Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie dodam filmik który nie powinien ujrzeć światła dziennego. Panowie z THQ zapowiadali wielkie zmiany w gameplayu a wygląda to jak lekko dopracowana wersja UFC 2010. Co prawda do wydania gry jeszcze sporo czasu bo planowana jest na styczeń 2012, ale podsumowując efekt tak długich szlifów to nie wygląda to optymistycznie. Do tego na 29-30 lipca zapowiedziany jest oficjalny pokaz gameplayu z UFC 3. Może to będzie ten który dałem, może jakiś nowszy. Pożyjemy. Zobaczymy.

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo słabo sie to zapowiada. Ledwo zauwazalny progres. Ja osobiscie rzygam już tą czerstwą stójką i czerstwymi przejsciami w parterze z ufc 2010, mam nadzieje ze osattecznie bedzie sie to wszystko lepiej prezentowalo. Chlopaki mieli tyle czasu na ufc3 :| .

Tą grę napewno poratuje PRiDE.

Edytowane przez timoN_hardkoR ♥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablos - to na pewno nie jest pelny roster.

@Timon - no niestety musze sie z Toba zgodzic - progres malutki wzgledem UFC 2010, ale pewnie skupili sie tu najbardziej na opcji Pride, co cieszy mnie niezmiernie. Soccerkicki to jest to:) Mam nadzieje ze Crocop, Wanderlei czy Quinton, w opcji Pride beda mieli najlepesze staty, bo byli przeciez najlepsi tamtymi czasy.

Szkoda ze nie ma Fedora - i nie wiem dlaczego, skoro wlaczyl w Pridzie - moze bedzie DLC? Bo Fedor przebakuje, ze chcialby walczyc w UFC, ale jego menadzer to jakis pajac i zupelnie zle kieruje jego kariera.

Ale tak czy siak - mimo, ze stojka i parter sa dosc meczace w tej grze, to na pewno ja kupie (pewmiera w lutym, nie w styczniu) ale UFC 2010 sobie zatrzymam - dla samego Kimbo:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji względem UFC 2010 na pewno nie będzie, jednak Pride może nadrobić. Szkoda trochę, że brak Fedor'a.Ostatnio bardzo często oglądam MMA,a właśnie szczególnie UFC. Anderson Silva miażdży system :D Ogólnie czekam z niecierpliwością. Najbardziej boli w serii UFC właśnie ta sztywność w stójce, jak i w parterze. Myślę, że dla ludzi interesujący się tym sportem, a szczególnie UFC (tak jak ja) myślę, że będzie to bardzo dobry tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda się jeszcze uwzględnić ostatnie głośne transfery

Przede wszystkim Hendo ( jest tylko w Pride) , Overeem i Werdum

Na Fedor-a bym nie liczył w Pride, ale cuda się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie demo tylko Alpha Server Test i to na XboX360

W drugiej fazie maja być na Ps3 ale tylko dla graczy z USA

Demo ma się pojawić nie wcześniej niż na miesiąc przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gorąco się robi... Lesnar odszedł z UFC... Ciekawe czy będzie w UFC Undistuped 3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie poprawią tego drewniactwa w nowym UFC to stracą wielu klientów, dlaczego nie zrobią czegoś podobnego jak jest w FN Champion... Brakuje mi Thompsona, bo bodajże on też był w Pride, no i nie wspomnę o Fedoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brock raczej będzie

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie poprawią tego drewniactwa w nowym UFC to stracą wielu klientów, dlaczego nie zrobią czegoś podobnego jak jest w FN Champion... Brakuje mi Thompsona, bo bodajże on też był w Pride, no i nie wspomnę o Fedoru ;)

Thompsona? Stary, zlituj sie, Thompson to nawet nie pionek w swiecie MMA, wiec nie ma go w grze.

I nie "o Fedoru" tylko "o Fedorze";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z tym Thompsonem to żart.

Co do Fedora wszystko zależy od praw marketingowych. Jak dogada się z Zuffa może będzie jako DLC.

Lesnara raczej zobaczymy w UFC3, zakończenie kariery jest bez znaczenia. Liddell przecież też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie poprawią tego drewniactwa w nowym UFC to stracą wielu klientów, dlaczego nie zrobią czegoś podobnego jak jest w FN Champion... Brakuje mi Thompsona, bo bodajże on też był w Pride, no i nie wspomnę o Fedoru ;)

Nom, szkoda. Ale wydaję mi się, że Fedor miał problem z kontraktem jeśli chodzi o UFC, więc to jest chyba spowodowane brakiem Fedora... Ale nie wiem jak to szczerze było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden żart z Thompsonem, miał ciekawe walki, a przecież w grze nie muszą być sami najlepsi zawodnicy, tymi słabszymi, mniej znanymi tez by się chętnie pograło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja w sprawie dema, niestety niezbyt precyzyjna.

LIKE this if you are excited to find out right now....there will be a kick-ass playable DEMO for UFC Undisputed 3 for XBOX 360 and PS3 later this month. Exact details will be forthcoming around the demo launch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 17 lutego

Ciekawie to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak zakupię, po trailerach wygląda na to, że poprawili stójkę, chodzi o więcej ciosów, low kicki wreszcie mogą dać wygraną walkę i te poddania też się świetnie zapowiadają. Gdzieś mi się o uszy obiło, że może być polska wersja, byłoby super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na muve.pl jest pre-order i pisze że pełna lokalizacja PL

ci ciekawe demo ma wyjść za 2 tygodnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz też polski hehe ?:D Jurkowski i Janisz, to by było coś... Ale raczej tylko marzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kończącego powiedzenia "Its over" to ufc nie byłoby takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i Kasta zamiast Bruce-a Buffera.

Informację o pełnej polskiej wersji podaje CD Projekt, który jest wydawcą na Polskę. Ale nie zdziwię się jak skończy się na okładce i jedno-kartkowej instrukcji.

Oprócz MUVE niestety żaden inny sklep nie ma gry w ofercie. O darmowym dlc do preordera (Contenders DLC Fighter Pack), który jest w każdym cywilizowanym kraju, też cicho.

Słabo na razie to wygląda jeżeli chodzi o nasze sklepy a w końcu do premiery tylko miesiąc z hakiem.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×