Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragon85pl

ale offtopic tutaj robimy :P

może nowy temat w jakim sklepie warto kupić :P ps3 i gdzie dają jakieś promecie / upusty cenowe itp /  ewentualnie aukcje . dla ludzi co szukają okazji a nie chcą przepłacać .

Bo dla ludzi niezdecydowanych moze to być wielka pomoc w zakupie. tylko czy taki temat nie zostanie potraktowany jako REKLAMA ... i skasowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, lepiej nie. później ktoś może mieć nam za złe, że źle doradziliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Tak jak KML tobie ;D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gry bez skazy(najmniejszej) za 9 dych na giełdzie, tyle że bez opakowania. Ale oszczędzam 200 zł, więc sry.. ale ja wole giełde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

Jesli chodzi o wibracje to naprawde brakowało ich w Six. Mam nadzieję że kiedyś kiedyś zadrży :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy aby na pewno Wiilot posiada żyroskopy... z tego co wiem on korzysta z Sensorbar.. i w wiilocie jest umieszczona kamera niskiej rozdzielczości która wyłapuje sygnał z diod umieszczonych w Sensorbar'ze.. następnie pad przesyła analizę tych sygnałów do konsoli określając odległość i położenie od diod umieszczonych na końcach sensorbar'a, dlatego wiiloty źle działały w pobliżu choinki bo niektóre światełka emitowały światło o podobnej długości fal co diody. I tym samym wibracje nie są dla nich groźne.

Ale może ja czegoś nie wiem  ;)

Co do zawartości WIIlota to tutaj są fotki:

http://www.sparkfun.com/commerce/present.php?p=Wii-Internals

Wykorzystywany jest tam trójosiowy czujnik przyśpieszenia firmy Analog Devices ADXL330. Prawdopodobnie taki sam znajduje się w SixAxisie (muszę rozebrać i otworzyć pada). Jestem ciekaw jak Sony rozwiąże problem z wibracjami w padzie z jednoczesnym używaniem akcelerometru. Musieliby w czasie obsługi wibry wyłączać pomiar i żeby robić to szybko trzeba by wbudować jakiś układ mikroprocesorowy, który będzie tym zarządzać. Akcelerometry tego typu są bardzo wrażliwe na wszelkie drgania. Wszystko jest ok jak pomiar wykonujemy bez drgań jednak pojawienie się drgań takich jak od wibry skutecznie zakłóci odczyt z akcelerometrów. Wiem to z własnego doświadczenia bo w pracy wykorzystuję różnego typu czujniki wykorzystujące pomiar za pomocą żyroskopów i akcelerometrów. Poniżej fotki do wnętrza SixAxisa:

http://boardsus.playstation.com/rss/messag...ssage.id=994708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomidomi

hej mistrzowie

mam pytanie czy ktos spotkal sie z wada pada polegajaca na tym ze jesli lewa galke daje do przodu to postac alu samochod skreca samoistnie w lewo

prosze o jakas popowiedz

dzieki za wszysko nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Czy zdarzyło ci się to w DIRC'ie ?  bo miałem ten problem właśnie przy tej grze, myślę że to wada dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do zawartości WIIlota to tutaj są fotki:

http://www.sparkfun.com/commerce/present.php?p=Wii-Internals

Wykorzystywany jest tam trójosiowy czujnik przyśpieszenia firmy Analog Devices ADXL330. Prawdopodobnie taki sam znajduje się w SixAxisie (muszę rozebrać i otworzyć pada). Jestem ciekaw jak Sony rozwiąże problem z wibracjami w padzie z jednoczesnym używaniem akcelerometru. Musieliby w czasie obsługi wibry wyłączać pomiar i żeby robić to szybko trzeba by wbudować jakiś układ mikroprocesorowy, który będzie tym zarządzać. Akcelerometry tego typu są bardzo wrażliwe na wszelkie drgania. Wszystko jest ok jak pomiar wykonujemy bez drgań jednak pojawienie się drgań takich jak od wibry skutecznie zakłóci odczyt z akcelerometrów. Wiem to z własnego doświadczenia bo w pracy wykorzystuję różnego typu czujniki wykorzystujące pomiar za pomocą żyroskopów i akcelerometrów. Poniżej fotki do wnętrza SixAxisa:

http://boardsus.playstation.com/rss/messag...ssage.id=994708

No nie do konca tak.

Wii posiada akcelerometer (mierzy sile przyspieszenia w danym kierunku), zas SixAxis posiada zyroskopy.

Akcelerometra oczywiscie vibra nie zakloca bo to tylko lekkie "drgniecie" a nie przeciazenie w danym kierunku. Mam tez Wii i bez problemu to dziala z vibra.

Powiem tak, od paru dni namietnie uzywam PS3 i jego SixAxis ma sie nijak do wiimota niestety.

SixAxis marnie reaguje (w stosunku do wiimota), i wykrywa tylko przechylenia, a wiimot swietnie sie "orientuje" w przestrzeni.

PS1. Sensor bar + "kamerka" z przodu sluzy _tylko_ do wycentrowania sie na ekranie, jesli uzywa sie go jako wskaznika kursora.

W grach np. tenis itd. sensor bar wogole jest nie uzywany, tam juz tylko dane o poruszeniach w przestrzeni sa wysylane przez bluetooth.

PS2. Glosniczek w wiimote to potega :P Np. odglos swistu powietrza rakietki w tenisie :-)

PS3. Braciak wczoraj rzucil haslo: skoro wiimote ma bluetooth, i PS3 ma bluetooth to moze by sie udalo "zapiac" :-) To bylby patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomidomi

do prorok

niestety nie na RFOM i na GT HD na pewno nie wiem o co chodzi ale sprobuje z reklamacja moze cos na to poradza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słyszałem że jeżeli bateria w Sixaxisie się wyładuje do końca (mówię o jej kompletnym zużyciu) to idzie się do sony a oni ci wymieniają za friko. E/w jeżeli tak jest czy ten okres obejmuje tylko czas gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomidomi

no i poradzili toznaczy wymienili na nowy

game rzadzi

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że jeżeli bateria w Sixaxisie się wyładuje do końca (mówię o jej kompletnym zużyciu) to idzie się do sony a oni ci wymieniają za friko. E/w jeżeli tak jest czy ten okres obejmuje tylko czas gwarancji ?

wyładuje do końca ? Tzn. że masz np. jedną kreskę i nie doładujesz - wyłączy się pad to staje się ten akumulator bezużyteczny ? Jakieś dziwne to dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wyładuje do końca ? Tzn. że masz np. jedną kreskę i nie doładujesz - wyłączy się pad to staje się ten akumulator bezużyteczny ? Jakieś dziwne to dla mnie...

Wiedziałem że nie zostanę zrozumiany  :P

Chodzi mi o takie zużycie baterii że gra będzie możliwa tylko po przez granie z kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy kontroler kabel :) patrz w GoDzie o tym nie pomyśleli a kabel mieli w standardzie żeby uderzyć ostrzami trzeba by było walnąć kable w pske xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Znana jest juz data premiery Sixa z Wibracjami ??

I co myslicie o klawiaturce podlaczanej do Sixa ?? Dla mnie ciekawy bajerek ;) Ale malo urzyteczny przyda sie baardzo w HOME i jak bedzie lepsza java w przegladarce i np beda chodzic czaty,fotka,webGG itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klawiaturę Logitecha bluetooth i mi jej nie wykrywa :/ A co do Sixaxisa z wibracjami to oficjalnego infa nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Ma ktos ta klawiaturke podlaczana do pada ??

Kosztuje ok 90zl prosze o jakies opinie baardzo chetnie ja kupie :)

Troche wyglada jak zabawka ;) jak ktos ma to prosze o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w DualShocku 3bedzie czujnik ruchu. I ciekawe jak ktos ma sixaxisa to czy mu wymienia na Duala ja tam sie nie przejmuje gdy w zestawie z ps3 dostalem gratis sixaxisa to w nim zle dzialal jeden przycisk tak torche ocieral, denerwowalo mnie to poszedlem do sklepu pokazalem paragoni mi bez niczego wymienili zrobie to samo jak dualshock wyjdzie :) :)  8) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten DualShock 3 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co to jest ten DualShock 3 ???

To będzie taki Sixaxis z wibracjami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaa :D dzieki Łosiu za wyczerpującą odpowiedz <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam wibracje... dla mnie zbędny bajer, a wolę żeby pad był lekki i nie męczył dłoni. Sixaxis bez wibry jest idealny  <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ahaaaa :D dzieki Łosiu za wyczerpującą odpowiedz <uklon>

Do usług  :]

E tam wibracje... dla mnie zbędny bajer, a wolę żeby pad był lekki i nie męczył dłoni. Sixaxis bez wibry jest idealny  <tak>

Wibracje bardzo by się przydały w/g mnie poza tym, zawsze będzie je można wyłączyć  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×