Skocz do zawartości
ONE

Limbo

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wygląda fajnie, ale nawet ze zniżką dla + nie jestem skłonny dać tyle kasy. Wole sobie poczekać na Journey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony bardzo polecam Limbo. Gra wymaga trochę pomyślunku. No i ten klimat :smile: .

Wczoraj przesiedziałem 3 h i wcale nie jest tak łatwo :thumbsup:. Jestem dopiero w połowie gry a już zaciąłem się kilka razy. Pewnie jeszcze z kilka godzin się posiedzi.

Patrzyłem też na trofea i nic nie kumam o co w nich chodzi :pardon:.

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wczoraj z godzinkę pograłem :) głośniki na maksa i momentami czuło się ciary na plecach :) klimat megaaa !

ja ze swojej strony bardzo polecam Limbo. Gra wymaga trochę pomyślunku. No i ten klimat :smile: .

Wczoraj przesiedziałem 3 h i wcale nie jest tak łatwo :thumbsup:. Jestem dopiero w połowie gry a już zaciąłem się kilka razy. Pewnie jeszcze z kilka godzin się posiedzi.

Patrzyłem też na trofea i nic nie kumam o co w nich chodzi :pardon:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wciąż zastanawiacie się nad kupnem, i żałujecie kasy. Ja mogę dodać że niektórych może rozczarować długość rozgrywki. Przeszedłem grę przed chwilą i dziękuję sony że wyrwało od M$ taki fajny kawałek przygody, logicznego myślenia i KLIMATU !!! Łowcy trofeów którym po przejściu gry będzie mało, mogą zapolować na bardzo trudne trophy, jakim jest przejście gry za jednym zamachem i zginąć przy tym mniej niż pięć razy, także jest to ogromne wyzwanie ;) Jednym słowem mówiąc jest naprawdę dobra gra warta uwagi, chociaż mogłaby być przy tym nieco tańsza. Polecam i sądząc po zakończeniu, czekam na dwójkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z trofeami, bo jedyne co znalazłem to Wrong Way, tuż na samym początku. Gra fajna klimacik niezły, efekty śmierci bohatera extra!

Utknąłem..... od 0,5h męczę się z tym...

dsc00094rv.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poradziłem sobie...

wyjmij trupa z wody

Edytowane przez 1stmadafaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem gierkę :) czad :) ale do platyny w tej grze się nie zabieram bo 5 zgonów to ja na poczekaniu robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem gierkę :) czad :) ale do platyny w tej grze się nie zabieram bo 5 zgonów to ja na poczekaniu robię :)

A nie dlatego, że w Limbo nie ma platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie, ale jeszcze długo potrwa to... Gra wygląda świetnie, grałem w Demo i jestem zadowolony. Trzeba myśleć, prostota powala. Nie wiem, ja się na cenach nie znam, jestem oszczędnym człowiekiem ale i tak bym tą grę kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozacka! Mroczny klimat. Ta gra to najbardziej oryginalna, wciagajaca.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyny nie ma ? Zostały mi dwa trofea "Mniej niż pięć śmierci", i jeszcze ukryte... Myślałem że to ukryte to właśnie platyna

PS. Platyna powinna być w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyny nie ma ? Zostały mi dwa trofea "Mniej niż pięć śmierci", i jeszcze ukryte... Myślałem że to ukryte to właśnie platyna

PS. Platyna powinna być w każdej grze.

W grze na 4h nie powinno być. Każdy retail - spoko, ale nie PSNowe popierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie fajnie, potem pisze ile gier "zcalakowałeś" patrząc tylko na ilość platyn. Na dodatek taka platynka zachęca do wbicia wszyskie trofea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze na 4h nie powinno być. Każdy retail - spoko, ale nie PSNowe popierdółki.

racja male gry owszem ale np DN / alieny maja platyny mimo ze sa z psn'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie fajnie, potem pisze ile gier "zcalakowałeś" patrząc tylko na ilość platyn. Na dodatek taka platynka zachęca do wbicia wszyskie trofea...

Platyna OK, ale Limbo musiałoby dostać 30 trofeów. Bo byłaby dysproporacja między platyną w np. Motorstormie Apokalipsa, która wymaga 50 trofeów, a Limbo z 7 trofeami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne trophy, platyn. Tylko GRAĆ, GRAĆ, GRAĆ! -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, prosiłbym o w miare obiektywne opinie. Czy opłaca się teraz kupić limbo za te 50 zł ? Czy jest warte tych pieniędzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto! Nie będziesz żałować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, prosiłbym o w miare obiektywne opinie. Czy opłaca się teraz kupić limbo za te 50 zł ? Czy jest warte tych pieniędzy ?

Warto kupić ze zrzutki, gra jest fajna, ale warta max 36 złotych, a nie 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@owNeD.bY.NeVA

czy warto ? sam sobie odpowiedz przeciez nikt nie wiem jakim graczem jestes ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam wszystkie trofeum związane z "eggs" wszystkie świeczki się palą w tej jaskini, drzwi otwarte, wchodzę. Przeszedłem karabin, a co potem jak Ci się wbija ten biały robak ?

Edit: Mam przeszedłem. Trochę to długie i trudne bo cały czas ciemno i często trzeba się zdać na słuch. Ale naprawdę bardzo fajny dodatek dla posiadaczy PS3 :D Jestem dumny z trofea, bo trudne (i złote) ;)

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, prosiłbym o w miare obiektywne opinie. Czy opłaca się teraz kupić limbo za te 50 zł ? Czy jest warte tych pieniędzy ?

Możesz przecież ściągnąć demo to się przekonasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×