Skocz do zawartości
BaKaJ-PL

Lexus Is F '07 Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Drużyny 7: Dura Lexus Sed Lexus

K1 - 13: XenonS7

K2 - 14: Bagilks

Kolor: jasnoniebieski metalic

Nazwa Drużyny 7: FOx <--- była zmiana nazwy teamu

K1 - 13: XenonS7

K2 - 14: Bagilks

Kolor: Celeste (jasny niebieski) <--- doprecyzowałem kolor

Edytowane przez XenonS7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie w klasyfikacji indywidualnej z medem i kupczykiem walczyć będzie pnabor, ale w zespołowej to ja z pnaborem raczej szans nie mamywhistling.gifchociaż się zobaczy thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Med z kupczykiem ? Chyba event traci sens w tym momencie .

Bez przesady. Ja nie jestem jakimś zawodnikiem PRO :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty jesteś trochę pro , ale med jest dużo pro i przy rywalizacji drużynowej wydaje mi się , że reszta może mieć problem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty jesteś trochę pro , ale med jest dużo pro i przy rywalizacji drużynowej wydaje mi się , że reszta może mieć problem ;]

oj już nie przesadzaj, nie jestem żaden PRO, trochę mi jeszcze brakuję do bycia owym ;) a Ty lukasz, jestes Lukasz2525, czy ktoś zupełnie inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie spokojnie kto pro a kto nie co to ma za znaczenie, i tak dużo zależy od czystości przejechania wyścigu( czyli bez uszkodzeń z innymi).

Smaczne_jabłko - powalczymy spokojnie będzie dobrze jak nie będzie rozpierduchy na pierwszych zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ustaliliście już datę startów?

Pt 20:00 dla mnie odpada, ale jeśli będzie inny dzień lub godzina może bym dołączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym wcześniej rozmawialiśmy i też mam nadzieję że daty wyścigów zostały zapisane jedynie 'na roboczo'...

Mieliśmy się zastanowić nad dniem zastępczym, Bakaj sugerował czwartek ( nie pasuje mu w poniedziałek)

więc może Wtorek.

poniedziałek jest jedynym dniem w którym nie mogę :P

Tzn w wakacje mam wolny ale od września mam prywatne lekcje i się nie wyrobię.

Dla mnie idealny byłby czwartek.

Zapytam jeszcze noID czy będzie robił jakąś ligę po wakacjach, bo oprócz lexusa i ligi eventowej potrzebuję jeszcze dwa dni wolne.

Na razie się wpisz a ja postaram się zrobić jakąs ankietę tak żeby pasowało jak największej liczbie osób thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi lakier. ja zrobie swoja kopie i odesle ci pare szt :)

Mógłbyś zdradzić szczegóły jak to zrobić? :P

Wg. mnie w klasyfikacji indywidualnej z medem i kupczykiem walczyć będzie pnabor, ale w zespołowej to ja z pnaborem raczej szans nie mamywhistling.gifchociaż się zobaczy thumbsup.gif

medmaxx miał przez pewien czas wolne miejsce w teamie i nikt się do niego nie dopisał, więc nie miejcie pretensji, bo równie dobrze ktoś mógłby mu zaproponować współpracę wcześniej.

Jeżeli różnica między nimi, a resztą graczy będzie zbyt duża to trudno (a jak jest z Red Bullem w F1? :P).

W sumie to nie chcę, żeby dołączał do mnie ktoś który będzie przyćmiewał moje występy w lidze (dlatego rteż nie nakłaniałem do tego medmaxxa)

To od jednego z nich będzie zależało czy zdecydują się dać szansę cieniasom w klasyfikacji generalnej (bo w indywidualnej nie zmieni to znaczenia w ogóle)

Co do dnia tygodnia to mam czas od wtorku do soboty i muszę w nim zmieścić 2 eventy i 2 razy gram w DnD wieczorkiem (może się to zmieni). Na razie moim towarzyszom broni nie pasuje czwartek, więc byłby to dla mnie idealny dzień na ściganie. Na razie byłem umówiony z nimi na wtorek i środę (ale w wakacje różnie to było).

No i w tym momencie mamy jeszcze tylko 5 wolnych miejsc thumbsup.gif

Daje nam to 11 kandydatów (tylko dlaczego nikt sie nie chce do mnie wpisaćermm.gif)

Qrna!

czy ktoś wie jak na tym forum zrobić ankietę!!!scare.gif

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zdradzić szczegóły jak to zrobić? :P

Po pierwsze musisz miec drugie konto. Zapisujesz stan gry na pendrive. Wysyłasz lakier, auto czy co tam chcesz na swoje drugie konto. Wychodzisz z gry i wgrywasz poprzedni stan gry z pendriva. Potem przelazisz na to drugie konto i wysyłasz sobie na to wlasciwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ynajdyie sie jesycye jakies miejsce startowe ?? moze byc nawet kolor rozowy w bordowe kropki byle posmigac w dobrym towarzystwie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dopisze cie do mnie bo nie chcę startować sam :)

Ja jakoś nie jestem dobry z plastyki więc koloru nie będę potrafił dopasować.

Może Rosso Corsa?

Mam ich w ch.. i wszędzie je wciskam :)

Ew. Czarne Felgi do tego

Jest nas już 12 osób, więc można by zrobić jakieś testy i rozpocząć ligę trochę wcześniej thumbsup.gif

Niestety dostaję szału przez niemożność zrobienia ankiety.

Założę chyba zwykły temat i będziecie się wpisywać po kolei, chyba, że mam jakiś błąd i tylko ja nie mam możliwości założyć ankietę?

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do moderatora forum w sprawie tej ankiety - najpewniej spróbuj edytować 1 post w tym temacie (pełna edycja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem confused.gif

nawet przeczytałem dział pomoc.

Napisali tam, że należy kliknąć na ikonkę ze słupkami (takimi jak w ankiecie) tyle, że ja nic takiego nie mam. Nawet w pełnej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexus Racing Team

K7 - RAFA_POLSKA

K8 - BaKaJ-PL

Kolor: -

kolor moze byc ten rosso corsa lub cos z chrome np silver lub gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym zobaczyć jak to wygląda z okleiną, ale jestem otwarty na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...kieta-ligi-gt5/

Link do ankiety

Zapraszam do głosowania

Testy możemy zrobić już w przyszłym tygodniu, wtedy liga wystartuje prwadopodobnie 2 tygodnie wcześniej niż zaplanowałem

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko ile macie kucykow w lexie bo mi kurcze na 738 sie zatrzymalo i dupa a olej juz z 100 razy wymienialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy w końcu startuje liga ? mnie prawdopodobnie ie będzie 12-15 sierpień, ale możecie zaczynać i beze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko ile macie kucykow w lexie bo mi kurcze na 738 sie zatrzymalo i dupa a olej juz z 100 razy wymienialem

Ile masz przebiegu w swoim aucie?

U mnie od dłuższego czasu zatrzymało sie na 697 KM i ani drgnie. Samochód mam po RM i zastanawiam się jak wycisniołeś tyle koni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wypełnijcie ankietę. Pozwoli nam to wybrać odpowiedni dzień tygodnia, w którym będziemy mogli się ścigać.

Jeżeli chodzi o pytania to pierwsze dotyczy ligi Lexusa a pozostałe dwa Eventowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lexa mam zrobionego na maxa lacznie przejechalem nim 2600 km prawie a tych remontow silnika i zmian oleju bylo od groma wiec pokombinuj troche a napewno przybedzie troche hp, polecam wyscigi w Bspec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×