Skocz do zawartości
Wujek Toyo

Gt5 Filmiki

Rekomendowane odpowiedzi

Czym nagrywacie te materiały? Zrzucacie podczepiając konsolę do karty TV czy jak?

Dzięki za odpowiedź, jestem ciekaw jak to robicie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącza się konsole do takiego pudełeczka przez hdmi i dalej od pudełeczka do telewizora dopiero , a pudełeczko przepuszcza sygnał przy okazji go nagrywając na dysk , oczywiście są inne sposoby , ale ten jest najpopularniejszy . Mi chodzi konkretnie jakie pudełeczko mają chłopaki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drift w moim wykonaniu:

jakość trochę tragiczna bo nagrywane fonem ale widać to co trzeba :D ogólnie nie wiem jak to nagrać w inny sposób widzę, że Lukasz napisał coś o jakimś pudełeczku ale nie mam zielonego pojęcia co to może być :) Według mnie powinna być taka opcją jak w grze Forza Motorsport 3 z x360, że wrzucamy filmik na serwer i ściągamy na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na jakości HD jak przypadku "pudełeczka" LINK to wystarczy ci zwykła karta telewizyjna do PC lub laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się oglada!!! Ale oswieć mnie...rozumiem,że jezdziliscie we dwóch? Jak to zrobiliscie? Nie przez Net`a przecież bo nie ma znaczników nad autami...wiec jak? Jestem noob`em w kwestiach technicznych, wiec proszę "bez smiechów" (przesadnych!)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w pokoju online jeździliśmy. Jest opcja zapisania powtórek po wyścigach i jak się je odtwarza właśnie z tych ujęć to nie pokazuje ani znaczników, ani całego HUD'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tez ja zapodam... takie mistrzostwa gt5... w ktorych bralem udzial..

monza:

inny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to coś ode mnie... ścigałem się ze znajomym (pomarańczowa mazda rx-7), ja jadę M3 (również pomarańczowym) dwa pozostałe autka to osoby, które weszły do pokoju.

Nie tak efektownie zrobiony filmik, ale fajna walka szczególnie na ostatnim kółku, ale poza tym non stop jechaliśmy łeb w łeb. Pozostałe samochody to Audi A4 z wyścigów

aut turystycznych i Ford GT.

Miłego oglądania.

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×