Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Pfff, dopiero teraz temat?

Z tego co widziałem na gameplay'ach i zapowiedziach jednego z DLC czy tam dodatku do pre-ordera, twórcy już przesadzają. Ja myślałem, że takie dziwne rzeczy to tylko w Japonii... Cóż, komuś pewnie ta gra się spodoba. Na pewno nie fanom GTAIV. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, dopiero teraz temat?

Z tego co widziałem na gameplay'ach i zapowiedziach jednego z DLC czy tam dodatku do pre-ordera, twórcy już przesadzają. Ja myślałem, że takie dziwne rzeczy to tylko w Japonii... Cóż, komuś pewnie ta gra się spodoba. Na pewno nie fanom GTAIV. ;)

A ja jestem fanem gta i ta gra mi się podoba , widać że będzie sporo humoru. Poza tym , to inna bajka więc nie ma sensu porównywać tego do gta.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, jeśli masz poczucie humoru... no nie wiem, Japończyków, to ja wysiadam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak włączyć demo, bo na początku edytuje się postać ale jak przejść do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak włączyć demo, bo na początku edytuje się postać ale jak przejść do gry

nie ma gry. tworzy sie tylko postac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dwójkę śmigałem na PC, więc z zaciekawieniem bez namysłu pobrałem to coś, co było na pss. Jakie było moje zdziwienie, gdy na kacu, po misternym stworzeniu postaci, chciałem coś zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się gra bardzo podoba ;) Wciągające misje i wiele możliwości. Grafika średnia, ale nie najgorsza ;) Na pewno lepsze od GTA IV a czy od V to nie wiem... ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... miałem taki wielki dylemat czy kupić grę , jednak się przełamałem i kupiłem swój egzemplarz za 149.99 zł od kolegi , nówka oczywiście :) Wersja PL , więc super , kupiłem i... Jest to najlepszy zakup roku zaraz po Skyrimie, piękna gra dla mnie... Bardzo wciąga, bardzo ,i jeszcze raz bardzo fajne misje :) Spodobał mi się również model jazdy, a tak szczerze to mnie odpychało od zakupu gry. Bardzo miłe zaskoczenie tego roku. Mam już 2 godziny, zleciało jak 10 minut , czyli tylko jeszcze 4/5 gry mi zostało :( Nie no żartuje oczywiście :D 10 godzin mi wystarczy na zrobienie totalnego rozpier*olu w bani jaki mi dostarczy Saints Row 3 :D Na prawdę , z postacią to można wszystko zrobić , założyć co chcemy , mnóstwo tatuaży , fajny telefonik , a co to dopiero 2 godziny gry , co mi da gra po 10 godzinach :D Na pewno dojdą jakieś nowe gadżety i niespodzianki...Ehhh , czym więcej piszę tym bardziej mi się grać chcę :) A więc , nie będę przedłużał :

Grafika - grafika nie jest najlepsza , jednak nie spodziewałem się lepszej. 7/10

Grywalność - jak już wspominałem , wciąga bez litośnie :) 9+/10

Dźwięki/Oprawa muzyczna - co do oprawy muzycznej , jakoś podczas gry , zajmuje się tylko tym co się dzieje na ekranie , więc o oprawie muzycznej nic nie powiem. Jednak co do samych dźwięków gry mam sporo do gadania. Niestety jest co najmniej słabo. 6/10

Klimat - świetny klimat oddaje ta gierka. Przede wszystkim dlatego , iż jest ona nie powtarzalna w swoim rodzaju. Solidna dziewiąteczka z plusem. 9+/10

Fabuła - po dwóch godzinach gry mogę stwierdzić , że zapowiada nam się na ciekawą historię :) Po dwóch godzinach daję ósemeczkę. 8/10

Ogólem - dużo można powiedzieć o tej grze. Bardzo mi się podoba tryb walki wręcz :) Uwielbiam biegnąć na przeciwnika i wciskać uderzenie. Przypomina mi to ruchy z WWE. No i co jeszcze , fizyka jazdy. Znaczna poprawa co do części drugiej :) Nie jest on jeszcze taki super , jak np. w GTA IV, ale myślę , że w tym aspekcie producenci się postarali. Co do porównań, biję na głowę GTA IV (nie ujmuje GTA IV, bo jest świetne). To oczywiście ze względu na rok produkcji... 2008/2007 (nie pamiętam dokładnie) , a 2011. Jeszcze oczywiście świetne misje , co jest według mnie największym plusem tej gry , na prawdę bardzo się różni każda , i o to chyba chodzi. Według mnie gra jest warta uwagi , jako że ja lubię ROZWAŁKĘ NA MAXA ! :D Dodam tylko : ŚWIETNA ROBOTA THC !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to skończcie zastanawianie się, i kupujcie tą grę bo jest N I E S A M O W I T A. Już z napisów początkowych miałem bekę, a później już tylko lepiej. Spore miasto, wiele możliwości, łodzie, samoloty, motory, helikoptery,czołgi, fajne misje główne, wyzwania itd. Model jazdy fajny, możliwość tuningu pojazdów. Kreowanie postaci świetne, dużo ubrań, dużo broni. Absurdalność tej gry to spora zaleta. Fajny system walki itd. :)

Grafika: Jest ładna, przyjemna, pasująca do gry - 7/10

Muzyka: Dużo stacji radiowych, znajdziecie chyba wszystko-Dubstep, rock, metal, Rap, muzyka klasyczna. 8+/10

Grywalność: Dużo zabawy, wiele do roboty, wciągaaaa bardzo. 9/10

Fabuła: nic specjalnego, przejmowanie miasta, eliminacja innych gangów, zemsta (Gat :( ) ale wszystko fajnie zrobione. 7/10

Naprawdę, z całego serca polecam grę, ludziom którym nie przeszkadza absurdalność i nie najlepsza grafika. Moim zdaniem, gra lepsza od GTA4 pod względem muzyki i grywalności, misji i po części fabuły.

Do tego, po wpisaniu online pass dostajecie możliwość ściągnięcia Saints Row 2 za darmo z PSS, więc macie dodatkowe kilka godzin zabawy za darmo.

Ogółem- gra na solidne 8/10

Jeszcze raz POLECAM!

(Za wszystkie błędy ortograficzne, stylistyczne itp. przepraszam, ale pisane na szybko, i po kilku głębszych xd).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest język w grze bo na xboxa 360 i pc są polskie napisy a na ps3 ponoć tylko angielska wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toorex haha no :D Dobre były te napisy na początku :D coś tam pisze... do shit :D miałem bekę :D

Tak , są napisy w wersji na Xbox 360 oraz PS3 :) Ogólnie mówiąc język PL na wszystkich platformach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z co-opem? Da się przejść całą grę we dwóch? Jeśli tak to na jakiej zasadzie? Gra główny gracz a drugi za każdym razem jest guestem czy jak się zacznie we dwóch to trzeba całą grę tak grać? Trofea wpadają obydwu graczom czy tylko głównemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę, szkoda, że tylko 10 godzin. Dwójka była chyba dłuższa. Zdecydowanie najlepsza gra tego roku (:

Grałem na OnLive ale grafika nie powinna specjalnie odbiegać od PS3, ulepszone graficzne Saints Row 2 ;p

Grywalność- 9.5/10 (tylko i wyłącznie przez drobne bugi, inaczej by było 10/10), trochę za łatwa.

Muzyka- średnio, nie jest specjalnie fajna (imo ta dziennikarka, która przeprowadzała wywiad z Killbainem i mówi te wstawki ma świetny głos (: ).

Spędziłem bardzo miłe godziny przy Saints Row, Saints Row 2 ale Saints Row: The Third to zamiot! Gra jest świetna, przesycona humorem i akcją, po prostu wymiata (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dema niestety nie ma ;/ jedynie można się pobawić z tworzeniem naszego bohatera :) . Panowie właśnie cały czas zastanawiam się czy zakupić tą gierkę uwielbiam tego typu gry (mam na myśli wszystkie pozycje Gta) niestety nie miałem okazji pograć we wcześniejsze numerki "świętych" ale widzę, że trzecia część strasznie jest chwalona nie mówiąć już o setki filmików które odtwarzałem na yt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dema niestety nie ma ;/ jedynie można się pobawić z tworzeniem naszego bohatera :) . Panowie właśnie cały czas zastanawiam się czy zakupić tą gierkę uwielbiam tego typu gry (mam na myśli wszystkie pozycje Gta) niestety nie miałem okazji pograć we wcześniejsze numerki "świętych" ale widzę, że trzecia część strasznie jest chwalona nie mówiąć już o setki filmików które odtwarzałem na yt...

Stary, nie ma się co zastanawiać. Jak uwielbiasz sandboxy typu GTA, to... ta gra jest dla Ciebie stworzona. Masa gierek tam jest takich, dużo, bardzo dużo broni. Jeśli lubisz się przebierać i przerabiać postać w dowolny sposób, to też jest dla Ciebie. Ta gra na 100% Ci się spodoba. Fajne misje, fajny system walki (ruchy z Wrestlingu). Co do samochodów, fizyka jazdy jest kiepska, ale da się grać. Można tuningować samochody, też dosyć rozbudowany ten system. Bardzo zwariowana gra. Jeżeli lubisz GTA, ta gra jest w prost dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie ma się co zastanawiać. Jak uwielbiasz sandboxy typu GTA, to... ta gra jest dla Ciebie stworzona. Masa gierek tam jest takich, dużo, bardzo dużo broni. Jeśli lubisz się przebierać i przerabiać postać w dowolny sposób, to też jest dla Ciebie. Ta gra na 100% Ci się spodoba. Fajne misje, fajny system walki (ruchy z Wrestlingu). Co do samochodów, fizyka jazdy jest kiepska, ale da się grać. Można tuningować samochody, też dosyć rozbudowany ten system. Bardzo zwariowana gra. Jeżeli lubisz GTA, ta gra jest w prost dla Ciebie.

dzięki śliczne :) za zdecydowane "TAK" dzisiaj będę u Siebie w Tarnowie w MM oby tylko było :))) pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki śliczne :) za zdecydowane "TAK" dzisiaj będę u Siebie w Tarnowie w MM oby tylko było :))) pozdrawiam !!

Zobaczysz. Nie odejdziesz od konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz. Nie odejdziesz od konsoli :D

właśnie tego się boję :) "praca, laska, treningi" itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz napiszę aby w końcu nikt nie miał wątpliwości jak kolega wyżej...

Jest to naprawdę świetna gra... Piszę tylko kolejnego pozytywnego posta o tej grze aby w końcu ludzie przejrzeli na oczy i nie słuchali ,,Fan Boy-ów GTA :D

Oba tytuły bardzo sobie cenię lecz fani GTA po prostu tą grą gardzą i każdemu odradzają... Tak naprawdę The Third jak i SR2 są świetne ;] Chociaż TR to przełom... Gra jest po prostu frajdą... Chce się w nią grać ;]

Myślę że wszystkie zalety jak i wady zostały podane już wyżej, więc się nie rozpisuję.

Grą polecam wszystkim ;]

Pzdr

Edytowane przez Kaisus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem "świętych" i powiem Wam, że się nie zawiodłem :) no oczywiście nie jest wszystko tak jak sobie myślałem, ale gierka sprawia mi bardzo dużo przyjemności :) co do grafiki to sami wiecie, że postacie jak i całe miasto są bardzo kolorowe (postacie wymalowane - gierka jest typowo arcadowa :) pojedź tam zrób to itd. Jak na razie zdobyłem jeden pensjonat (syndykatu) z olbrzymim piwnicznym garażem. Super można modyfikować pojazdy chodź szczerze myślałem, że np. lepsze będą zniszczenia samych bryk otarcia, a tutaj naprawdę musisz trzeba w coś wjechać z całym impetem żeby coś uszkodzić. Na duży plus zasługują kawałki w stacjach radiowych coś wspaniałego "her", nawet muzyczka z rockiego jest eye of the tiger :P "Pysznie" , więcej smaczków pewnie przede mną !! może coś uda mi się czepnąć w weekend :) (po szkole) pzdr for all!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał...

W czwartek kupiłem na Allegro Saint`s Row The Third z dodatkiem Professor Cienki`s. Gra sprowadzona z UK. Cena 139 pln z wysyłką. Gra oczywiście nowa w folii. Polowałem przez 2 tygodnie na podstawkę, ale z polskimi napisami. Cena trochę inna, ponieważ wszystkie używki chodzą powyżej 150 pln z wysyłką. Dzisiaj zainstalowałem moją kopię gry i... jest polski język w menu i w samej grze (oczywiście napisy). Tak więc Ci, którzy myślą nad kupnem tej gry, mogą śmiało brać wersję angielską jeżeli zależy im na polskich napisach.

Jeszcze jedno; jeżeli ktoś szuka gry z dodatkim Professor Cienki`s to niech uważa - kod do pobrania jest wewnątrz pudełka (to oczywiste), ale jest też coś takiego jak VALID PERIOD: ten kod zadziała tylko do pewnego czasu; u mnie wygasa 15.02.2012!!! Co dziwniejsze na pudełku NIE MA O TYM WZMIANKI. Tak więc może być małe zaskoczenie.

Moja kopia ma BLES- 01342 - informacja o tym też tylko wewnątrz pudełka, w książeczce. Dystrybutorzy tej gry to raczej deb***!:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint's Row 3 sprzedano 3,8 mln egzemplarzy

http://www.vg247.com...ed-kids-titles/

Nie ma co się dziwić... Tyle reklam tej gry i jeszcze tzw. Kopia GTA to każdy kupuje i sprawdza co oni tam wykombinowali,a trzeba przyznać że gra słaba nie jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×