Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

A czy ktoś widział w Polsce te Mikrofony bezprzewodowe ????? (chyba tylko w filmiku z gry Singstar) bo z tego co widziałem to na stronie Playstation jako akcesorie są pokazane mikrofony z kablem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś widział w Polsce te Mikrofony bezprzewodowe ????? (chyba tylko w filmiku z gry Singstar) bo z tego co widziałem to na stronie Playstation jako akcesorie są pokazane mikrofony z kablem.

ponoc bezprzewodowe wypuszcza z drugim SingStarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam Dualshocka 3 (prosto z Kanady)

Jest oczywiście o wiele, wiele cięższy - niektórych może to denerwować. Pad zdaję się być mniej stabilniejszy (pomiędzy plastikową obudową a wibratorem jest pusta przestrzeń, co niestety czuć, dodatkowo mnie gdy padem się mocno pomacha słychać stukotanie silniczka). Oczywiście główna atrakcja bardzo dobra - wibrację są silne, a zarazem delikatne. Nie wiem jeszcze jak wypada nakładanie mocy wibracji na jedną ze stron pada, ale niedługo przetestuję to na ostatnim członku B&B Corps

Bardzo ucieszyły mnie gałki! Praktyczny brak martwej strefy, poruszają się leciutko i płynnie. Niestety guma jes inaczej wylana - pod daszkiem "grzybka" widać miejsca zszycia/sklejenia gumy, ale szczególnie to to nie przeszkadza. Inna sprawa do orzyciski - czuć mniejszy opór i to zarówno w przypadku AOX[] () jak i L1, R1 oraz krzyżaka. Ja się szybko przyzwyczaiłem.

Ogólnie jakość bardzo dobra, ale nie ma się nad czym zachwycać.

Aha, pad oczywiście bez kabelka, za to z o wiele pojemniejszą baterią - pierwsze ładowanie trwało naprawdę długo, zobaczymy jak to będzie z czasem działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc mam Dualshocka 3 (prosto z Kanady)...Bardzo ucieszyły mnie gałki! Praktyczny brak martwej strefy, poruszają się leciutko i płynnie.

Nie wiem,jak rozumiesz ten niby zupełny brak martwej strefy. Ja mam pada z USA od ponad tyg. i jestem nieco rozczarowany:/ Owszem analogi pracują lekko,co najbardziej i tak mi nie odpowiada,wolę jednak czuć opór a nie wrażenie pływających gałek. Niestety co do samej martwej strefy,jest beznadziejnie.Jak po pierwszych kilku dniach było lepiej niż na poprzednim padzie,tak po ponad tyg, grze jest beznadziejnie. Sony odstawiło straszna lipe z tymi padami. Nie mają one żadnej precyzji,w porównaniu do konkurencji(X360) wypadają blado.

Podam przykłam na podst. WarHawk'a,w której to grze prawy analog, jak w większości służy za obracanie kamerą,w tym przypadku za namierzanie. Prze delikatnym wychyleniu nie dzieje się nic,zupełnie nic. Celownik stoi w miejscu,ba nawet przy znacznym wychyleniu jest tak samo. Dopiero przy skrajnych wychyleniach analog zaczyna działać,że tak powiem. Jestem graczem,który na pierwszym miejscu zwraca uwagę na precyzję działania,wkońcu to w dużej mierze decyduje o przebiegu gry. Bo jeśli z powodu jej braku w padzie,nie mogę szybko skutecznie zareagować w grze to robi się ona frustrująca.Później nagram filmik,na którym będziecie mogli zobaczyć ten problem w grze WarHawk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,jak rozumiesz ten niby zupełny brak martwej strefy. Ja mam pada z USA od ponad tyg. i jestem nieco rozczarowany:/ Owszem analogi pracują lekko,co najbardziej i tak mi nie odpowiada,wolę jednak czuć opór a nie wrażenie pływających gałek. Niestety co do samej martwej strefy,jest beznadziejnie.Jak po pierwszych kilku dniach było lepiej niż na poprzednim padzie,tak po ponad tyg, grze jest beznadziejnie. Sony odstawiło straszna lipe z tymi padami. Nie mają one żadnej precyzji,w porównaniu do konkurencji(X360) wypadają blado.

Podam przykłam na podst. WarHawk'a,w której to grze prawy analog, jak w większości służy za obracanie kamerą,w tym przypadku za namierzanie. Prze delikatnym wychyleniu nie dzieje się nic,zupełnie nic. Celownik stoi w miejscu,ba nawet przy znacznym wychyleniu jest tak samo. Dopiero przy skrajnych wychyleniach analog zaczyna działać,że tak powiem. Jestem graczem,który na pierwszym miejscu zwraca uwagę na precyzję działania,wkońcu to w dużej mierze decyduje o przebiegu gry. Bo jeśli z powodu jej braku w padzie,nie mogę szybko skutecznie zareagować w grze to robi się ona frustrująca.Później nagram filmik,na którym będziecie mogli zobaczyć ten problem w grze WarHawk.

To ile trzeba wychylić gałkę analoga żeby zareagowała zależy od gry (w takim Ratchetcie lub Turoku wystarczy trochę wychylić analoga, natomiast we Folklore trzeba mocno wychlić by się postać ruszyła).

Jak możesz to sprawdż jakiegoś innego duala (może twój jest wadliwy).

Swojego z jap. mam od 4 miesięcy (zero problemów).

Tak na marginesie to niby duale mają być w Europie za 39 funtów od 4 lipca (tanio jak diabli i na czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że w DS3 gałki stawiają mniejszy opór jest dla mnie raczej plusem niż minusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam moze glupie pytanie.. ale.. czy dual3 tez ma akcelerometry?? czy tylko bezprzewodowosc dodali w stosunku to ds2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam moze glupie pytanie.. ale.. czy dual3 tez ma akcelerometry?? czy tylko bezprzewodowosc dodali w stosunku to ds2 ??

DS3 = SixAxis + wibracje + nieco lepsze analogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie dl tych co kupowali DualShocka 3 w Kanadzie albo w US.

Czy taki amerykański pad będzie działał na europejskiej konsoli z europejskimi grami? Lub jeszcze w innych kombinacjach np. z amerykańskimi grami na europejskiej konsoli.

Pytam bo często kupuje gry w Kanadzie, a samą konsolę mam europejską kupioną w Empiku, a byłem ostatnio w zaprzyjaźnionym sklepiku z grami i gość mnie straszył tymi Dualami, że niby nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam!!! zajebista jazda na UD F jak serce bije ; )) polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie ile kosztuje w media markt ? moze ktos jest z wawy i np zna cennik z media marktu na ostrobramskiej ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki. czy w media markt sa juz ds 3 ? jak tak to w jakiej cenie i czy maja ceramic white bo czarny mi sie nie podoba ;p moze ktos ma takie konkret info z wawy np z media na ostrobramskiej ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj po buzza i widziałem same sixaxisy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac Media Markt to nie beda one pretko na polkach;(Jak z GTA4 W Bielsku-2 dni po premierze;/

A wracajac do Padow.

Ja mam pada ok ale...Jest skrzet(dziwny odglos)Gdy skrecam w lewo.Odbija normalnie i dziala ok ale ten zgrzyt to mnie dobija.Moze czyms posmarowac w srodku:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Polsce można dostać najtaniej ds 3 w kolorze ceramic white ? czy oplaca sie sprawdzic sobie przez ebay z azji ? tam z przesylka kosztuje 120 pare zl... nie wiem tylko jak z gwarancja jest wtedy... aaaa i need ds3 white ;D moze ktos z was ma mozliwosc sprowadzenia takiego pada po atrakcyjnej cenie z europy ? np gb ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz odnosnie padow. PS3 kupilem zaraz po premierze z jednym padem, drugiego zas dokupilem. Do tej pory wszystko jest ok. Moze mam jakiegos farta. GTA mie sie nie scianalo, FWtez dobrze sprawowalo ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bliski zakupu ds3 na ebay. ale mam pytanie . jak to jest z gwarancja ? pad przyjdzie z GB , czy bede mogl go reklamowac u siebie w serwisie sony w wawie ? czy trzeba bedzie wysylac do GB?? plis o konkret odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no ludzie pomozcie ;D na allegro pojawil sie za 145 plus przesylka . ale tylko 1 miesieczna gwarancja wiec podejrzewam ze koles sprowadzil kilka sztuk z hongkongu itp... potrzebuje dobra dusze z UK ktora by mi przyslala bez prowizji bialaska z gwara sony... ehs... anyone ?! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem bliski zakupu ds3 na ebay. ale mam pytanie . jak to jest z gwarancja ? pad przyjdzie z GB , czy bede mogl go reklamowac u siebie w serwisie sony w wawie ? czy trzeba bedzie wysylac do GB?? plis o konkret odp

Polska podobnie jak W.Brytania to Unia Europejska czyli takie same uprawnienia konsumenckie tylko że gwarancji udziela producent (nie wiem czy to gwarancja ogólnoeuropejska) i serwis Sony może ci naprawić/wymienić ale czy nie odpłanie - tego nie wiem.

Jak nie to pozostaje ci reklamacja u sprzedawcy.

Nie lepiej kupić DS3 w jakimś polskim sklepie internetowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znajdz mi ten model WHITE za przystepna cene bo wszedzie troche za duzo sobie licza... ;/ mysle o kasie za okolo 150 zl. wkoncu to tylko wibracje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu chyba wiem co to za aukcja . fajnie by bylo jakby koles dawal gware a nie jakis 1 miesiac rozruchowej . szukam sprzetu gdzie bede mial 12 miesiecy od sony a zgodnie z prawe polskim 24 miesiace wlasnie od sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znajdz mi ten model WHITE za przystepna cene bo wszedzie troche za duzo sobie licza... ;/ mysle o kasie za okolo 150 zl. wkoncu to tylko wibracje itp.

Za około 150 zł znajdziesz tylko czarnego, bo za białego niestety 179 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×