Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli pad nie jest na gwarancji to proponuję go rozebrać, przeczyścić wszystko w środku sporą ilością spirytusu i docisnąć złącze baterii. (możliwe, że ci się delikatnie układ przesunął - ta folia ze ścieżkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad po zabiegu, właśnie się ładuje :) wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ma ktoś pojęcie jak się ma oryginalność http://allegro.pl/pad-kontroler-sony-playstation-3-ps3-bialy-czarny-i4336335119.html tego typu padów? Strasznie dużo pokazało ich się na allegro, a cena jest niższa od zwykłych czarnych oryginalnych. Jest tego jakiś powód?

Przyłączam się do pytania. Cena o ponad 100 zł mniejsza zadziwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisze tam gdzieś że oryginalny? No to sami sobie odpowiedźcie na to pytanie o oryginalność. Ja miałem taką sytuację, że wyrobił mi się jeden analog. Cała kostka do wmiany - przelutowania kosztowała około 25 plus przesyłka. Niech będzie z 40 zeta plus robota za przelutowanie bo sam nie jestem taki biegły pewnie z 50. Razem byłoby jakieś 90 zeta za naprawę i stwierdziłem że mi się nie opłaca bo nowy 170 zeta a jak mi ktoś spierdo... lutowanie to będzie mnie kosztował niemal dwa razy tyle. Jak mi w drugim padzie analog padnie to będę wtedy kombinował żeby złożyć jeden. Poza tym ja kupiłem dwa pady dodatkowo i oba przez normalne sklepy. Przez allegro bym nie kupował.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ma ktoś pojęcie jak się ma oryginalność http://allegro.pl/pad-kontroler-sony-playstation-3-ps3-bialy-czarny-i4336335119.html tego typu padów? Strasznie dużo pokazało ich się na allegro, a cena jest niższa od zwykłych czarnych oryginalnych. Jest tego jakiś powód?

 

Przyłączam się do pytania. Cena o ponad 100 zł mniejsza zadziwia.

 

Komentarz sprzed tygodnia (negatywny) z bliźniaczej aukcji tego samego użytkownika:

"PAD okazał się być NIE ORYGINALNY. Z pewnością było w nim już "grzebane". Może wyglądał ładnie ale po prośbie pomocy NIE uzyskałam nawet odpowiedzi. Naciąganie ludzi i TYLE. NIE POLECAM! W przyszłości-liczcie się z ludzmi i ich szanujcie po zakupie."

 

Zakończona aukcja tutaj: http://allegro.pl/pad-kontroler-sony-playstation-3-ps3-bialy-czarny-i4237581130.html

 

Wnioski wyciągnijcie sami. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz sprzed tygodnia (negatywny) z bliźniaczej aukcji tego samego użytkownika:

"PAD okazał się być NIE ORYGINALNY. Z pewnością było w nim już "grzebane". Może wyglądał ładnie ale po prośbie pomocy NIE uzyskałam nawet odpowiedzi. Naciąganie ludzi i TYLE. NIE POLECAM! W przyszłości-liczcie się z ludzmi i ich szanujcie po zakupie."

 

Zakończona aukcja tutaj: http://allegro.pl/pad-kontroler-sony-playstation-3-ps3-bialy-czarny-i4237581130.html

 

Wnioski wyciągnijcie sami. ;)

Kiedyś zakupiłem pada z allegro który był po 60zł +wysyłka , również nowy w niebieskim opkaowaniu , w numerze seryjnym ostatnią literą było H czyli honkong , nie dało się go naładować , po rozkręceniu okazało się że wogóle z padem od ps3 nie miał nic wspólnego , bateria owinięta niebieską folią , płytka od pegasusa. Następnego kupiłem za 119zł , i to samo gałki chodziły tak **ujowo że się grać nie dało , jedyne niestety wyjście kupić w sklepie , zablindowany i wtedy wiemy że jest to europejska dystrybucja , ja taki zakupiłem w mediaexpert w jakieś nocnej wyprzedaży , niestety na padzie nie zaoszczędzimy , trochę to dziwne bo pady do X-a 360 chodzą po 130zł a do ps3 190-219 , normalnie masakra.

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy myśleć. Jak w opisie nie ma użytego słowa oryginalny to na 100% macie do czynienia z podróbką. Proste jak budowa cepa. Ale nawet jak pisze to ja bym nie brał zwłaszcza że różnica wtedy w cenie ze sklepowym znikoma. Kolega powyżej miałby dwie oryginalne nówki gdyby nie chciał zaoszczędzić ;)

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego pada kupowałem dla siebie , po tym co zobaczyłem co jest w środku odpuściłem allegro , drugiego kupowałem znajomemu , mówiłem jaka może być sytuacja , niestety uparł się bo nie mał czym grać , po zakupie niestety wyszło jak u mnie , więc też zrezygnował z zakupów niby oryginalnych padów na allegro.Ciekawi mnie tylko co to jest wersja OEM , podejrzewam że są to pady z bundla z konsoli.

 

 

 





 

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep "play zone" mają ORYGINALNE UŻYWANE pady do PS3 kupiłem tam pada naklejka europejska, dostałem go i okazało się, że nie działa lewy analog nie wraca do końca napisałem e-mail, że oddaję na gwarancję (gwarancja 6 miesięcy, paragon wszystko jest) przysłali inny prawie nówka jestem zadowolony :] działa idealnie. Nie ma nowych padów za 100-120zł długo się zastanawiałem nad kupnem ale trafiłem na ten sklep i jest ok na allegro można kupić pada ale z głową i obowiązkowo z gwarancją.

 

http://allegro.pl/sony-dualshock3-100-oryginal-playzone-wawa-i4138661934.html

 

I czytać komentarze sprzedającego na 1000 pozytywów trafi się ktoś kto rozpozna, że pad jest nieoryginalny.

Edytowane przez Sony30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co czytać 1000 komentarzy? Pokaż mi aukcję z tanim padem gdzie będzie wprost napisane "oryginalny pad...". Może być gdzieś w opisie sprytnie użyte słowo "oryginalny" ale na pewno nie łącznie z "pad". Wystarczy czytać opis i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wymiany lewego analoga w padzie? Jednego pada mam idealnego ale został zalany i nie działa a drugi ma połamana gałkę. Jeśli tak to czy jest to trudne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wylutować (sorki za słownictwo ale nie znam fachowego) kostkę z analogiem i w to miejsce w płytce wlutować drugą. Ogólnie chyba nie trudne. Są instrukcje w internecie. Tak jak pisałem zamawiać nową i płacić za wymianę to się chyba nie opłaca ale jak masz smykałkę do lutownicy lub kogoś kto ogarnia temat to można powalczyć z wymianą. Zwłaszcza jak masz dwa walnięte pady czyli części.

Edytowane przez ridcully76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde próbowałem linka wrzucić ale na telefonie coś nie umiem :D

Wpisz "ps3 analog wymiana" i znajdziesz. Daj znać jak poszło. Bo ja mam w jednym padzie już walniętą lewą gałkę i mocno wyrobioną w drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwna sprawa z tą oryginalnością - baterie w tych typach DS3 miały tylko dwa rodzaje pojemności 570mAh i 610mAh. Najlepsze było by zdjęcie wnętrza pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ ten użytkownik nie ma żadnych negatywów więc raczej oryginał cytat neutrala :D lepiej dopłacić parę groszy i mieć jako taką używkę przynajmniej bez jedzenia xD

 

"Sprzęt był tak strasznie brudny, że kilka godzin próbowałam go doprowadzić do stanu użytkowania: był wymazany jedzeniem, tłuszczem a ilość kurzu sprawił, że blokowały się niektóre klawisze! WSTYD I OBCIACH!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem w swoim padzie dziwną rzecz (konsolę mam od niedawana 2-3 miesiące nie grałem nic dopiero od tygodnia) i zauważyłem, że gdy ładuję pada 2 godziny to cały czas mruga 1 dioda nie mam instrukcji i nie wiem czy tak ma być.

 

Jeżeli jest naładowany powinny świecić wszystkie diody no nie?. U mnie świeci 1 po prawie 2 godzinach ładowania pad działa normalnie grałem w sumie z 10-11 godzin bez ładowania.

 

Diody świecą wszystkie jak ładuję w PC.

 

PS: mam wersję CECHZC2E A1.

 

BTW: Jeżeli ktoś ma głupio odpowiadać proszę nie odpowiadać.

Edit//

 

Coś takiego znalazłem:

 

Może to być wina kabla?

 

"tym co nie pomagają restarty i dalej mają taki znaczek " - " zamiast animacji ladowanej bateri radze skombinować inny kabel do pada akurat brat mial taki kabel do telefonu podlaczyłem i ładuje ostro jak skazaniec w pierwszym dniu wolności... ; d a ten stary kabel nadal celibat. "

Edytowane przez Sony30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze masz - zrób sobie testa i uruchom konsolę z przycisku na konsoli a potem podłącz pada kablem i nic na nim nie naciskaj - też będą sie świeciły wszystkie diody. Wciśnięcie przycisku PS powoduje przypisanie pada pod numerem 1 i dlatego masz jedną diodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pada ds3 sixaxis. Czytalem ze ta wersja nie posiada wibracji, otoz w moim padzie mam wibracje mimo napisu sixaxis. Czy to jest podrobka? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pada ds3 sixaxis. Czytalem ze ta wersja nie posiada wibracji, otoz w moim padzie mam wibracje mimo napisu sixaxis. Czy to jest podrobka? ;o

 

Witam,

 

otoz nie, napis sixaxis oznacza, ze pad jest wyposazony w szescioosiowy czujnik ruchu. Jesli jest jest napis dualshock 3, to wszystko w porzadku.

 

 

Mam pytanie. Dzis rano w przyplywie emocji podczas grania moj pad nie wytrzymal i zakonczyl swoj zywot... I poszukuje teraz nowego pada.

Czy orientuje sie ktos, czy ten pad jest oryginalny? Sprzedajaca ma wszystkie pozytywne komentarze, widzialem, ze juz wczesniej wystawiala pady w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allregro to uważaj bo niektórzy myślą że oryginał i dają pozytyw. Zresztą to tylko kilka (19) komentarzy nie wiadomo czy prawdziwych.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×