Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem gdy gram w fife 14 mój pad wariuje tzn zamiast szybkiego biegu mam kontrole tempa jak zmienie szybki bieg na inny klawisz to działa ale wtedy triki nike działają czasem tez szwankują klawisze podania wrzutki prostopadłego podania i strzału podłączałem kontroler przez usb na stronie ps3 pisało żeby usunąc gre i zainstalowac na nowo potem format konsoli przywrócenie ustawien fabrycznych i nic nie działa prosze o pomoc bo nie wiem co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

 

Miałem podobny problem, przyczyną przypadkowego wciskania się guzików na twoim padzie jest luz na taśmie odpowiedzialnej za działanie wszystkich guzików. Żeby to naprawić musisz rozkręcić swojego pada i pod  taśmę włożyć kilku milimetrowy pasek z taśmy izolującej tzw "szkotki" Dokładną instrukcję jak to znajdziesz na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=cY4rLTpnX2U .

Edytowane przez JudaszXxX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ja mam problem z padem po dwóch latach bezproblemowego grania wygląda to tak : gram w gta V i gdy strzelam, samoczynnie rozwija mi się menu broni tak jakbym wciskał L1 a nie robię tego. Już grając w Metro miałem takie sporadyczne  przypadki ale teraz zaczęło się to nasilać. Przeszkadza to w wykonywaniu misji, wkurza mnie to niesamowicie. Da radę coś z tym zrobić?? Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Już od dłuższego czasu mam pewien problem z padem szukałem rozwiązania na głównej stronie sony, ale nic dlatego może ktoś tu mi pomoże.

Chodzi dokładnie o to, że pad chodzi mi tylko bez podłączenia, czyli bezprzewodowo, jak jest podłączony kablem to nic nie idzie zrobić.

Na początku myślałem, że coś z tym kablem jest nie tak, ale jak jest podłączony to się ładuje normalnie więc nie bardzo wiem o co chodzi.

Może ktoś miał podobny problem ? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam, LionSwwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko SIXAXISY bez wstrząsów zużywały 30mA? Nie ma szans żeby był DualShock zużywający 30mA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki polecacie PAD do PS3 poza oryginalnym, ma służyć jako drugi. do 80-90zł.

Co sądzicie o serii firmy Tracer  PS3 Blade ? Czy jest on bezprzewodowy i jak się spisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie pada, a dokładniej jego oryginalności. Nabyłem ostatnio niżej pokazany kontroler do PS3 koloru czerwonego i o ile na zewnątrz napisy, oznaczenia i naklejki raczej się zgadzają, to zaskoczył mnie jego widok w środku. Rozkręcałem kilkanaście już padów różnych generacji od PS3 i nigdy nie spotkałem się z takim wyglądem. Nie mogę też znaleźć poprzez google żadnego zdjęcia tak wyglądającego pada w środku.

 

Te które widziałem wcześniej miały pełną płytkę na którą wpinana była bateria, tutaj jak widać jest ona jakaś okrojona, analogi połączone tylko taśmami, a bateria wpinana jest bezpośrednio na główny plastik. Tak samo elementy przytrzymujące przyciski czołowe są nie do wyjęcia, choć we wszystkich kontrolerach jakie widziałem wcześniej były one normalnie do wymiany, gdyż zdarzało się że łamały się "łapki" trzymające L2 i R2. Co o tym sądzicie?

 

43143183e94b07e1med.jpg

Edytowane przez Wgsxr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

219zł ale staram się nie sugerować ceną co do oryginalności

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy model padów - praktycznie nienaprawialne... chińczyka zrobię zdjęcie jutro i wstawię dla potomnych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za rozwianie wątpliwości. Ogólnie to w porównaniu do poprzenich generacji padów, ten wygląda bardzo budżetowo. W środku wygląda to bardziej prowizorycznie, a sam plastik moim zdaniem jest gorszej jakości. Dodam, że poprzedniego pada uczyłem latać przez 2 lata i dopiero wtedy wyzionął ducha. Ten po pierwszym przypadkowym upadku z pół metra na podlogę, już złapał takie przebarwienie na plastiku jakbym go zaginał w rękach. Sony ewidentnie zaczęło oszczędzać ;)

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony ewidentnie zaczęło oszczędzać ;)

 

No.... i to już ze 2 lata temu :)

Wtedy pojawiły się pierwsze pady z "papierowymi" taśmami pod przyciskami - wystarczą spocone przez parę tygodni grania dłonie i korozja zjada ścieżki...

Edytowane przez Serwis Konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to faktycznie odnawiane fabrycznie pady to jak najbardziej się opłaca (sami takie sprzedawaliśmy tyle że bez pudełek) - jedyny problem to weryfikacje tego co tak na prawdę zobaczysz po otwarciu takiego pada. Z zewnątrz pad będzie wyglądał ładnie a w środku możesz znaleźć różne kwiatki.

Mądry sprzedawca (żyjący w świecie wszechobecnych podróbek) mógłby zrobić prosty manewr - rozkręcić takiego pada i zrobić zdjęcie bebechów i umieścić je jako dodatkowe na aukcji. Metoda prosta i skuteczna.

 

A tu znalazłem zdjęcie najbardziej popularnej u nas w Polsce podróbki

p1030209x.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

Mam problem z Dualshock'iem 3. Od jakiegoś czasu podczas gry w Fifę same naciskają się strzałki ( nie ma to jak włączenie się pułapki ofsajdowej w ''wygranym'' już meczu :) ) Jest jakiś sposób na naprawę? Trzeba rozkręcić, czy co?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,również mam podobny problem co 'Wojti99'. Podczas grania zdarzają się sytuację, gdzie w losowy sposób aktywują się inne klawisze, te których aktualnie nie naciskam. Najczęściej jest to krzyżak. 

 

Sytuacja 'doskwiera' bardziej, gdy gra odbywa się na dwóch padach jednocześnie. Zacząłem podejrzewać jakieś zakłócenia na linii pad->ps3, ale znalazłem na youtube filmik z 'rozwiązaniem', jeszcze nie próbowałem. 

 

Link: http://www.youtube.com/results?search_query=ps3+random+button+fix&sm=3

 

Czy ktoś z Was miał podobne problemy? Lub słyszał o nich i zna rozwiązanie? Prośba o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zamierzam kupić pada Genesis PV66. Czy opłaca się go kupować? Gra ktoś na tym kontrolerze? Jeśli tak, to prosiłbym o jakąś opinię o nim ;) Z góry dziękuje.

 

Kupilem te badziewie, a moglem kupić używany oryginalny ehh Na początku trafił mi się egzempatrz w którym prawy analog nie wracał na środkową pozycje. Mówie pech. Odniosłem do reklamacji. W tym wspaniałym Salurion trwało to miesiąc. Dali mi w końcu nowego i nadal haczą analogi. Do tego pad bardzo ociężale łączy mi się z konsolą. Muszę kilka razy duśić przycick żeby załapał i się połączył. Do tego czułość pozostawia wiele do życzenia. W FIFA można spokojnie grać ale wycelować z niego w jakieś strzelance jest bardzo ciężko. Ja jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Posiada ktoś wersję CECHZC2E z 300 mA i może porównać z CECHZC2E B1 z 500 mA. Chodzi o sam krzyżak. W nowszej wersji jakoś tak wciskanie takie płytkie jest porównując do starego modelu. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to możliwe, że pecetowy pad Logitech Cordless Rumblepad 2 w pewnych grach działa w 100% ok, a w pewnych nie całkiem? W grze Smurfs 2 nie działają przyciski krzyżyk, kwadrat, kółko i trójkąt, a w innych grach działają one normalnie. Myślałem, że pad może być po prostu kompatybilny/niekompatybilny z konsolą, a nie, że w jednych grach te same przyciski działają, a w innych nie. Czy da się to jakoś naprawić ustawieniami czy nie bardzo? I jeszcze jedno pytanie, bo rozumiem, że tylko te pecetowe pady tak świrują i mogą działać lub nie. Czy jeżeli kupię jakąś najtańszą podróbkę pada, ale dedykowanego dla PS3, to on będzie działał ok we wszystkich grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie nie jetem pewien odpowiedzi, choć to bardzo dziwne że skoro działał w jednej grze to w drugiej nie działa. Przecież pad przy naciśnięciu guzika wysyła sygnał do konsoli, a nie do gry, więc skoro działa w jednej to na logikę powinien działać w każdej.

 

Odnośnie najtańszych podróbek, to wcale nie byłbym pewien ich skuteczności. Mimo iż powinien działać we wszystkich grach tak jak i tamten o którym piszesz, to często bywa tak, że podrabiane pady zrywają połączenie z konsolą, analogi jak i przyciski są sztywne, nieprecyzyjnie się celuje czy też steruje. Co więcej są wykonane z beznadziejnych materiałów. Moim zdaniem lepiej kupić używany oryginał, niż nową podróbkę i będziesz miał pewność że wszystko zadziała jak powinno.

 

Dla przykładu wrzucam zdjęcie mojego chińskiego pada (tutaj akurat do PS2), po swobodnym upadku z komody na panele. Sam oceń jakość wykonania ;)

 

fc956d1787dc4a67med.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie zacne grono graczy :)

 

mam problem,

kilka dni temu nabyłem drogą kupna joystick do latania THRUSTMASTER T.Flight StickX.

Miałbyć kompatybilny z PC i PS3. No i z PC jest a z konsola no nie za bardzo. W menu XMB wszystko działa cacy. ODpalam BF3 i już nie działa nic poza przyciskiem "PS".

Wie ktoś co jest nie tak? posiada ktoś taki kontroler lotu?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z DualShock'ami (chociaż coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to wina PS3). Otóż ostatnio wymieniłem wysłużoną już Slimkę na SS. Pady zachowałem i oczywiście sparowałem z moim nowym nabytkiem. Wszystko działa idealnie przy włączeniu konsoli "ręcznie" poprzez wciśnięcie przycisku Power na PS3. Kontrolery normalnie przypisują się do użytkowników (1,2,3, itd.). Natomiast jeśli odpalam "zdalnie" (wciskając przycisk PS na padzie) konsola uruchamia się, jednak pad nie przypisuje użytkownika (migają 4 diody). Kolejne pady podłączane bezprzewodowo uzyskują użytkownika 1 i 2. Dopiero po podłączeniu DS3 (którym uruchomiłem PS'a) do konsoli przez USB przypisany zostaje numer. Czy znacie jakiś sposób na pozbycie się tego błędu? Kiedy używałem tych padów ze Slimem było wszystko ok. Dodam, że wszystkie trzy DS3 to 100% oryginały, kupowane w sklepach typu MediaMarkt.

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,również mam podobny problem co 'Wojti99'. Podczas grania zdarzają się sytuację, gdzie w losowy sposób aktywują się inne klawisze, te których aktualnie nie naciskam. Najczęściej jest to krzyżak. 

 

Sytuacja 'doskwiera' bardziej, gdy gra odbywa się na dwóch padach jednocześnie. Zacząłem podejrzewać jakieś zakłócenia na linii pad->ps3, ale znalazłem na youtube filmik z 'rozwiązaniem', jeszcze nie próbowałem. 

 

Link: http://www.youtube.com/results?search_query=ps3+random+button+fix&sm=3

 

Czy ktoś z Was miał podobne problemy? Lub słyszał o nich i zna rozwiązanie? Prośba o pomoc.

 

Pozdrawiam.

taśma Ci się przy upadku przesuneła. Rozkręć i popraw styki powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pada do PS3 który będzie podobny do pada od Xbox360. Chodzi o ułożenie analogów. Co sądzicie o tym? http://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier-wii/speedlink-torid-sl-6576-bk.bhtml#opis

Warto? Chciałbym po prostu aby współpracował z PS3 i miał wygląd i układ klawiszy jak pad od Xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu zarekwirowali pady za 2 mln zł. Nie było by nic w tym dziwnego gdyby pady miały napis Sony ale spójrzcie na zdjecia:

 

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3387947,policjanci-znalezli-podrobki-kontrolerow-ps3-za-prawie-2-mln-zl-zdjecia-wideo,1,id,t,sg.html#galeria-material

 

To sa podrobki padow Genesis? Czy ten Genesis podrabia Sony? Swoja droga kupilem to badziewie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×