Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

@Mation ja mogę ci polecić coś takiego, sprawdza sie rewelacyjnie

http://www.amazon.co...rce-full-site=1

bo ta nakładka silikonowa troche lipnie wygląda.

A można dostać to gdzieś w Polsce? Bo z Amazona jeszcze nigdy nic nie zamawiałem. I dzięki za odpowiedź o giotecku,leci plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie mam pojęcia czy u nas mozna dostać (stawiam ze nie). Zamawianie z Amazona to naprawdę żaden problem ;)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje wysyłka? I w ile Ci doszło?

Edytowane przez Ronaldo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy kiedy zamawiałem wys. była gratis a dochodzi max 4 dni. Niestety z tego co widzę akurat tego modelu do Polski nie wysyłają. Jeszcze do niedawna można było kupic tutaj

http://www.punkt44.pl/gry/63026,comfort_play_pack_with_game_grip_technology_(ps3).html

Molestuj ich moze jeszcze bedą mieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie oryginalne i na pewno w pełni sprawne, pady do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie oryginalne i na pewno w pełni sprawne, pady do PS3?

Polecam jakiś elektromarket typu Saturn czy MediaMarkt. Masz pewność, że kupisz oryginała. Allegro sobie odpuść bo nigdy nie wiesz na co trafisz a 90% to chińszczyzna z Hong Kongu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Tam masz pewność, że oryginał i do tego nie mają jakiś zabójczych cen. Z wysyłkowych możesz szukać np. na ultimie, agito.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałyby być to analogi z fabryki gdzie produkują oryginalne kontrolery SONY - wtedy można powiedzieć, że i te analogi są oryginalne. Wydaje mi się jednak, że te z aukcji są produkowane przez jakąś trzeciorzędną chińską firmę. Na zdjęciu źle to nie wygląda - jak za tę cenę można zaryzykować :pardon:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jakiś elektromarket typu Saturn czy MediaMarkt. Masz pewność, że kupisz oryginała. Allegro sobie odpuść bo nigdy nie wiesz na co trafisz a 90% to chińszczyzna z Hong Kongu :unsure:

Właśnie znalazłem jakąś chińszczyznę za 65zł. Niby pisze, że wszystko oryginalne ale mówicie, że to nie to samo?

PS. Chciałem ci dać plusika, a kliknąłem niechcący minusika i nie wiem jak to cofnąć... sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem jakąś chińszczyznę za 65zł. Niby pisze, że wszystko oryginalne ale mówicie, że to nie to samo?

ORYGINALNY pad od SONY nie może kosztować 65zł. To po prostu niemożliwe. :turned: Omijaj z daleka takie produkty. Kup oryginała a długo Ci posłuży i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj konsole i zdziwily mnie 2 rzeczy. Czy pad powinien byc w otwartej folii (kable byly zapakowane i zaklejone). I drugie. Mialem wczesniej ps2 i pad jest taki jakis inny ;) Najbardziej zdziwilo mnie napis z tylu "5v - 500ma) czy to aby na pewno oryginalny pad :D? Bo konsolka jest z "drugiej reki" ale zapewniala mnie ze nie byla otwierana ;)

PS: 320GB CECH-3004B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pada do ps3 z firmy Deloo Starter Pack For PlayStation 3.

Wsadzam Usb do ps3 włączam pada światełka górne mrugają przez 45 sek i gasną. A przy starym to włączyła się 1 światełko i poszło robić co się chciało a przy tym nic nie można robić bo nie chce działać co mam zrobić żeby działało.

Z góry Dziękuje za odpowiedzi.

Tak wygląda to coś 87436978068268673659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko zobaczylem na amazonie ile to kosztuje i za takie pieniadze ds3 spokojnie bys kupil i mial bys pewnosc ze bedzie dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Panowie mam taki problem;

Tydzień temu zakupiłem PS3 z drugiej ręki,wszystko w porządku odpaliłem obydwa pady pograłem z ojcem w fife ;) wieczorem poszedłem do kumpla pograliśmy u niego, wróciłem i chciałem pograć z ojcem ale ... jeden pad się ładnie załadował i nim odpalam PS a drugi nie chce ;/ podłączyłem go przez usb i tez nic ;/ zrobiłem tzw. hard reset i po ukazaniu się komunikatu zeby podlaczyc pada pod usb, podlaczylem i nic ;/ a ten co działał od razu poszedł ... mówię że może sie zepsuł ... ale na następny dzień poszedłem do kumpla i obydwa pady się załączyły u niego na jego PS3 ona ma slima a ja classic ... i nie wiem co zrobić żeby znalazło go u mnie :/ bo przeciez działał wiec musi dać rade :D bateria w obydwóch naładowana na full ;) macie jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie kontrolerów move. Chciałbym aby ktoś wyjaśnił mi różnicę pomiędzy dwoma kontrolerami, jeden nazywa się motion, drugi navigation. Czy zgodnie z dokładnym tłumaczeniem z j. ang tylko i wyłącznie kontrolerem MOTION mozna grać w gry a dodatkowy jest navigation, czy możliwa jest konfiguracja ps eye wraz z samym navigation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgoogluj sobie oba kontrolery (sama grafika wystarczy) i wtedy juz bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie. a jak nie to cos chyba wprowadzimy jakis test iq przy rejestracji konta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec drogi ząbek23 kontroler Motion to jest ten swiecacy i on sluzy do wykonywania wszelakich ruchow itp.

Kontroler navigation jest to poprostu lewa strona zwyklego pada sluzaca do poruszania postaciami jak np. w NBA 2K12.

Jakies pytania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się dobrze zdjęciom w powiększeniu a zobaczysz, że każdy z nich to podróbka. W takiej cenie nie kupisz oryginalnego pada.

Swoją drogą nigdy nie pojmę takich prób "oszczędzania" na kupnie oryginalnego (teoretycznie) sprzętu. Nie lepiej trochę poczekać i odłożyć ciut więcej szmalu, żeby mieć pewność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno kupiłem konsole i szukam 2 pada, jakby ktoś mógł to niech podeśle aukcje z oryginalnym padem. Jeszcze mam pytanie czym się różnią te podane kilka postów wyżej od oryginalnego pada? I jak można odróżnić oryginał od podróbki

co powiecie na taki pad: http://www.ultima.pl/hf_2_fps_wireless_controller_gioteck/i10778/ będzie lepszy jak dualshock 3?

Edytowane przez silent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno kupiłem konsole i szukam 2 pada, jakby ktoś mógł to niech podeśle aukcje z oryginalnym padem. Jeszcze mam pytanie czym się różnią te podane kilka postów wyżej od oryginalnego pada? I jak można odróżnić oryginał od podróbki

co powiecie na taki pad: http://www.ultima.pl...gioteck/i10778/ będzie lepszy jak dualshock 3?

Po co wy się męczycie z tymi padami?

Nie lepiej kupić zwykłego DS3 i nie męczyć się z tym? I nawet dostaniesz go taniej niż to w linku. No chyba, że ci zależy na układzie takim jak w X-boxie.

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak można odróżnić oryginał od podróbki ...

Rozkręcając jeden i drugi i porównując bebechy :( Kupuj ze sprawdzonego źródła i nie łap się na zbytnie okazję, czasem oszczędzone 5zł generuje 150zł straty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×