Skocz do zawartości
Chmielekk

Przymiarka Do Kupna Ps 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, w sierpniu bedę kupował PS 3, na pewno musi być to wersja slim 320 gb i mam 2 wyjścia, albo kupno na aukcjach allegro czego wolałbym nie robić, no bo wiadomo, nie ma 100% pewności albo kupno w sklepie który mam nie daleko siebie(x-kom) ale tam cena za ps 3 sli 320 gb to 1217 zł, wydaje mi się że to troszkę za drogo, prosze o jakąś radę.

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ teraz posiadam xboxa 360, mam go podłączonego kablem hdmi do monitora 22" jednakże żeby mieć w nim dźwięk musiałem kombinować i rozkręcić kabel vga, dokupić przejściówkę mini jack i wtedy dopiero mogłem podłączyć głośniki komputerowe to całego tego interesu, czy w ps 3 też trzeba jakoś kombinować czy tam nie bedzie problemu z podłączeniem komputerowych głośników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

... wydaje mi się że to troszkę za drogo, prosze o jakąś radę.

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ teraz posiadam xboxa 360, mam go podłączonego kablem hdmi do monitora 22" jednakże żeby mieć w nim dźwięk musiałem kombinować i rozkręcić kabel vga, dokupić przejściówkę mini jack i wtedy dopiero mogłem podłączyć głośniki komputerowe to całego tego interesu, czy w ps 3 też trzeba jakoś kombinować czy tam nie bedzie problemu z podłączeniem komputerowych głośników?

No troszkę drogo ...

...czy w ps 3 też trzeba jakoś kombinować czy tam nie bedzie problemu z podłączeniem komputerowych głośników?

Nie ma problemu ale trzeba jakoś troszkę pokombinować ...

Sala wstydu wita! Zanim wysmarujesz kolejny jakże cenny dla forum temat to poszukaj czy przypadkiem na zadane przez Ciebie pytania nie odpowiedziano jakieś milion razy ...

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×