Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, witam wszystkich serdecznie! Jak się domyślacie jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej. :)

Sprowadził mnie do was problem. Od ponad dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem używanej konsoli PS3 (slim 160gb jeżeli to coś będzie miało w przyszłości do rzeczy). Kupiłem ją razem z oryginalnym padem sixaxis, czyli bodajże ta biedniejsza wersja bez wibracji. Wszystko było "cacy glans" do tamtego poniedziałku, kiedy wesoło grając sobie w GOW'a pad nagle wyłączył się i nie wstał od tamtej pory. Był naładowany i nic nie wskazywało na jakieś usterki, dwoma słowami - wszystko ok.

Jeżeli ma to coś wspólnego to jakąś godzinę wcześniej podłączałem jakieś "ruskie pady", ale wątpię, ponieważ teraz używam starego dobrego dualshocka od PS1 z przejściówką, chociaż wiem, że ten patent nie sprawdza się we wszystkich grach (chociażby GT5). Pada podłączałem do komputera za pomocą programu motionjoy, który wcale go nie wykrywał. Oczywiście także próbowałem podłączyć go przez kabelek, ale także "dupa blada". Chciałem go też rozkręcić i zobaczyć czy nie jest zakurzony, jednak nie udało mi się bo jedna ze śrubek jest zgrzana i nie chcę wyrywać tego na siłę.

Przeszukałem google, jednak o podobnych problemach nic nie wie, pytałem się na innym zaprzyjaźnionym forum, jednak wiedza na ten temat także zerowa, więc podbijam tutaj. Użyłem opcji "pytajnik", który także nic nie znalazł więc założyłem ten temat, ponieważ myślę, że jest tutaj więcej speców od takich spraw.

Tak naprawdę moje pytanie brzmi: Czy już mam go wyrzucić do kosza, czy jeszcze da się coś z tym zrobić bo nowy pad to jest jednak wydatek, a teraz mam trochę inne priorytety w życiu niż 150 zł na przyjemności ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z diodami na padzie? Po wciśnięciu :psbutton: zapalają się? Mrugają lub cokolwiek?

Ponadto pod spodem jest reset, potrzebujesz wykałaczki lub czegoś podobnego, wciskasz i przytrzymujesz jakiś czas - spróbuj i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, resetowałem go, diody niestety dead.

Wczoraj miałem właśnie takiego pada bez wibracji i nie działały diody,wymieniałem mu baterię z mojego uszkodzonego ds3 i śmiga jak nowy.Więc to prawdopodobnie bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jakaś specjalistyczna bateria, w jakich kosztach można nabyć lub czy w ogóle da się? Czy właśnie dorwać się do jakiegoś starego zepsutego pada i z niego ją wyjąć?

Edytowane przez Przemo1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pod ręka to najlepiej z zepsutego wtedy jak nie ruszy nic nie stracisz a na allegro pewnie są same baterie.U mnie wszyscy co grają w Fifę maja min, jeden połamany pad :)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Wkrótcę pojadę do jakiegoś ogarniętego sklepu w Warszawie gdzie może zrobią mi od ręki (jak ładnie poproszę :P ). Dzięki bardzo za pomoc. Nie zamykajcie jeszcze tematu to dam znać jak coś pójdzie do przodu.

Chciałem jeszcze powiedzieć - Dzięki za błyskawiczną pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trzeba korzystać aż z serwisu, rozłożenie pada,odpowiednia śrubokręt pomoże i wymiana baterii, z która poradzi sobie 12 latek najtrudniejsze to złożenie pada ale akurat sixaxis składa się o wiele łatwiej od ds3.

Chciałem jeszcze powiedzieć - Dzięki za błyskawiczną pomoc! :)

Nie ma za co.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uszkodzony pad na allegro z Warszawki ;) Obecnie stoi za 5,50zł może się dogadasz ze sprzedającym poza aukcją - warto spróbować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trzeba korzystać aż z serwisu, rozłożenie pada,odpowiednia śrubokręt pomoże i wymiana baterii, z która poradzi sobie 12 latek najtrudniejsze to złożenie pada ale akurat sixaxis składa się o wiele łatwiej od ds3.

Nie ma za co.

No właśnie w pierwszym poście napisałem, że nie za bardzo mi idzie z rozkręceniem jego - i chociaż już 20 i pół roku mam to sam sobie rady nie dam. :biggrin: Jeszcze z moim szczęściem do takich pierdół to będę miał pada z nową baterią, ale z połamaną obudową. Nawet odpowiedniego śrubokręta w domu nie miałem, żeby to rozkręcić. I tak i tak obudowa już lekko ucierpiała, wzbogacając się o kilka rys.

Uszkodzony pad na allegro z Warszawki ;) Obecnie stoi za 5,50zł może się dogadasz ze sprzedającym poza aukcją - warto spróbować!

Dzięki dzięki, przemyślę co i jak. :)

Edytowane przez Przemo1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam ps3 i kupiłem ostatnio frag fx shark i chciałbym dokupic jeszcze jeden taki sam kontroler aby mogły grać dwie osoby jednoczesnie w jedna grę

np:CALL OF DUTY BLACK OPS.

Czy jest taka mozliwość grania na ps3 z dwoma kontrolerami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem niedawno pada z tej aukcji:

http://allegro.pl/sony-ps3-czarny-pad-dualshock3-sixaxis-wysylka-24h-i2533730442.html

Przesyłka nadeszła, odpalam konsolę i pojawiły się problemy:

1. Lara Croft

Praktycznie nie da się iść analogiem w lewy górny róg. Postać stoi w miejscu. To samo analog prawy, nie da się celować w lewy górny róg.

2. Darksiders, Sleeping Dogs - wszystko działą niby ok, ale postac przy chodzeniu do przodu lekko zbacza w prawą stronę.

Podłączyłem jakiegoś starego pada przewodowego, wszystko jest ok.

Czy to problem z samym padem i powinienem go reklamować czy też problemem jest sama kalibracja pada i mogę temu jakoś sam zaradzić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem niedawno pada z tej aukcji:

http://allegro.pl/so...2533730442.html

Przesyłka nadeszła, odpalam konsolę i pojawiły się problemy:

1. Lara Croft

Praktycznie nie da się iść analogiem w lewy górny róg. Postać stoi w miejscu. To samo analog prawy, nie da się celować w lewy górny róg.

2. Darksiders, Sleeping Dogs - wszystko działą niby ok, ale postac przy chodzeniu do przodu lekko zbacza w prawą stronę.

Podłączyłem jakiegoś starego pada przewodowego, wszystko jest ok.

Czy to problem z samym padem i powinienem go reklamować czy też problemem jest sama kalibracja pada i mogę temu jakoś sam zaradzić?

Pozdrawiam

Kupiłeś pada za 85zł i oczekujesz oryginalności. Brawo. :)

Żeby nie być gołosłownym, kilka komentarzy jakie otrzymał ów sprzedający:

# Kupilem pada Sony Ps3, a dostalam CHINSZCZYZNE!!! Takie zabawki to spbie wsadz wiesz gdzie??!! W D*PE!!!, a nie jeszcze za to kase od ludzi brac!!! UCIEKAJCIE GDZIE MOZECIE OD TEGO BADZIEWIA!!!

# PADY KTORE DOSTLEM SA UZYWANE, PORYSOWANE I NIEORYGINALNE. PADY DO PS3 JEST TO TOTALNA CHINSKA BADZIEWNA PODROBA. LUDZIE TO NAWET NIE JEST WARTE 30ZL. NORMALNY CZLOWIEK NIE DA RADY GRAC NA TYM PADZIE. PLUS MIAL BYC NOWY, OKAZAL SIE UZYWANY !!!!!!!

# Bubel jakich mało, nie działa... Plus jedynie za to ze dostarl do mnie z Hongkongu.

Może to Cię czegoś nauczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś pada za 85zł i oczekujesz oryginalności. Brawo. :)

Żeby nie być gołosłownym, kilka komentarzy jakie otrzymał ów sprzedający:

# Kupilem pada Sony Ps3, a dostalam CHINSZCZYZNE!!! Takie zabawki to spbie wsadz wiesz gdzie??!! W D*PE!!!, a nie jeszcze za to kase od ludzi brac!!! UCIEKAJCIE GDZIE MOZECIE OD TEGO BADZIEWIA!!!

# PADY KTORE DOSTLEM SA UZYWANE, PORYSOWANE I NIEORYGINALNE. PADY DO PS3 JEST TO TOTALNA CHINSKA BADZIEWNA PODROBA. LUDZIE TO NAWET NIE JEST WARTE 30ZL. NORMALNY CZLOWIEK NIE DA RADY GRAC NA TYM PADZIE. PLUS MIAL BYC NOWY, OKAZAL SIE UZYWANY !!!!!!!

# Bubel jakich mało, nie działa... Plus jedynie za to ze dostarl do mnie z Hongkongu.

Może to Cię czegoś nauczy. ;)

Gdzie napisałem, iż oczekiwałem tego, że pad będzie oryginalny.?

Moje pytanie dotyczyło tego, czy można jakoś zaradzić takiej sytuacji. Nie oczekiwałem super wykonania itp, ale chyba można oczekiwać czegoś tak podstawowego jak wykalibrowane sterowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekiwałem super wykonania itp, ale chyba można oczekiwać czegoś tak podstawowego jak wykalibrowane sterowanie?

Od produktu oficjalnie dystrybuowanego i wspieranego przez Sony, owszem, możesz (i wręcz powinieneś) oczekiwać wykalibrowanego sterowania. Podróbkę kupujesz zaś na własną odpowiedzialność.

O ile się nie mylę, to chyba nawet w instrukcji obsługi PS3 zalecane jest używanie wyłącznie oryginalnych akcesoriów do konsoli. Na wszelkie zamienniki producent nie daje gwarancji poprawnego działania, ot co.

Najlepiej zareklamuj pada i żądaj zwrotu pieniędzy.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim mam problem z padem do mojej ukochanej Ps3 otóż byłem na działce na zabrałem ze sobą konsole żeby nie było nudno razem z kumplami graliśmy sobie w U3 niestety , na pada wylał się sok nie miał szans dostać się do wnętrza pada bo w padzie nie mam nigdzie jakiś dziur :D a do klawiszy napój nie dotarł . W pewnym momencie pad się wyłączył pomyślałem że akumulatorek padł więc wyłączyłem playstation i odłożyłem zabawę z konsolą. Po powrocie do domu o wszystkim zapomniałem .Konsolka leżała w oryginalnym pudle a sam pad leżał przy czarnulce. Dzisiaj włączyłem PS3 okazało się że pad nie działa (ps3 miałem najpierw sprzedać dlatego jej nie używałem) Więc podłączyłem go do ładowanie . Diody są martwe nie świecą nie mrugają , zaznaczam że jest to pad Dualshock 3 .Moje pytanie jest takie : jak myślicie co się stało czy muszę kupić nowego pada bo w tej chwili nie mam kasy mam jeszcze 1 pad przewodowy ale jest on do dupy . Mam nadzieje że pomożecie Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś jak naprawić pada u którego lewy analog nie trzyma się prosto tylko schodzi zawsze do któregoś boku? działa tylko że nie jest to zbyt komfortowe, chciał bym go wyprostować:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa ;)

Szukam orginalnego (CECHZC2E) zepsutego pada. Potrzebuje do naprawy swojego ;)) czy ktoś ma na sprzedaż i za ile ?

Pisać jak coś na gg ;))

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa ;)

Szukam orginalnego (CECHZC2E) zepsutego pada. Potrzebuje do naprawy swojego ;)) czy ktoś ma na sprzedaż i za ile ?

Pisać jak coś na gg ;))

Napisz w dziale Black Market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ale nie moge znaleść ;)

ukradliście dział xPPP ?

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za logika ?

Użytkownik pisze mi żebym napisał w jakimś dziale który dla mnie nie istnieje, admin czy moderator tego działu nawet łaskawie nie sprostował nic. Ok.

Może powinienem przeczytać cały regulamin. Lecz pytanie po co czytać już 100 raz to samo tylko na innej stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za logika ?

imo dobra logika.

jako tako weryfikuje to użytkowników. czasem ktos sie zarejestruje i chce cos sprzedac. po otrzymaniu pieniedzy znika bez sladu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

raz kupowałem pada na allegro i było wszyystko ok, za drugim razem już trafiła mi sie świetnie odwzorowana podróbka. Tak więc jest jakiś sposób aby rozpoznać czy wystawony pad faktycznie jest oryginalny? Czy może pewniej kupić gdzie indziej? Np na ultimie mają, mam tam akurat konto, raczej podróbek nie powinni mieć chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×