Skocz do zawartości
Say

Lollipop Chainsaw

Rekomendowane odpowiedzi

dota kupiłem za 59 zł w mej osiedlówce jakiś czas temu :biggrin: (naprawdę fartem ale za samą grę się jeszcze nie zabrałem)

NMH chyba tego z alledrogo za 129 wezmę gdyż jakoś się doczekać nie mogę...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140zł z przesyłką? Za dużo...tym bardziej, że gra stara już. Polują na napaleńców, nie ma co ukrywać.

Wolę spróbować z USA i poczekać dłużej, a przynajmniej mniej zapłacić.

Ale jeszcze rozejrzę się po różnych sklepach w Polsce i w kilku za granicą, może się coś trafi sensownego.

Bardzo bym prosił również o powrót do tematu, czyli Lollipop Chainsaw.

A jak bardzo chcecie kontynuować dyskusję, to tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/47387-gdzie-kupic-za-ile/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy Media Markt ma już tą gierkę ?

P.S.

Nie odpisujcie że mam sobie zadzwonić, po prostu jak ktoś wie to niech odpisze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już mam grę, Live około 21.20 robie jak by ktoś chciał zobaczyć.

twitch.tv/leito_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już mam grę, Live około 21.20 robie jak by ktoś chciał zobaczyć.

twitch.tv/leito_pl

Napisz jak wrażenia z gry jak już trochę pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na poczatku troche mnie zaciekawiło ale to zapowiada się na niezły crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak wrażenia z gry jak już trochę pograsz.

Widziałem fragment live w archiwum, jakość da się znieść jeszcze, ale tego echa w żaden sposób. Czym to nagrawłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale cena jeszcze zaporowa (139 zł za używkę), dziś byłem i wolałem wziąć portala 2 za 60 zł mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - 15 funcików na Amazonie - tylko brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już skończyłem... Szczerze.. Dla mnie najgorsza gra sudy... Owszem brać ale nie za więcej niż 70-80 zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę i mogę powiedzieć że , gra nie warta nawet 50 złoty , nie ma porównania do poprzedniej gry Shadows of the Damned .

Jakoś nie ten klimat co w tamtej , Demony się lepiej rozwalało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem lolipopa, śmieszna gierka, fajny klimat zombie z przymrużeniem oka, za kilkadziesiąt złotych można zagrać, ale rzeczywiście Shadows of the Damned duuużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dwaduzepe - masz rację

Faktycznie,fajna,śmiechowa gra.Oldschool,zombiaki,punkty,texty,full kolorów,wszystko fajne,nawet grafika niezła.Jednak do Shadows Of The Damned się nie umywa.Tam mnie wszystko na każdym kroku zaskakiwało,w Lollipop Chainsaw już tak nie było.Jednak polecam.Jeśli Lollipop Chainsaw to pierwsza gra Sudy 51 & c.o. dla kogoś niezdecydowanego, to powinna się spodobać.Jednak jeśli to już kolejna produkcja tego jegomościa w jaką grał,to gra bez zaskoczeń,aczkolwiek miło spędzony czas.Tylko troszkę krótko i na hardzie nietrudno. Może na poziomie,co sie odblokował po przejściu gry będzie trudniej..Ogólnie - grę polecam, miło, wesoło, bez nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi shadow of the damned nie podszedł natomiast z lizaczkiem bawię się wyśmienicie!!! I tak naprawdę jedyna seria która moim zdaniem przebija ten tytuł od sudy to nmh1 i 2 które są moim absolutnym topem (i najlepszymy razem z zeldą grami na wii)... Trochę za krótka fakt ale można ładnie żyłowac wyniki i podkręcać rankingi...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem swoją przygodę z lizakiem :) No, może już trochę więcej niż zacząłem bo już w połowie pierwszego przejścia.

Gra mi się cholernie podoba :) Mimo kilku niedoróbek, sieczka jest po prostu genialna. Humor, klimat, teksty, to wszystko to po prostu wybuchowa mieszanka.

W dodatku ścieżka audio również całkowity top, np. Chordettes - Lollipop przy przeglądaniu sklepiku, czy totalny odjazd w postaci jazdy na kombajnie i robienia sieczki przy nutce Dead Or Alive - You Spin Me Round. Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka!

Naprawdę polecam tą gierkę, Suda51 nie zawodzi. Można go albo kochać, albo nienawidzić, ale uwielbiam jego gry i to jest pewne.

W sumie takie gry powinny być, pełen odjazd i oderwanie od rzeczywistości, dające masę frajdy z grania i śmiechu.

No i granie samą Juliet to tylko i wyłącznie przyjemność i odskocznia od tych wszystkich napakowanych koksów z ołowiem zamiast krwi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suda to Suda, ja zacząłem od Shadows of the Damned, potem kupiłem Lollipop Chainsaw a w międzyczasie na allegro udało mi się dorwać No More Heroes: Heroes Paradise.

Powiem tak: No More Heroes mimo wkurzającej jazdy motorkiem swoimi walkami z bossami zmiata wszystko. Strasznie mi się dostępne demo na PSN nie spodobało, ale to było jeszcze zanim przeszedłem ścieżkę Sudy. Po prostu potraktowałem je na szybko, pomijając samouczek straciłem 90% przyjemności, która wynikała własnie z fajnie zrealizowanej walki. NMH jest pod tym względem bardzo mięsiste. Aż mnie korci, żeby dorwać jakieś Wii i drugą część. Shadows jest lepsze od Lollipop pod tym względem, natomiast Lollipop jak widzisz wypada najsłabiej.

Wszystkie sa dość specyficzne, ale jak komuś podejdą gry Sudy to może brać je hurtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było patrzenie na zadek Juliet chyba nigdy mi się nie znudzi :D Dla mnie Lollipop wypada świetnie.

Zapomniałem dodać, że ścieżka dźwiękowa tutaj jest również genialną? :)

Na No More Heroes poluje od dawna i ciężko dostać w sensownej cenie. Shadows kupie też kiedyś na pewno.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej chwili licytacja na alle. Stoi ponad 100zł i został jeszcze jeden dzień...

Biały kruk, ale nie żałuję wydanych pieniędzy.

Jeżeli chodzi o mistrzowskie kawałki to rzuć okiem na jakimś youtube na piosenkę Dr. Peace sprzed pojedynku w No More Heroes. Mistrzostwo wszechświata. Nie mówię, że LC i SotD mają złe soundtracki - mają genialne (kawałek na powerze w Lollipop - Hey Mickey, ale ten kawałeczek z No More Heroes mnie rozbawił. P.S. Na pewno można ściągnąć OST dla Shadows...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie Lollipopa i mam mieszane uczucia. Niby gra przepełniona humorem i to zrytym w pozytywnym tego słowa znaczeniu humorem, fajne wstawki komiksowe ale czegoś zabrakło w pewnym momencie. Od 5 stage'u grałem żeby po prostu ją przejść. Są genialne rzeczy ale jest przewidywalność jeśli chodzi o bossów i nudzi się szybko. Przeszedłem bo przeszedłem, giera prosta ale na very hard od nowa by mi się grać nie chciało. Ot humorystyczna odskocznia od "normalnych" gier, o której w miarę szybko zapomnę, że grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra. Taki mocny średniak, który się z chęcią przechodzi. Ba, nawet z chęcią do niego wracam :) Kupiona za 29zł. Za taką cenę można naprawdę się świetnie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×