Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam pytanie co do działalności Playstation 3. Czy nie było by problemów z działaniem 2 ps'ów w bliskiej odległości. Chodzi o to że mam już w domu jednego PSa i zamierzam kupić 2 na własny użytek i czy nie było by problemów z padami np. włączając jedno playstation 2 też by się uruchamiało? I czy w trakcie gier przy 2 włączonych PSach pady by nie kolidowały się ze sobą(tak jak 2 zdalnie sterowane samochody na tych samych częstotliwościach)??

Nie znam się za bardzo na tych rzeczach dlatego pytanie może się wydawać banalne. Liczę na szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pady parujesz z konsolami za pomoca kabla - dowolnie nie mozesz ich przelaczyc z konsoli na konsole. wszystko bedzie ok ;)

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to odpowiedni temat na tego typu pytanie ale zaczynajmy. Otóż, dziś gdzieś 20 minut temu odpaliłem BF3 i mam zamiar grać, odpalam serwer, wszystko ładnie pięknie ale czułość jest strasznie, strasznie słaba. Odpaliłem opcje i w nich czułość na MAX, wyszedłem z gry, w menu nie mogę ruszać lewym drążkiem, dopiero po energicznym machnięciu gałką coś zaczyna się dziać, nie wiem o co chodzi, że czułość spadła, przyciski działają, pad nie upadł, jedynie gałki trzeba bardzo mocno kierować w wybraną stronę. Próbowałem resetu i nic, nie mam drugiego pada aby sprawdzić czy on działa więc proszę o wskazówki w rozwiązaniu problemu, co się stało? Jak temu zaradzić? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem czy to odpowiedni temat ale trudno. Mam pytanie czy posiadanie 2x PS3 w bliskiej odległości nie zaburza pracy siebie na wzajem, chodzi mi o to czy pady nie będą się mieszały lub wykluczały np. włączając jedno playstation drugie też się odpali, albo czy w trakcie gier pady nie będą ingerować w prace różnych ps3 (przykładowo jak 2 zdalnie sterowane auta o tej samej częstotliwości). Nie wiem czy da się to jakoś ustawić albo zablokowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powinno dziać ponieważ pad przypisywany jest do danej konsoli, podpinasz go kablem od ładowania, odpinasz, i działa tylko i wyłącznie przy jednej konsoli , nie ma mowy o ingerenci w drugi system.

Nic się nie powinno dziać ponieważ pad przypisywany jest do danej konsoli, podpinasz go kablem od ładowania, odpinasz, i działa tylko i wyłącznie przy jednej konsoli , nie ma mowy o ingerenci w drugi system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dostałem w swoje łapki zestaw DJ Hero 2 gra + mikser. Wszystko był dobrze do czasu synchronizacji urządzenia z konsolą. Postępowałem zgodnie z instrukcją zamieszczoną w poradniku szybkiego startu, ale PS3 zamiast przypisać kontroler do jakiegoś portu wogóle go nie zauważyła. Powtarzałem czynności wiele razy, przesiedziałem godziny w internecie poszukując rozwiązania, oglądałem filmiki gdzie obrazowane jest w jaki sposób właściwie zsynchronizować kontroler z PS i nic.W końcu postanowiłem napisać na tym forum. Liczę na waszą pomoc bo mi całkowicie skończyły sie pomysły. Może to wina akurat mojego egzemplarza kontrolera/konsoli ? Może nowa aktualizacja tak namieszała ? Nie mam pojecia w jaki sposób rozwiązać ten problem , ani możliwości sprawdzenia tego na innej konsoli :(. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znalazłem taki temat:

http://community.eu....ć/td-p/16555617

Sytuacja identyczna jak u mnie - wciśnięty na kilka mm przycisk L1 co powoduje brak możliwości normalnej gry - czy naprawa takiej usterki jest łatwa i można ją zrobić samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znalazłem taki temat:

http://community.eu....ć/td-p/16555617

Sytuacja identyczna jak u mnie - wciśnięty na kilka mm przycisk L1 co powoduje brak możliwości normalnej gry - czy naprawa takiej usterki jest łatwa i można ją zrobić samemu?

Zapewne przesunięta guma pod przyciskiem. Rozkręć, przesuń jak należy, skręć i po sprawie.

Żadne oddawanie na gwarancje tutaj nie jest potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ pad na gwarancji?

jak nie to rozbierz, co Ci szkodzi...

nawet jak jest na gwarancji to nic nie przeszkodzi odkręcić cztery śrubki, pady nie maja żadnej plomby etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały startują mniej więcej od 140zł. Jak się trafi okazja to może czarnego za 120zł się wyrwie (bez wysyłki rzecz jasna), ale to bardzo rzadko.

Kolorowe pady są zawsze 10/20zł droższe, sam kupiłem ostatnio białego za 169zł z wysyłką.

Chcesz mieć oryginalnego to płacisz, takie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mieć pewność co do oryginalności padów z aukcji, piszcie do sprzedających i pytajcie o kod seryjny z tyłu pudełka, oryginalne pady mają: CECHZC2E a podróbki: CECHZC2H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem dziś pada od ps2 na do ps3 za pomocą przejściówki i chciałem zagrać w GT 5, pad chodził tylko podczas wybierania samochodu a w grze już nie śmigał, czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie czytalem calego tematu. Czy pady oznaczone numerem seryjnym CECHZC2H sa podrobkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie czytalem calego tematu. Czy pady oznaczone numerem seryjnym CECHZC2H sa podrobkami?

Jeśli chcecie mieć pewność co do oryginalności padów z aukcji, piszcie do sprzedających i pytajcie o kod seryjny z tyłu pudełka, oryginalne pady mają: CECHZC2E a podróbki: CECHZC2H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Edytowane przez misiun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoim padem i liczę, że ktoś mi pomoże. Wczoraj gralem w grę zombie w CoD: BO z kolegą i stanąłem w pewnym miejscu, żeby zombie mnie nie atakowały i poszedłem spać. Jednak, mialem ustawione, żeby konsola się wyłączała po kilku godzinach nieużytkowania. I problem w tym, że aby temu zapobiec, za pomocą gumki recepturki wychyliłem prawą gałkę w bok, tak, żeby postać obracając się, kręciła się w kółko, a konsola interpretowała to jako jakaś czynność. I teraz mój problem polega na tym, że usiadłem przed chwilą do konsoli, ale postać w ogóle nie reaguje na obrót w bok. Dodam jeszcze, że zostawiłem podłączonego pada na noc do USB, ale to chyba nie ma znaczenia.

Czy wie ktoś, co może być problemem? Próbowałem resetować pada, nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×