery praktycznie codziennie ;d wiec w ds3 tez moze sie zjechac lewa gala ;/ zal musze nowego kupi c xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tych padach co może sie przytrafić to źle przez nas sformatowany akumulatorek :P

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od premiery sixasis i nic sie z nim nie dzieje. Powiedzcie mi tylko czy psoja sie wam te ktore byly w boxsie z konsola czy te ktore kupiliscie na allegro np.

Wiem ze czasem mozna trafic na smiecia jakiegos z chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie słyszałem że w DS3 jest solidniejszy i nie ma problemów z zacinającą się lewą gałką, ale to była opinia jednej osoby więc na 100% pewny nie jestem.

DS3 jest o wiele krócej na rynki niż SIXAXIS, więc na takie opinie bym nie zwracał uwagi. Tym bardziej że części mechaniczne są takie same w obu kontrolerach.

Najgorsze w tych padach co może sie przytrafić to źle przez nas sformatowany akumulatorek :P

100% racja, tyczy się to nie tylko tego ale i wszystkich bezprzewodowych kontrolerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam plejawe od wrzesnia 2007, pad wytrzymal 1,5 roku. Pamietam jak mialem psx to pad byl nie do zaje*****. Przy wyplacie rzuce sie chyba na duala bo te sixaxisy sa jakies slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam maly problem z padem. Mianowicie, mam nowa ps3 i dualshock3 ktory mialem z poprzednia konsola. Chce go podlaczyc kablem USB ale konsola nie widzi pada. Po podlaczeniu migaja swiatelka ze sie laduje i nic wiecej. Po nacisnieciu PSButton migaja bardziej. Czy ktos wie w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod spodem masz maly przycisk do resetowania pada. Tak wiec zresetuj go. Sprawdzales instrukcje do konsoli co sie robi w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam plejawe od wrzesnia 2007, pad wytrzymal 1,5 roku. Pamietam jak mialem psx to pad byl nie do zaje*****. Przy wyplacie rzuce sie chyba na duala bo te sixaxisy sa jakies slabe.

Większość osób ma takie wrażenie bo sixy są bardzo lekkie co daje poczucie mizeroty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie w swoich DS3, że na plastiku z analogów jest ten taki pasek wzdłuż z obydwu stron ? chodzi mi o to, że na prawym analogu ten pasek jakby wpleciony jest w ten plastik i czuć go ale nie aż tak jak z lewej strony i przez to jak ruszam nim 360 st. czy po prostu gram to czuć tarcie tego paska o obudowę pada, (pipi), strasznie to irytuje, jak to zrobić żeby tego nie było ? zeszlifować czy jakiegoś smaru użyć ? Geez, jak oni to tam w tych chinach składają, co bym dał żeby te pady, czy w ogole akcesoria do konsol były robione gdzie indziej, (pipi), jak nie analogi/triggery z pada od xbox'a 360 piszczą to tu też coś musi być.

Jakby ktoś wiedział to niech pisze.

Edytowane przez Jared

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej byly by robione tak samo. Poza tym to naprawde az taka skomplikowana czynnosc ze nie wiesz co z tym poczac i pytasz na forum jak pozbyc sie tych sladow odlewania/sklejania? Wez jakis nozyk modelarski albo siakis inny i zeskrob troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale co mi zaszkodzi się spytać, geez, wyluzuj, dzięki, że napisałeś o tym nożyku modelarskim bo z tego co widzę to się chyba nawet lepiej spisze niż pilnik, a pytam się bo może ktoś już też takie coś robił i może wystarczy użyć czegoś innego i nie chce sobie zrąbać tego analoga, więc pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbynm zauwazyc ze sixaxy sa wykonane z inego plastiku. Sa przezroczyste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbynm zauwazyc ze sixaxy sa wykonane z inego plastiku. Sa przezroczyste :)

Nie wszystkie są przezroczyste. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie są przezroczyste. :yes:

tylko te z 60gb były przeźroczyste:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka, plastik jaki jest taki jest - ten post się tego nie tyczy.

Mam wersje "60 Gb" i pady są przezroczyste tak samo jak kupiony niedawno w MM kolejny SIXAXIS więc powyższy post jest nietrafiony.

Analogi są rozwiązaniem mechanicznym, które jest z góry skazane na zużycie i to czy padnie prędzej czy później zależy od intensywności jego używania, nie liczcie więc na ich długowieczność. Gdyby każdy z was je od czasu do czasu rozkręcił i posmarował smarem to napewno ich żywoptność uległa by wydłużeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie uśmiecha mi się smarowanie wnętrza pada (analogów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×