Skocz do zawartości
nevada

Gt5 Elite Cup

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim, chciał bym zaprosić wszystkich posiadaczy ps3 i gry gran turismo 5 to wzięcia udziału w cyklu 10 wyścigów co niedzielę o 21 .cały spis wyścigów i listę uczestników uzupełnie ,będą chętni ;p pozdrawiam . :whistling:

psn :xx_pezet_pl_xx

Edytowane przez nevada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, napisz jakie auta będą brały udział tej serii i jakie ograniczenia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że nastąpiło pewnego rodzaju "nasycenie środowiska". Jest już parę cyklicznych eventów, lig, cyklów wyścigów...ciężko jest zaplanować sobie regularne starty i treningi. Myślę sobie, że lepsza byłaby teraz formuła pojedynczych wyścigów, ogłaszanych z 1-2-3dniowym wyprzedzeniem i odpowiednio reklamowanych tutaj, na Forum. O wiele lepiej i wygodniej zorganizować sobie czas na jeden "Ekstra Wyścig" niż na cały cykl! Tak myślę....

Jakaś "Noc Championów"...jakieś "Mistrzostwo Deep Forest"...jakieś "Tribute to Ferrari"...jeden ale "soczysty"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że nastąpiło pewnego rodzaju "nasycenie środowiska". Jest już parę cyklicznych eventów, lig, cyklów wyścigów...ciężko jest zaplanować sobie regularne starty i treningi. Myślę sobie, że lepsza byłaby teraz formuła pojedynczych wyścigów, ogłaszanych z 1-2-3dniowym wyprzedzeniem i odpowiednio reklamowanych tutaj, na Forum. O wiele lepiej i wygodniej zorganizować sobie czas na jeden "Ekstra Wyścig" niż na cały cykl! Tak myślę....

Jakaś "Noc Championów"...jakieś "Mistrzostwo Deep Forest"...jakieś "Tribute to Ferrari"...jeden ale "soczysty"!!!

To co mówisz to racja i nawet jestem za tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×