Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz yach fragment jak na jakku jest mloda ray i odlatuje statek. Moze w zwolnionym tempie daloby się cos wylapac z ręki ktora ja trzyma lub statku który odlatuje.

Nie rozumiem jak tyle ludzi się doszukuje niewiadomo kogo w tej ręce... Od razu widać, że to ręka Unkara (tego który skupuje złom), dodatkowo słychać jego głos i jest pewne że to on. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym obejrzeć film po raz kolejny, a z tym poczekam już chyba do Bluraya. Skoro oddali ją do niego to powinna pracować na zasadzie niewolnicy, a w filmie zbiera złom i oddaje go dobrowolnie. Nie będę się upierał ze mam racje, ale ta scena na bank ma jakieś znaczenie i podejrzewam że ukryty przekaz też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra Pany, o to jak ten film powinien wyglądać, gdyby dodać szczyptę logiki:

:laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, ale super to wygląda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda. Gdy takie rzeczy się ogląda na myśli przychodzi jedna rzecz: niech zrobią jakąś współczesną grę w której będzie kierowało się Jedi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jest? Zwiastun Rogue One i cisza w temacie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film który kompletnie mnie nie interesował nagle pojawił się na Top liście. Oby było mroczno, brutalnie i krwawo. Choć trochę.

Zwiastun z napisami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun podoba mi się , fajnie że nie trzeba czekać kilka lat na star warsy tylko będzie można znowu przejść się w święta do kina , spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun podoba mi się , fajnie że nie trzeba czekać kilka lat na star warsy tylko będzie można znowu przejść się w święta do kina , spoko :)

I tak przez najbliższe 30 lat, aż Disney wyciśnie z universum tyle ile się da :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż w końcu skończy się na serialu dla nastolatków i problemach miłosnych jakiegoś mutanta.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Przebudzenie Mocy jest w wersji PL już :) niby świetnie tylko znowu ten dubbing :( już bym wolał lektora... Shit :(

 

Wiadomo angielskie audio + suby = MOC dzwięku, ale jak ktoś lubi jak ja walnac browca i nie musieć czytać to lektor zostaje :P (bo dubbing jest średni lekko mówiąc :P) ale tu dupa TYLKO dubbing i jak zawsze audio w PL dostaje po dupie, a przecież w SW udzwiękowienie musi MIEĆ MOC ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dubbing cholernie pozytywnie mnie zaskoczył w Strażnikach Galaktyki. Chciałem pokazać go córkom i kopara mi opadła bo dubbing w tym filmie jest genialny. Ale w SW kompletnie go nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na trailer Rogue One i zastanawia mnie jedno... Postać w kapturze to zdecydowanie Sith , ale prawie na pewno nie jest to Darth Vader... Czyżby więc szykował się powrót Dartha Maula?

Uprzedzam pytanie , według kanonu Maul przeżył przecięcie na pół w I epizodzie i żyje w czasie wydarzeń w serialu Rebels .

Chyba że to Jar Jar i wreszcie epizody I-III nabiora większego sensu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wprowadza do kanonu kolejnego sitha, skoro zawsze dwóch ich jest. Teoretycznie ten typ mógłby być snokiem jezeli chcą wiarygodnej wpleść ta postać w cala sagę. Przez to ze jest w kapturze równie dobrze może to być główną bohaterka.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że zobaczymy Vadera i Tarkina. Jeśli ich nie będzie to fu Disney.

Sam zwiastun zacny, ale pierwszy trailer TFA też mi się podobał, więc wolę podchodzić z rezerwą.

Tyle, że się nie da, bo to Star Wars! :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sith puść sobie kilka razy samą końcówkę 1:23 :) Jak na moje to nie ma bata , ona widzi Vadera , słychać oddech czy raczej jeden wdech :)

Ogólnie od momentu zakupu IP przez disneya wiadomo było ze zostaniemy zalani contentem i wiadome było że nie będą to R-ki , ja ogólnie nie narzekam na Star Warsy zawsze chętny , widzieliście BvsS ? , w tym temacie to nawet nie chciało mi się wypowiadać .. :)

Z tym Snokiem to może być też prawda bez kitu

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cwir napisał:

 

 

 

Niby fajny, ale..... tak jak przebudzenie mocy, w porównaniu do starej trylogii i nowej, Nowe epizody są takie.... nijakie. Zdecydowanie Rogue One podobał mi się dużo bardziej niż przebudzenie mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun tyłka nie urywa. Obawiam się że za rok-dwa SW spowszednieje jak filmy Marvela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka, choć krótka, to moim zdaniem ciut lepsza od pełnego zwiastuna.

No i zacząłem się jarać i czekam...

Chyba pora generalnie przenieść się do tego wątku już jak ktoś chce podyskutować.

Jeszcze 41 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze SW które kompletnie mnie nie interesują. Drugi to Solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba żyję nadzieją i niepoprawnym optymizmem, że ktoś ogarnie ten syf po ep VII i dzięki temu inaczej spojrzę na ten ostatni.

Powyjaśnia kilka wątków, rozpisze lepiej postacie itd.

Tym bardziej, ze nie robi tego Jar Jar Abrams.

Martwi mnie tylko, że wyżej wspomniany powraca w ep IX, ale może Rian Johnson tak nakreśli kierunek, że nawet JJ tego nie spierd...?

Mimo wszystko IX za rok, więc na razie odliczam czas do VIII. 

Natomiast tym razem jednak na premierę nie pójdę, tylko na spokojnie w jakiś dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem i poszedłem na przedpremierowy pokaz, życie fana jest ciężkie :P

 

Powiem Wam, że ciężko opisać ten film, żeby nie popsuć innym oglądania.

Film ma tyle twistów fabularnych i naprawdę zaskakujących zwrotów akcji, że wielkie brawa należą się reżyserowi.

Byłem cholernie rozczarowany ep VII i do dziś jestem, natomiast Last Jedi naprawia wiele z tego, co Abrams zepsuł.

Wrócił klimat, czuć z powrotem, że to SW. Planety, rasy i tym podobne rzeczy są wreszcie ukazane dokładniej, pozwalając widzom wczuć się w ten świat.

Porgi nie drażnią, jest ich tyle, żeby się uśmiechnąć, ale nie zażenować. I stanowczo nie są to odpowiedniki Ewoków (dla mnie to plus).

Postacie zwłaszcza główne wreszcie nabrały wyrazu i ich historia wciąga i zaciekawia.

 

Główną wisienką na tym Starwarsowym torcie jest fakt, że Johnson naprawił to, co sam Lucas spieprzył - przywrócił Mocy jej mistycyzm i to jak!

 

Choć nie obyło się bez kilku (no, może dwóch) żenujących jak dla mnie momentów, to całość ogląda się wyśmienicie.

Wystarczy dodać, że film trwa 2,5h a nawet się nie zorientujecie kiedy się skończy. Nie ma dłużyzn i nie nudzi.

Odpowiada na wiele pytań, które powstały po poprzedniej części, ale też nie na wszystkie i zostawia widza z kolejnymi.

 

W jakiś magiczny sposób Rianowi Johnsonowi udało się chyba pogodzić dwa powstałe ostatnio obozy - fanów Łotra 1 i fanów ep VII.

Teraz trzeba czekać kolejne dwa lata, żeby poznać całość tej historii i tylko ubolewam, że podsumuje nam ją i dopnie klamrą Jar Jar Abrams.

Na to jednak nie mamy wpływu.

 

Idźcie do kina, a Moc na pewno będzie z Wami! :starwars:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem wczoraj i osobiście nie polecam zupełnie xD kupa gówna w której nic się nie dzieje i tylko pod koniec filmu ze 2 sceny są serio spoko. Kilka akcji gdzie można się zaśmiać i to by było na tyle. Właśnie film trwa 2,5h z czego 2 się śpi i chce się wyjść, a pół godziny jest fajnej akcji. Jeżeli chodzi o zwroty akcji to wszystko rozbabrali i skakali z jednego na drugie. Do poprzedniej się nie umywa, tak jak tamtej bym dał mocne 8 to tu może z 5 maks/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×