Skocz do zawartości
arczi

Darmowe rzeczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To juz nie pierwszy raz odkad spotkalem na YouTubie filmiki jak dostac free stuff typu ps3 czy ipod. Mam pytanie czy jest w tym chodz nuta prawdy ? Podejrzewam ze jest jakis chaczyk a skusil bym sie na pare rzeczy :] Oto przykladowy link :

http://youtube.com/watch?v=b7Z1Jd-Njvw

Prosze o opinie ;]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam to niby to jest prawda ale nie wysyłają do polski i po 2 ja się spotkałem z takim że trzeba zrobić konto ma jakiejś stronie z grami typu poker i wpłacić ileś tam kasy

ps. nic nie ma za darmo :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to jakoś nie wierzę... Ale może to jest prawda? Kto wie Chyba ten co wygrał xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pic na wodę fotomontaż! Za darmo nie ma nic, nawet w gębę nie dostaniesz, bo szkoda sobie np. nadwyrężać ręki Cała zabawa z tego typu serwisami sprowadza się do tego, że jak już przejdziesz setki wyskakujących okienek i przeklikasz się do "finału" to w ostateczności będziesz zmuszony do kupienia czegoś z jakiegoś określonego serwisu.

Wydasz parę $ czy F, a PS3 i tak nie dostaniesz. Na tym to polega, że wydanie groszy w przekonaniu, że dostaniemy prezent nie jest zbytnio bolesne dla portfela. A sklepy pośredniczące zadowolone, bo ktoś kupuje od nich starocie zalegające na magazynie.

Podsumowując, jeśli wyskoczyło okienko z wyborem określonego prezentu za "free", a użytkownik klika i podaje przy tym (sic!) @ którego używasz prywatnie, to jest to następny jeleń, który dał się w konia zrobić. Skrzynka spamowana, a twórca-frajer już na takim kimś trzepie dolary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Myślę że temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×