Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sie podzielić kontrolerem arcade stick, który zrobiłem. Od dawna mi taki chodził po głowie ale po przetestowaniu jednego fabrycznego pomyślałem doszedłem do wniosku, że jak sam nie zrobię to nie będę miał takiego jak chcę. To pierwszy taki projekt więc to była bardziej nauka praktyczna na przyszłość. Całość zrobiona z twardego drewna, sklejone, Joystick i przyciski marki sanwa. Wbudowałem tani ale praktyczny enkoder usb który działa pod ps3 jak i PC. Do tego wmontowałem rozdzielacz USB do którego podłączyłem 8GB microSD z emulatorem MAME i grami, więc wystarczy go podłączyć do jakiegokolwiek PC, poczekać aż zainstaluje się sterownik i zacząć grać. Zainstalowałem w obudowie gniazdo usb, żeby nie trzeba było mieć na stałę podłączonego kabla. Na ps3 też działa bez zarzutów. W przyszłości dodam kompatybilność z ps4 jak wyjdzie tekken 7. Czekam tylko aż mi przyjdzie ośmiokątny restryktor, bo na kwadratowym niezbyt mi się wygodnie gra.

Jak ktoś też robi lub planuje takie rzeczy a nie wie za co się zabrać to chętnie się wymienię doświadczeniem.

4dv9d40p3jly.jpg541dt855l83x.jpg

 

2014-10-18%2010.10.21.jpg?_subject_uid=7

2014-10-24%2017.30.52.jpg?_subject_uid=7xmrk9129h62r.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiegoś pada, głównie będzie używany do PES, GT5.Ma być jako drugi, gdy ktoś przyjdzie i będziemy grać we dwóch. Wolałbym kupić coś tańszego niż oryginalny. Chyba, że nie będzie się opłacało, ale to już sam ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować pady na allegro 

w moim przypadku będzie używany mniej ponieważ będzie jako drugi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować pady na allegro 

w moim przypadku będzie używany mniej ponieważ będzie jako drugi 

lepiej kup uzywany ale oryginal ,wyrwiesz za 80zl na pewno, ja mam 2 uzywane i juz 4 rok trzymaja

Witam

Czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi powiedzieć czy pady z aukcji podanej poniżej są oryginalne ?

Cena jest bardzo atrakcyjna, stąd wątpliwości.

http://allegro.pl/pad-dualshock-3-sixaxis-do-sony-ps-3-5-kolory-i4915435808.html

Pozdrawiam.

podrobki ,podrobki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Cię zbluzgają no to jak nie chcesz przeglądać parę stron tego tematu do tyłu. + - 150 zł najtańszy czarny w folii pakowany bez kabla ładujacego pad oryginalny kupisz.Nie łudź sie z tymi podróbami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musze zakupić pada do mojego PS3, wiem że na allegro większość to podróbki, nie bardzo wiem jak je rozpoznać.

 

Mam na oku coś takiego:http://allegro.pl/sony-nowy-ps3-dualshock-3-sixaxis-oryginalny-pad-i4960168286.html

 

Co o tym myślicie?

 

Jak już chcesz kupować podróbkę (co osobiście odradzam) to bierz bezpośrednio od chińczyka --> http://www.aliexpress.com/item/Color-Black-For-Sixaxis-DualShock-3-Wireless-Bluetooth-Controller-For-PS3-Support-Vibration/32254788984.html Darmowa wysyłka do PL.

 

A nie od polskich pośredników, którym tylko kieszeń nabijasz, a cwele piszą bzdury, że oryginalny oszukując tylko naiwnych. Na aliexpress mam już ponad 30-ci transakcji i wszystko dochodzi bez problemów. Paczki szły zazwyczaj od 6 do 35dni. Za zakupu powyżej 45EUR w razie zatrzymania doliczają polski VAT, a powyżej 150EUR dodatkowo cło. Ewidentne podróbki są konfiskowane np. zegarek Rolex za 20$ :) ale w przypadku pada nikt dochodzenia robić nie będzie, bo w przeciwieństwie do przykładowego Rolexa, gdzie sprawa jest ewidentna nikt nie będzie robił ekspertyzy.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie może temat już gdzieś był ale nie udało mi się odszukać a może nie ... tak czy siak proszę bardzo o pomoc ... a mianowicie dla testu kupiłem dodatkowego pada firmy Vakoss model GP-3755BK i problem wygląda tak że na większości grach jest ok i Pad działa a na serii Gran Turismo nie działa ... i teraz nie wiem jak to reklamować a może można to jakoś ogarnąć żeby działał na wszystkich grach ... dodam tylko że jest to tani gamepad który jest pod PC i PS3 i jest przewodowy.

 

Wiem że Pad tani itd. i że nie oryginał ale po prostu ciekawi mnie to że na większości grach działa a na serii Gran Turismo nie ... a jako że jestem bardziej laikiem stąd moja prośba o pomoc.

 

Pozdrawiam i proszę o nie usuwanie tematu a bardziej chociaż o jakąkolwiek podpowiedź...

 

 

post-14501-0-90206800-1421767063_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem inny pad kupiony kiedyś na potrzeby LBP2 i to też był jakiś przewodowy podrób DS3, objawy były zbliżone, działał w niektórych grach, w ogóle nie działał w menu no i w GT5 był głuchy jak pień, nic nie działało. Obawiam się że reklamacja tu nic nie pomoże, skoro pad działa na innych gierkach to znaczy że z nim wszystko w porządku, zapewne w kodzie gierki jest coś co blokuje "obcy" kontroler :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis jade do sklepu go oddac i sprobować odzyskac kase i kupie troszke drozszego A4Tech X7-T4 Snow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z padami do Ps3 a mianowicie podczas odpalonej gry np fifa15 pad wariuje(trójkąt sam reaguje oraz czasem inne przyciski) przeczyscielem pada ale dalej to samo wiec przeszedłem do zresetowania go i dalej to samo. No dobra ,kupilem nowego pada i dalej to samo. Pytanie ,skąd wychodzi usterka ? Czy może być to usterka samej konsoli ? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Próbowałem szukać w sieci odpowiedzi na pytanie, czy Pad od PS4 będzie działał z PS3.

 

Znalazłem, że na początku działał tylko po kablu, a później także bezprzewodowo.

 

Większość informacji jest z 2014r. lub starszych. Z tych informacji wynika, że Pad od PS4 może nie współpracować z wszystkimi grami.

 

Mnie najbardziej interesuje Fifa 15 - od 2014r do teraz minęło już trochę czasu - mamy prawie rok 2016.

 

Czy ktoś jest w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi?

 

Pytam, ponieważ muszę kupić nowego pada i zastanawiałem się czy już "przyszłościowo" nie zakupić pada do PS4 (pod warunkiem że będzie współpracował z PS3), którą prędzej czy później kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w moim padzie do PS3 (DualShock3) zaczęły się wciskać automatycznie przyciski krzyżaka podczas używania lewej gałki (uciążliwe podczas gry w Fifę). Próbowałem rozwiązać ten problem domowym sposobem znanym z Youtube - oklejeniem pianki taśmą).

Rozwiązało to problem, ale tylko na kilkanaście minut - później problemy znów się pojawiły. Z czasem było jeszcze gorzej - od jakiegoś czasu samoczynnie wciskają się przyciski, i nie ma tu reguły - jest to zarówno kółko, kwadrat, trójkąt (przez co np. wielokrotnie w czasie jazdy w GTA V kierowany przeze mnie bohater samoczynnie wyskakuje z pojazdu :rolleyes:.

 

W celu rozwiązania problemu udałem się do jednego ze stołecznych serwisów. Jego pracownik z góry założył, że jest to wina pewnej części, której wymiana kosztować ma... 80 złotych. Zdaje się, że za taką kwotę lepiej już kupić nowy pad...

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł, w czym może tkwić problem? I ile taka naprawa realnie może kosztować?

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.01.2016 o 10:53, Rino napisał:

Jakiś czas temu w moim padzie do PS3 (DualShock3) zaczęły się wciskać automatycznie przyciski krzyżaka podczas używania lewej gałki (uciążliwe podczas gry w Fifę). Próbowałem rozwiązać ten problem domowym sposobem znanym z Youtube - oklejeniem pianki taśmą).

Rozwiązało to problem, ale tylko na kilkanaście minut - później problemy znów się pojawiły. Z czasem było jeszcze gorzej - od jakiegoś czasu samoczynnie wciskają się przyciski, i nie ma tu reguły - jest to zarówno kółko, kwadrat, trójkąt (przez co np. wielokrotnie w czasie jazdy w GTA V kierowany przeze mnie bohater samoczynnie wyskakuje z pojazdu :rolleyes:.

 

W celu rozwiązania problemu udałem się do jednego ze stołecznych serwisów. Jego pracownik z góry założył, że jest to wina pewnej części, której wymiana kosztować ma... 80 złotych. Zdaje się, że za taką kwotę lepiej już kupić nowy pad...

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł, w czym może tkwić problem? I ile taka naprawa realnie może kosztować?

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Ponawiam prośbę :38_worried: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Z góry zaznaczam, że drogie a już tym bardziej oryginalne pady nie wchodzą u mnie w grę z powodów finansowych.

Czy rozsądnie pogram sobie na tym padzie?

https://allegro.pl/pad-kontroler-sony-dualshock-3-ps3-11-kolorow-i7689946546.html?reco_id=04bbd6b1-1457-11e9-909b-000af7f613f0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

Byle analogi same nie skręcały, przyciski działały i tyle.

Pad, który kupiłem z konsolą był podróbką też ale nawet "Sony" nie było napisane a przyciski to "1,2,3,4" :))) i sprawował się wyśmienicie ale nagle gałka zaczęła sama skręcać w prawo tak, że nie da się grać.

 

To jak, naciesze się coś takim padem co podałem linka?

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Z podróbkami to loteria. Jedna podziała przez kilka miesięcy, inna parę lat, a jeszcze inna zepsuje sie po tygodniu. Kupując musisz się z tym liczyć. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eld_rea jak byś poszukał używanego orgyinalnego pada, pewnie wytrzyma dłużej niż te podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kipilem podrobki 2szt po 27,99zl, dzialają juz 2 miesiące bez pronlemu, i do tego bezprzewodowe, dzialają super

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie dobry zamiennik kontrolera do PS3?
Od znajomego dostałem samą konsolę CECHA12 z padniętym dyskiem z tym sobie poradziłem.
Pad nie musi być bez przewodowy, oczekuje że będzie działać przycisk PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×