Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo w Sixaxis'ie rozmontowałem go i włożyłem na miejsce sprężynki kawałek agrafki ^^ Chodził trochę ciężej ale dało sie grać a potem sprzedałem go na allegro i kupiłem DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy sorry z gory za nie wiedze ale od wczoraj mam konsolke i taki nie ogarniety jeszcze w tym wszystkim jestem.

Zadam chyba najglupsze pytanie jakie mozna sobie wymsylic ( nie liczac pytan jakis zmutowanych troli )

Jakiego do cholery ja mam pada?

Kupilem konsole w wersji 80 gb a na padzie mam napisane Dual Shock 3 SixAxis

To jest ten nowy czy ten stary ?

Jak to jest.?

Z gory thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yyy sorry z gory za nie wiedze ale od wczoraj mam konsolke i taki nie ogarniety jeszcze w tym wszystkim jestem.

Zadam chyba najglupsze pytanie jakie mozna sobie wymsylic ( nie liczac pytan jakis zmutowanych troli )

Jakiego do cholery ja mam pada?

Kupilem konsole w wersji 80 gb a na padzie mam napisane Dual Shock 3 SixAxis

To jest ten nowy czy ten stary ?

Jak to jest.?

Z gory thx.

A wibruje podczas gry?

Tak na powaznie - jezeli pisze na nim DualShock 3 to to dualshock3 - ten nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciupnąłbym se, ale jest tyle gier do kupienia, jeszcze G25 muszę sobie sprawić więc zostanę przy SIXAXIS. Mnie jakoś nie podniecają wibracje

A jak juz bym kupował to chyba białego, żeby był inny niż SIXAXIS. I zarąbiście wygląda. Z kolei czarny pod kolor konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zestaw i mialem dual i jestem zachwycony nim porpstu bajka, i nie sadzilem ze jest az tak dobracowany ( czuly) na kazdy ruch a nawet pierdniecie w MGS4

A MGS4 jest poprostu cudowna gra :D nie moge sie nagrac hcyba przejde ja z 4 razy hehe

Polecam dual 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma sixaxis to sa tez specjalne rozłączki wkladasz jedna do usb w PS3 a potem do niej pada np z PS2,juz masz wibracje:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma sixaxis to sa tez specjalne rozłączki wkladasz jedna do usb w PS3 a potem do niej pada np z PS2,juz masz wibracje:P

Ale wtedy nie możesz "machać" Moim zdaniem DS 3 jest genialny. Doświadczenia grając nim w MGS4 są nieziemskie Myślę, że warto wydać na niego pieniądze. Ponadto cieszy to, że zachowano funkcję sixaxisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak na dual shocku gra sie naprawde fajnie, ja co prawda jestem konsolowym beginerem

ale czuje ze jest swietnie.

Kupujcie nowe pady, stary akurat bedzie dla kolegi ktory przyjdzie na Soul Calibura 4 ( niedlugo premiera )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz go po prostu oddać na gwarancji zamiast sam sie z tym bawić. Zapewne od ręki dali by ci nowego.

Spoko. Przecież DS3 nie ma żadnej plomby, więc nie widać, że go rozkręcałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal Melon, mozesz uzyc agrafki. Jak bys chcial se pomajsterkowac to TUTAJ masz tutorial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie, tak z innej perspektywy podchodząc do tematu padów do PS3... Ile bateria ma wyznaczone szacunkowo okresu ważności? tzn ile lat może działać, oraz czy jej pojemność po każdym ładowaniu zmniejsza się, tak jak to ma miejsce w starych fonach, gdzie po kilku latach załóżmy że bateria trzyma 1 dzień a nie 7 jak na początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nad tym myslalem kiedy rok temu kupilem konsolke, na moje oko przez ten czas (gram duzo) nie zauwazylem spadku zywotnosci baterii (wytrzymuje nieco ponad zalozone 30h), co prawda kiedy laduje sie jeden pad to gram na drugim, wiec w sumie ciezko powiedziec po takim czasie. Ale ok. pol roku uzywania pada nie wyplywa zle na baterie.

btw, wiesz jaka tam jest bateria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem jaka to bateria i ile ma mAh, ale przytoczę jedną sytuację, otóż ostatnio aby zrobić emblem Chicken w MGS4 musiałem zostawic konsolę 35h na postoju, aby mi czas wymagany do zrobienia emblema minął, tak więc, rozpocząłem grę ze świerzo naładowanym padem, 9h w MGS4 strzelałem i ogólnie uzywałem pada, następne 28h leżał przed TV i czekał... oczywiście włączony ale nie użytkowany!

Po tym eksperymencie, zauważyłem że poleciała mi jedna kreska w baterii na tym padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw, wiesz jaka tam jest bateria?

Jest tam bateria litowo jonowa. Podobna do takiej co jest w sony ericssonach. Minus- Nie można ich samemu wymienić. A TU króciutki artykuł.

EDIT: znalazłem jednak takową do kupienia. LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio czytalem tutaj na forum o padach*DS3*i ^6axis^i kurde pech chcial,że i mi szlak trafia mojego bidulka-sixaXIS.

i tu mam pytanie bo wiem,ze juz tu pisane bylo o skrzeczeniu lewej GAleczKI ,Czy mozna jakos temu zapobiec po przez wyczyszczenie pada albo cos??

Z góry dzieki za HILFE .

A dodam jeszcze,ze szkoda mi kupowac nowego;/

Ale jak nic sie nie da to cóż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Ostatnio czytalem tutaj na forum o padach*DS3*i ^6axis^i kurde pech chcial,że i mi szlak trafia mojego bidulka-sixaXIS.

i tu mam pytanie bo wiem,ze juz tu pisane bylo o skrzeczeniu lewej GAleczKI ,Czy mozna jakos temu zapobiec po przez wyczyszczenie pada albo cos??

Z góry dzieki za HILFE .

A dodam jeszcze,ze szkoda mi kupowac nowego;/

Ale jak nic sie nie da to cóż

Wystarczy odrobina WD40 i nie będzie mowy o żadnym skrzeczeniu. Ze względu na to że WD40 jest izolatorem, można go śmiało stosować do wszelkiego rodzaju przełączników itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super caballero dzieki ale mam pytabnie jak to wtrysnac??od gory czy Pada rozebrac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale na niektórych screenach widzę jak przycisk PS Button się świeci na czerwono, czy on się na serio świeci xd? Bo mi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może głupie pytanie ale na niektórych screenach widzę jak przycisk PS Button się świeci na czerwono, czy on się na serio świeci xd? Bo mi nie.

W moim padzie nie ma tam nic co moglo by swiecic wiem bo go dzisiaj dokladnie czyscilem (wczesniej go oczywiscie rozebralem). Natomiast sa modyfikacje pozwalajace na podswietlenie PS buttona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Ze Sie Wtrace Do Waszej Pogadanki O Wibracjiach

Ale Mam Pytanie :

Czy Dual Shock 3 Jest Ciezszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo ciezszy. Ale ta roznice czuc dopiero jak sie przesiadasz ze zwyklego sixaxisa albo trzymasz oba jednoczesnie. Tydzien grania i zakwasy ci przejda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuce chyba sobie zakupie DS 3;)Bo 6axis mi juz powoli siada:(a po 2 jak czytam te posty to mnie zachecaja do kupna;)A pytanko jak dlugo trzma bateria w DS 3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Oj, kup, kup, bo naprawdę warto! Szczególnie do MGS4. A co do baterii, to chyba trzymają minimalnie dłużej, choć nie jestem pewien, bo nie robiłem porównania. Ale i tak polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy moj to jakis wybrakowany egzemplarz bo mam tylko jednego DS3 ale ładuje sie o niebo szybciej od sixaxisa.

Niewiem jak inne Dual shocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×