Skocz do zawartości
Patricko

Resident Evil 6

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej zastanawia mnie jakim cudem owe egzemplarze tak szybko trafiły do tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czemu pudełka po Deutsch.

Bo z Poznania do Niemiec bardzo blisko i to stamtad wyplynely kopie do poznanskiego sklepu :), niemniej jednak sa na niej polskie napisy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten tytuł jest jak gry z xa... Pewnie automatycznie daje polonizację po weryfikacji systemu/psnu... czyli ktoś z dojczlandów dał dupy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym osobiście być na miejscu tego kogoś kto to kupił i już pykać w tą część, Ah, miodzio... :) Jeszcze miesiąc, a jutro demko :biggrin:

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko dla każdego?? czy ten kod z dragons dogmy (który zresztą posiadam :) ) kestem w pracy nie w domu a daty nie pamiętam szczerze...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że czeka mnie niezłe szpilanie nie to co ten gówniany RE:ORC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak to zrobić.

Myślałem, że w dniu premiery wystawiają gry od razu w store.. Wszystkie resy tak pobierałem ze sklepu. Moja sonka to już staruszka, mam lęki, że jej laser siądzie.

Myślałem, żeby jakiś pre order zamówić, ale czasem kurier nie dostarcza na czas. Tak więc do jakiego sklepu najlepiej się wybrać, żeby mieć pewność, że tam będzie? Z Łodzi do was piszę jak coś..

Sorki, za te banalne pytania, ale strasznie jestem uruchomiony na ten numer :) fajnie, że demko drugiego ma być..

Niechce Cie martwić ale bez napędu też nie zagrasz w gry na dysku, niestety :C Sam to przeżyłem :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce Cie martwić ale bez napędu też nie zagrasz w gry na dysku, niestety :C Sam to przeżyłem :C

Dzięki za słowa otuchy :)

Postanowiłem kupić ver pudełkową póki laser daje radę (straszne lagi). Zassam demo i poczekam jak pojawi się w pss rozszerzenie do pełnej wersji gry. Wtedy na biegu tą pudełkową komuś zwyczajnie opitole :D

Tak wiem, istny ze mnie geniusz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capcom i ich "Disc Located Content" ...

Coz, i tak kupie znajac zycie w premiere RE, zbyt wielkim fanem jestem, a to jedyna stara seria obok MGSa ktora sie jeszcze kompletnie nie skur*ila (tak, FF, paCZe na ciebie).

Bez takiego dlc na szczescie da sie zyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 6 demo (releases on 18th September 2012)

Na EU również? Czy będzie podobnie jak z demem Fify 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, właśnie patrze że to wtorek.

To informacja z Bloga EU

Jakby miało być 19 to by dziś nie pisali tylko za tydzień

Jak zawsze wbijam na chwilkę :P :

Ta jasne.....

Ze swoją prawdomównością nadajesz się na polityka :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wbijam na chwilkę :P :

Jako właściciel dragons dogmy (czyli kodu na demo) po jego ograniu postanowiłem na szybko skrobnąć opinię o nim samym...

Leon - to jest kampania moim zdaniem najlepsza czyli dostajemy prawie horror i trzyma w napięciu... Naprawdę można się przestraszyć a klimat wylewa się z ekranu... + za mega seksowną towarzyszkę :P

Chris - nic ciekawego, ot dostajemy "resident planet vanquish killzone halo: amongs thief 6" biegamy i strzelamy bezmyślnie do mięsa...

Jake czy tak Jack :P - coś nowego... Napisałbym resident evil 3 pomieszany z wieloma bardzo atrakcyjnymi skryptami typu call of duty i QTE typu GOW...

generalnie oprawa to stopień niżej od maxa 3go ale jak najbardziej zasługuje na najwyższą notę (eh ta ilość szczegółów w "bialym domu")... Póki co mam nadzieję na poprawę jakości dźwięku 5:1 gdyż w demie prezentuje się jedynie przeciętnie...

Jak słyszałem każda kampania ma trwać minimum 6 godzin, dostajemy 3 tak naprawdę różne gry w cenie jednej! Już się doczekać nie mogę... Dla mnie jeżeli pełna wersja utrzyma moc dema dostajemy tytuł roku jak nic (mój osobisty laureat to sh downpour zobaczymy czy re6 mi go przebije :P )... Nic tylko czekać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że twórcy mówili, że niektóre lokacje w scenariuszach bohaterów będą się powielać ... czyli ciekawe czy będzie to wyglądało tak, że np. walka z tym potworem goniącym syna Wersker'a będzie także w innych scenariuszach ... oby nie było takich momentów za dużo. Ta gra może okazać się bardzo dobra, ale nie musi ... martwi mnie to, że Capcom pokazywał dużo filmików właśnie z rozgrywki Leon'a, która według mnie może być najciekawsza (wiadomo, po części powrót do dawnego stylu RE), ale ile będzie jeszcze fragmentów z tego scenariusza, które zaskoczą gracza ? Sytuacja przypomina mi tę przed premierą RE5. Mianowicie takie podejście 'zróbmy grę akcji, dużo strzelania, wybuchów ... dodajmy tam postaci Jill, Weskera, na chwilę znaczek Umbrelli, wtedy fani też może to kupią'. No, ale to takie zastanawianie się. Żeby nie było RE5 mi się podobał, mimo kilku wad. :) Resident Evil 6 może się okazać bardzo dobrą grą, szczególnie kampania Leon'a. ;)

Za jakiś czas ma wyjść film, ponoć opisujący wydarzenia przed Resident Evil 6. Po według mnie bardzo dobrym poprzedniku (Resident Evil: Degeneracja), może ukazać się kolejny film przypominający dawne gry z tej serii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie. Obadawszy 4rtą część serii, a mianowicie Resident Evil 4, następnie 5tkę, odniosłem wrażenie, że twórcy już zapomnieli o tym, czym na czym bazował Resident Evil, a mianowicie na survival horrorze. Teraz na dobrą sprawę dostajemy strasznie oklepany motyw typowej gry akcji, jak to podkreśliliście z "elementami" nawiązującymi do fabuły "postaci, znaczek Umbrelli". No dobra, może i mnie tym przekupili, ale Chryste Panie, czemu nie dodadzą do gry elementy, gdzie trzeba naprawdę pomyśleć i pokombinować? Bo co, bo dzisiejsi gracze są niespełna rozumu i ciężko im się myśli? Nie rozumiem tego kompletnie. Residenty na tym głównie bazowały, a teraz odwracają wszystko do góry nogami. Jeszcze w 4rce były elementy łamigłówkowe, i to na + w 5tce już tego nie było. Nie wiem, mam mieszane odczucia.

Oczywiscie kupię 6stkę w dniu premiery, z tym, że jak ja, to zawsze będę odczuwał ten niedosyt. Teraz to nie robią takich gier, aby faktycznie je można było nazwać survival horrorami. Wg mnie to jest masakra... Ja wiem, że robiąc z Residenta grę akcji, to dzięki temu ta gra się lepiej sprzeda, no ale twórcy jednak zapominają o prawdziwych fanach serii. Szkoda wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wspomniałeś ... chodzi pewnie o zyski. Dla fanów serii to oni chyba robią jedynie wspomniany przeze mnie film np. Resident Evil: Degeneracja, który swoją drogą bardzo przypomina Resident Evil 2. Oni wiedzą, że fani serii chcieliby aby gra wróciła na dawne tory, zrobili tego RE w klimatach horroru chyba na 3DS. Wydaje mi się, że chcą pozyskać wielu nowych odbiorców, jednocześnie mieć nadzieję, że fani dawnych gier z tej serii zostaną. W podobnym kierunku zmierza seria Dead Space ... Wyobraźcie sobie jak wspaniale wyglądałby taki nowy Resident Evil w dawnym stylu, łącznie z widokiem kamer, ale dopasowany do dzisiejszych standardów... nawet już dość stary remake Resident Evil 1 wygląda bardzo ładnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko co bys chcial ponownie i wymieniles znalazlem w demie gry residend evil revelacja

demo juz po kilku sec pokazuje ze gra jest warta grubej kaski

na samym poczatku sie zblokowalem na prawie 3h a co do oszczedzania amunicji to jest jak z mieniem wody na pustuni!

nieoszczedzasz!to pozostaje tylko nuz.

akcja toczy sie na giga statku a la titanic

calosc mogla by smialo byc godna kontynuacja r.e-code veronica(jedyny res,w jaki gralem i byl palce lizac)

a efekt 3d poprostu czaruje mozg(niewiem czy takie 3d jest wogle do przebicia)

calosci daje 12/10

a co do samego podtytulu gry jest to strzal w 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calosc mogla by smialo byc godna kontynuacja r.e-code veronica(jedyny res,w jaki gralem i byl palce lizac)

Grałeś tylko w RE:CV? Wiele straciłeś, bowiem 1, 2 i 3, po mimo słabiutkiej grafiki, są właśnie tymi najlepszymi przynajmniej według mnie.

Co do 6 części to myślę, że warto dać jej szanse. Zobaczymy jak sprawa wygląda z tym strasznym klimatem i napięciem w scenariuszu Leona. Bo ja już sam przypuszczam, że scenariusz Chrisa to będzie jedna wielka sieczka. Ciekaw też jestem tego Jacka, jak kolega zdun napisał - coś nowego :)

Jeżeli nie daj Boże okazało by się, że ta 6 to średniak, nie zostaje nic innego jak wielka petycja z podpisami ok.10 000 graczy o totalny powrót do korzeni serii do prezesa Capcomu :-P Z groźbą, że jak tego nie uświadczymy to kolejnej części nie kupimy :-P

Ja już odliczam dni na kalendarzu do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko co bys chcial ponownie i wymieniles znalazlem w demie gry residend evil revelacja

demo juz po kilku sec pokazuje ze gra jest warta grubej kaski

na samym poczatku sie zblokowalem na prawie 3h a co do oszczedzania amunicji to jest jak z mieniem wody na pustuni!

nieoszczedzasz!to pozostaje tylko nuz.

akcja toczy sie na giga statku a la titanic

calosc mogla by smialo byc godna kontynuacja r.e-code veronica(jedyny res,w jaki gralem i byl palce lizac)

a efekt 3d poprostu czaruje mozg(niewiem czy takie 3d jest wogle do przebicia)

calosci daje 12/10

a co do samego podtytulu gry jest to strzal w 10

Jaki efekt 3d? Ja tam niczego takiego nie widziałem. I jak całości gry możesz dać 12/10 skoro gra jeszcze nie wyszła? Eh, ludzie...

Gra się dobrze sprzeda, podobnie jak 5tka. Każdy pewnie znajdzie w tej grze coś dla siebie i może to być gra roku, ale jeszcze zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki efekt 3d? Ja tam niczego takiego nie widziałem. I jak całości gry możesz dać 12/10 skoro gra jeszcze nie wyszła? Eh, ludzie...

On pisze o RE:Revelations.

"Ehh, ludzie..."

Swoja droga zgadzam sie zim, sam ogralem revelations 3 razy i jest to resident o wiele lepszy od 4 i 5, idealne polaczenie mechaniki gameplayu 5tki (w tym mozna chodzic i strzelac) oraz survival horroru (efekt zaszczucia jest swietny, szczegolnie na statku) i zagadek, aminucji jak na lekarstwo, potwory paskudne i gra stanowy WYZWANIE, odziwo. Jesli ktos z was ma 3dsa lub mysli nad zakupem, ta gra to must have ;)

PS. Jest "recenzja", nowego dema o ile dobrze mi sie wydaje, mozna sie niezle posmiac, polecam:

http://teamcoco.com/...resident-evil-6

0193_wlqq6.gif

EDIT: Nowy, live action trailer:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×