Skocz do zawartości
janekbossko

Ufc Personal Trainer

Rekomendowane odpowiedzi

gra-ufc-personal-trainer-ps3-move-2.jpg

Premiera była juz kilka dni temu, zalozylem temat tydzien temu ale widac nie ma.

Grał ktoś? ma i trenuje?

Mam kilka treningow za sobą także jeśli ktoś bedzie zainteresowany chetnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się kieruje movami i ile ich trzeba mieć i czy gra dobrze łapie i odwzorowuje nasze ruchy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka treningow za sobą także jeśli ktoś bedzie zainteresowany chetnie odpowiem :)

Podziel się wrażeniami; widziałem trailery ale jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce.

PS

Przejrzalem sobie pucharki:

Training Devotee

Perform a workout every day for 100 days.

Zapowiada się czasochłonna platyna :whistling:

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o odwzorowanie ruchow move.

- wszystkie cwiczenia w pozycji stojaco-kucajacej, nie ma żadnego problemu. Urządzenia odwzorowuja je wysmienicie.

- cwiczenia na brzuch, w pozycji lezacej - fatalnie. popierwsze nie wiadomo czy lezec na wprost czy na boku w stosunku do TV i czasem wogole nie lapie ruchu. IMO lezy i kwiczy - moja frustracja doszla do takiego poziomu ze kilka razy uderzylem dildosami w ziemie ;)

W grze mozna uzywac albo jeden albo dwa movey. Ja mam dwa wiec jesli boksujemy np to w kazdej rece mamy jeden. Jesl isa kombinacje prosty, sierp i kolano, wtedy kolano robi sie poprostu automatycznie. Dodatkowo jest opaska na udo w ktora wkalda sie mova. Przy cwiczeniach na brzuch jest uzywana. Nie wiem jak z innymi ciwczeniami gdzie kopiemy. Na pwno w kombinacjach uderzenia konczyna dolna sa automatyczne.

Zanim zaczniemy treningi mamy sprawdzian naszych umiejetnosci. Pompki na czas, brzuszki na czas i pajacyki. Nastawil mi sie sredniozaawansowany poziom. Jestem osoba wysportowana ale gdy wlaczylem trening na zrzucenie kg (sa do wyboru 3: przybranie na masie, zrzucenie kg i poprawa kondycji) to po drugim treningu nie mialem sily na nastepny, szczegolnie ze 3 sa pod rzad. Brzuch byl masakrowany naprawde ciezkimi cwiczeniami i mimo tego ze je znalem nie dalem rady robic ich w takim naterzeniu jak podawal trener.

Po skonczonym treningu dostajemy oceny za skonczone cwiczenia w skali amerykanskiej.

Od jutra zaczynam trening na przybranie na sile. Sa to na szczescie zupelnie inne cwiczenia. Przysiady, uginanie hantli (ciekawe ja kzastapie movey ciezarkami), wymachy itd. Na pewno dam znac jak to wyglada.

Procz treningow napisanych przez trenerow sa dodatkowe pre-workouty. Lektor mowi ze jesli czujemy sie niezmeczeni mozemy po treningu dodatkowo spalic kilka kalorii. Mamy wtedy do wyboru 3 trenerow: Kickboxera, zapasnika i boksera tajskiego. Kazdy z nich ma 17 lekcji i uczy po kolei podstaw swojej dyscypliny. Fajnie to wyglada i zdaje egzamin :)

Procz tego sa mini gry. Boksowanie w worek, gruszke, tarczowanie z wybranym przez siebie zawodnikiem UFC czy podnoszenie opony. Wszystko z kilku poziomach trudnosci za co sa trofki oczywiscie. Dodatkiem sa treningi czy wyzwania przez internet :)

Mialem juz w lapkach kilka programow na ps3. EA sport activ, jakis fitness od edios plus Fight: lights out.

Jesli przymknie sie na problemuy z odwzorowaniem cwczen na podlodze, polceam. Wszystko jest dosc spartanskie (grafika, glosy, muzka) ale sam fun z cwiczen, najlepszy ze wczesniej wymienionych programow.

ZAZNACZAM

Jestem fanem mieszanych sztuk walki. Sam trenowalem wczesniej teakwondo, MT i bjj. Ta gra nie nauczy podstaw, nikt nie poprawi precyzji czy techniki. Pokarze na pewno na ekranie ale to co Ty robisz za pomoca moveow to juz troszke inna bajka. Program nie sprawdza balansu tułowiem, skretu pięty czy bioder - moze na xkloku jest inaczej.

Pisalem ze polecam? nie? no to... POLECAM!

Jeszcze cos? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenuję UFC p.t. od 2 tygodni. moje spostrzeżenia to kompletny brak wykrywania ruchów, Na stojąco - jeszcze ujdzie ale opóźnienie niesamowicie duże (kombinowałem z kamerą, oświetleniem -nic), na leżąco równie dobrze można robić bez kontrolera. Zamiast dobrze ćwiczyć skupiam się na wykonywaniu ruchów tak aby były w jakkolwiek wykrywane - bezsensu. Ćwiczenia są może i dobre ale lepiej już by było gdyby było można wyłączyć mova i wykonywać ćwiczenia jak z telewizji. Jest opcja "kalibracja move" po wciśnięciu select ale jak ja wciskam to nic się nie dzieje. Nic dziwnego, że nie ma żadnych filmów promujących tę grę na PS3 - jestem po prostu zawiedziony. Jak już myślałem, że wykonuje już ćwiczenia dobrze przyszedł do mnie znajomy który ćwiczy sztuki walki od lat i po prostu jak zobaczył jak to "wykrywa ruchy" to tylko spojrzał na mnie załamany i powiedział "- weź to wyłącz". Czy polecam? - tak, polecam zapisać się na siłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze straszna lipa :o ja do tej pory jedyne co mam na move to sports champions i tumble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czekam na ta gre, bedzie u mnie na dniach, chcem ja przetestowac i sie wypowiedziec czy warto :) widze ze narazie zdania sa zróznicowane, tak wiec musze sam zobaczyc :) jak tylko bede miał jakis zdanie odrazu napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzien z UFC trainerem, wygladaciekawie, dopasowuje trenikg do twojej kondycji, fakt na poczatku miałęm problemy z parterem i widocznoscia ale po pewnym czasie zauwarzyłem ze na nodze mam nie tego mova co trezba ( obserwowac kolory rużdzki) i po tym jak juz połapałem sie co i jak to tylko sama przyjemnosc z tego jak trener daje Ci wycisk, czuje ze jutro beda zakwasy bo dosc intensywne były te cwiczenie :) ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników UFC PT. Noszę się z zamiarem zakupu ww gierki i nasuwa mi się pytanie. Czy jest możliwość wykorzystania w grze zestawu dołączonego do gry Active 2? są to 3 czujniki (dwa na ręce i jeden na nogę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników UFC PT. Noszę się z zamiarem zakupu ww gierki i nasuwa mi się pytanie. Czy jest możliwość wykorzystania w grze zestawu dołączonego do gry Active 2? są to 3 czujniki (dwa na ręce i jeden na nogę)

 

nie , w ufc używa się tylko move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×