Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Temat cos nie ma wielu zwolennikow hmm ?

Coz, sprobuje go ozywic i powiem ze wlasnie dorwalem w swoje lapy BETE Deus Ex'a :thumbsup: wiec jesli sa jakies pytania to walcie smialo :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat cos nie ma wielu zwolennikow hmm ?

Coz, sprobuje go ozywic i powiem ze wlasnie dorwalem w swoje lapy BETE Deus Ex'a :thumbsup: wiec jesli sa jakies pytania to walcie smialo :turned:

W takim razie zapytam: skąd ją masz!?

My(osoby czekające na pre-ordery) też chcemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne - wycieknieta wersja recenzencka na PC? ;) Ja tam czekam na premiere, normalnie to ogladam gameplaye i trailery z kazdych gier jak leci (a potem wielki zawod ze pol gry juz widzialem przed premiera LOL), ale jakos od DXHR trzymam sie z daleka, bedzie to jedna z niewielu gier ktora starczy na dlugie godziny a do tego bedzie mozna ja przechodzic po kilka razy na kilka roznych sposobow, co w obecnej generacji jest prawdziwa zadkoscia.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapytam: skąd ją masz!?

My(osoby czekające na pre-ordery) też chcemy! :)

Moj statek piracki wlasnie wrocil z voyage'u i w skrzynce ze skarbami byla wlasnie ta beta :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o nic w sumie nie pytam, bo wiem, że ta gra i tak będzie genialna :D

Te klimaty, ta forma rozgrywki, ta cała otoczka cyberpunku...kocham!

W każdego Deusa grałem jak głupi i w tego też będę. A pierwsze doniesienia mówią, że gra jest zrobiona perfekcyjnie, a co najważniejsze jest cholernie długa!

PS.

I jak ktoś tam gra w bety, alfy czy inne omegi to bez spojlerów!

Ewentualnie ostrzegać i dawać je w znaczniki spoiler!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o nic w sumie nie pytam, bo wiem, że ta gra i tak będzie genialna :D

Te klimaty, ta forma rozgrywki, ta cała otoczka cyberpunku...kocham!

W każdego Deusa grałem jak głupi i w tego też będę. A pierwsze doniesienia mówią, że gra jest zrobiona perfekcyjnie, a co najważniejsze jest cholernie długa!

PS.

I jak ktoś tam gra w bety, alfy czy inne omegi to bez spojlerów!

Ewentualnie ostrzegać i dawać je w znaczniki spoiler!

Amen, pozdro dla pre orderowców :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra daje mocnego kopa fabularnie na poczatku, a jest to cos co juz bylo przemaglowane raz w produkcji z tej generacji :thumbsup:.

Co do samego contentu, jest to wersja PRESS, czyli sporo sub-questow i tylko troche sie liznie glownego watku, spoilerow oczywiscie nie bede dawal, jak skoncze bete nie omieszkam za to napisac ile zajela mi czasu.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, ty masz betę - pomyliło mi się i myślałem, że masz demo i też chciałem :D

Tak jak mówią poprzednicy, ta gra będzie genialna - ma niesamowity klimat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ta gra wyglada kapiaszczo nawet na PC, to nie jest nawet blizutki poziom do tego ci widzielismy na pierwszych screenach (vide strona pierwsza tematu) mimo wszystko gra sie bardzo miodnie, gdyby nie fakt ze rano trzeba wstac, na pewno cioralbym cala noc, wciaga jak bagno, takie z ktorego nie chce sie wychodzic :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że graficznie nie powala, widzieliśmy na zwiastunach, choć wstawki filmowe są na najwyższym poziomie. ;) Ciekawe, czy faktycznie pojawią się w grze.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że graficznie nie powala, widzieliśmy na zwiastunach, choć wstawki filmowe są na najwyższym poziomie. ;) Ciekawe, czy faktycznie pojawią się w grze.

Cutscenki sa, ale widac ze robione na silniku gry, bo jakos specjalnie doskonale nie jest (lepiej, ale dalej widac ogromne niedoskonalosci graficzne), najwyzszym poziomem bym tez tego nie nazwal (modele postaci w cutscenkach przykladowo z Yakuzy sa juz lepiej wykonane), szkoda ze nie zrobili cutscenek na motywie trailerow z Deus Ex'a, to by bylo mistrzostwo

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Director Commentary (gameplay z PS3):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cutscenki sa, ale widac ze robione na silniku gry, bo jakos specjalnie doskonale nie jest (lepiej, ale dalej widac ogromne niedoskonalosci graficzne), najwyzszym poziomem bym tez tego nie nazwal (modele postaci w cutscenkach przykladowo z Yakuzy sa juz lepiej wykonane), szkoda ze nie zrobili cutscenek na motywie trailerow z Deus Ex'a, to by bylo mistrzostwo

Myślałem o scenkach na modłę tych z filmików/zwiastunów. Czyli te wypasione, klimatyczne sceny były tylko na potrzebę zwiastunów i nie ujrzymy ich w grze? Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o scenkach na modłę tych z filmików/zwiastunów. Czyli te wypasione, klimatyczne sceny były tylko na potrzebę zwiastunów i nie ujrzymy ich w grze? Szkoda.

Niestety nie, tez bardzo liczylem na cos takiego.

Przeszedlem pierwsza mijse fabularna, mozliwosci jej przejscia zawstydzaja na prawde wiele gier, mozna wszystkich wyrznac w pien a la rambo, przejsc niezauwazonym, lub wszystkich po cichu wyeliminowac, kazde pomieszczenie oferuje 1 lub 2 alternatywne drogi, cos pieknego, oby to nie byla tylko wazelina do dup recenzentow i oby cala gra taka byla. We'll see!

Dialogi w tej grze sa na prawde geeenialne, kiedy probowalem namowic bandziora aby (wsadze w spoiler, ale fabuly to nie zdradza - radze przeczytac jesli ciekaw jestescie jak ten system dziala)

uwolnik zakladniczke mialem 3 style dialogowe [cos jak w heavy rain, potulnie / na logike / ostro etc.], mozna tez bylo oczywiscie dac mu zwiac, lub po prostu go zabic - oczywiscie nie zdradzam co sie stanie z zakladniczka w zaleznosci od podjetych decyzji.

Jesli zas rozchodzi sie o hackowanie, mini-gierka jest genialna, raz trzeba byc szybkim, a raz trzeba pomyslec - cos jak szachy na spidzie, doslownie - lepszego systemu hackowania w zadnej grze jeszcze nie bylo.

MiSZCZostwo!

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy klimacie w grze bliżej do RPGowego Cyberpunka czy filmowego Blade Runnera? Czy miłośnik w/w może swobodnie zamawiać pre-ordera?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to taki mass effect 2 z wieksza mozliwoscia udoskonalenia postaci i glownie w trybie FPP, eksploracja, akcja, dialooooogi, questy, sub-questy, bogaty swiat i sporo notek do czytania, mamy ekwipunek, kilka rodzai broni, nie wszystko sie do plecaka miesci etc... Ciezko mi "skategoryzowac" te gre, duzo w niej RPGa i gry akcji (skradanie / strzelaniny) zarazem.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie dodam, że grę robi Edios czyli ludziki od Just Cause 2 gry która bardzo dobrze działała na PS3 a była sandboxem, dodatkowo większość filmików z gameplayem była w wersji PS3 a nie tak jak zwykle dla zamydlenia oczu z PC, co daje pełen win.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, wiecie co jest piekne w tej grze ? :D

Nie jest casualowa, tzn ze taki niedzielny kowalski padnie po 2-4 strzalach na normalu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wersje PREVIEW i jestem zachwycony ta gra, murowany kandydat do gry roku. Zaliczylem pierwsza kondygnacje miasta, i zajelo mi to ok. 10 godzin, kondygnacji ma byc ponoc 5 lub 6 ? Jesli kolejne beda trzymac ten sam poziom to ta gra chyba wyladuje w czolowce moich ulubionych pozycji evar.

Zal sie rozstawac z ta gra w tak wczesnym stadium, chcialbym juz poznac kontynuacje tej historii :woot:.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wersje PREVIEW i jestem zachwycony ta gra, murowany kandydat do gry roku. Zaliczylem pierwsza kondygnacje miasta, i zajelo mi to ok. 10 godzin, kondygnacji ma byc ponoc 5 lub 6 ? Jesli kolejne beda trzymac ten sam poziom to ta gra chyba wyladuje w czolowce moich ulubionych pozycji evar.

Zal sie rozstawac z ta gra w tak wczesnym stadium, chcialbym juz poznac kontynuacje tej historii :woot:.

A jak tam grafika? Przeszkadza bardzo czy nie jest taka zła?

PS. Czemu ta gra jest w kategorii FPS? Może i jest widok z FPP, ale to RPG, np. Fallouta nie ma w tej kategorii na forum.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam grafika? Przeszkadza bardzo czy nie jest taka zła?

Grafika jest srednia, nie jest to to czego sie spodziewalem [a mowie o wersji PC, na ps3 pewnie beda mega zabki], ale mimo wszystko artyzm nadrabia z nawiazka, szybko mozna o tym zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa beta? Jestem narazie zachwycony tą grą, a szczególnie uniwersum. Wygląda na to, że Deus Ex powalczy o GoTY :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie dodam, że grę robi Edios czyli ludziki od Just Cause 2 gry która bardzo dobrze działała na PS3 a była sandboxem, dodatkowo większość filmików z gameplayem była w wersji PS3 a nie tak jak zwykle dla zamydlenia oczu z PC, co daje pełen win.

Avalanche zrobiło Just Cause 2...

Co do gry, Alucard nie wiem czy grałeś w poprzednie Deux Ex'y ale czy jest lepiej? Chodzi mi o to czy nadal czuć ten klimat, czy nie ma zbyt wielkiej liniowości no i czy nie ma monotonii. Bo jeśli znów jest wybór między robieniem rozpirdziela lub nie, pójście drogą A lub B, to ja dziękuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa beta? Jestem narazie zachwycony tą grą, a szczególnie uniwersum. Wygląda na to, że Deus Ex powalczy o GoTY :).

W poscie 94 masz odpowiedz na to pytanie.

Avalanche zrobiło Just Cause 2...

Co do gry, Alucard nie wiem czy grałeś w poprzednie Deux Ex'y ale czy jest lepiej? Chodzi mi o to czy nadal czuć ten klimat, czy nie ma zbyt wielkiej liniowości no i czy nie ma monotonii. Bo jeśli znów jest wybór między robieniem rozpirdziela lub nie, pójście drogą A lub B, to ja dziękuje...

Nie gralem i nie mam zamiaru na razie coby sobie nie spoilnac czegos przed HR, natomiast jesli chodzi o klimat, zaufaj, wylewa sie zewszad. Liniowosc jest przez pierwsza godzine podczas tutoriala, potem gra rozwija skrzydla, mamy kilka (wentylacje, poddasza, dachy, kanalizacje) drog obejscia danego terenu (dodaj do tego mozliwosc hackowania roznych zamknietych i niepatrolowanych miejsc/uliczek etc) oraz kilka mozliwosci, zabic wszystkich rambo style [co jest na normalu w chooj ciezkie], przejsc niezauwazonym, wyeliminowac wszystkich po cichu, lub nawet w niektorych momentach uzyc perswazji aby sie wylgac z jakiejs sytuacji albo dostac do srodka budynku etc. Mamy otwarte miasto, mamy otwarte niektore budynki, sa side-questy [co najlepsze nie ma markera do nich, ktos sie z toba kontaktuje i mowi co gdzie i na jakiej ulicy i masz go/ja znalezc] ktore sa na prawde rozbudowane (wybory moralne, przez ktore misja sie moze roznie zakonczyc).

Jest po prostu czad, nie bylem gra jakos super-ekstra zainteresowany ale w chwili obecnej jest to chyba moj numer 1 na liscie, przebija nawet Dark Souls ;)

Edit: Zapomnialem tez dodac ze gra prawdopodobnie bedzie cholernie dluga jak na dzisiejsze standardy, jesli 1 kondygnacja miasta (na bodajze 5 lub 6) zajela mi 10 godzin (choc i tak nie jestem pewien ze ja ukonczylem) i beta sie skonczyla to moze to byc na prawde singlowa perelka na rynku [tworcy chyba pierwszy raz nie klamia w kwestii ilosci czasu potrzebnego na ukonczenie danej gry]

Bleh, ja chce juz ta gre, chce kontynuowac historie Adama Jensena... Chyba zaczne przechodzic innym stylem gry teraz bete, serio, dopiero co ja skonczylem a juz mam ochote odpalic 2 raz i sprawdzic kolejne mozliwosci jej przejscia. <tutaj wstawcie sobie jakas w chooy niecierpliwa mine nerda>

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam this game is big

Właśnie również zagrałem, i już więcej nie chcę bo chce mieć full-a aż mnie ściska. Muza, klimat, gameplay, prawdziwy ekwipunek....:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×