Skocz do zawartości
DaraS

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Czy opłaca się kupować tą grę ze wszystkimi dodatkami?Wyszła bodajże pod nazwą FULL PACKED. NIestety dołączone 3 DLC są chyba w postaci kodów,a więc są tylko do ściągnięcia i to zapewne tylko raz, reszta popierdułek (ubrania )są chyba na płycie.Czy opłaca się kupować to za ok. 160 zł,czy wystarczy wersja premierowa o połowę tańsza.Pozdrawiam

IMO nie. Wersję bez dodatków kipisz za grosze. Nie mówiąc już otym, że w PL w lipcu ta gra kosztowała 30-50zł max :P

Niektóre gry mają fajne dodatki (głównie te od R*) ale tak to nie warto kupować ich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie. Wersję bez dodatków kipisz za grosze. Nie mówiąc już otym, że w PL w lipcu ta gra kosztowała 30-50zł max :P

Niektóre gry mają fajne dodatki (głównie te od R*) ale tak to nie warto kupować ich :)

Dzięki za odpowiedzi.Wiem,że swego czasu gra kosztowała grosze,ale nie mogłem tego upolować,a po drugie czekałem właśnie na wersję ze wszystkimi dodatkami.Jednak jeśli nie są na płycie (tylko jako kod),to chyba faktycznie kupię podstawkę i tyle.

A na ile wam Panowie tak średnio gra starczała??Więcej niż 10 godzin?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny do napisów końcowych ,głównie fabuła z i trochę zabawy po mieście.Nie spieszyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pykałem ponad 38h ale bardzo bardzo bardzo dużo robiłem rozpierduch na mieście :D Nawet jest trofik, że trzeba spędzić ponad 30h grając w tę grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem około 26h do platyny, również się nie spieszyłem.

Gra przednia i świetnie się przy niej bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z trofikiem w ostatniej misji, gdzie jest mozliwosc przejscia na 2 sposoby. Wpierw uratowalem shaundi i trofik wpadl, a pozniej zrobilem drugie zakonczenie i nic sie nie stalo. Jakis glitch? na www pisza ze tez bardzo duzo osob nie moze trofika odblokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w wersji podstawowej da się tez modyfikować stroje? Ja przy tworzeniu postaci miałem do wyboru z gotowymi ciuchami i dało się tylko zmieniać wygląd postaci itp ale bez ubrań. Nie wiem może to się zmienia w dalszej częsci gry, bo niestety po zrobieniu postacie musiałem kończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to stroje możesz zmieniać dopiero później, trzeba je kupować w sklepach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupek ale ciekawi mnie jedna kwestia czy ta gra jest znosna jesli chodzi o plynnosc ? Bo podobno wersja ps3 ma z tym problemy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zboczenia na temat liczby klatek więc akurat to mi nie przeszkadza, choć przy większej rozwałce gra potrafi przyciąć

Dużo gorsza jest sama grafika która wygląda jak z początków PS3 jakaś I połowa 2007, straszna bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupek ale ciekawi mnie jedna kwestia czy ta gra jest znosna jesli chodzi o plynnosc ? Bo podobno wersja ps3 ma z tym problemy :/

Gdzie to wyczytałeś? Wersja PS3 chodzi i wygląda znacznie lepiej niż X360, nawet cap na 30 klatek nie jest założony i gra wyciąga czasem więcej. Nigdy w SR3 problemów z wydajnością nie miałem, chyba że naprawdę zrobiłem jazdę na mieście, z czołgami, kupą wojska, eksplozje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupek ale ciekawi mnie jedna kwestia czy ta gra jest znosna jesli chodzi o plynnosc ? Bo podobno wersja ps3 ma z tym problemy :/

gdzie ty takie bzdury wyczytał?

gra jest płynna i dobrze wygląda IMO na ps3 - bierz bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak SirMike strasznie na to marudzil w jednej z forumogadek ale on ma takie zboczenie ;) Gre widzialem tylko na X360 i jakos mi sie gubienie klatek nie rzuciło w oczy. Chyba sie skusze chociaż SR2 mi jakoś nie podszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No on jest zboczony na tym punkcie , ma licznik klatek w oku z dokładnością +/- 2 :)

Ja nie rozróźniam kiedy gra ma 25 a kiedy 35, ale ze mnie noobek

Jak dla mnie gubienie klatek to nie problem, gra ma inne istotniejsze wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale ktoś przetłumaczył ta grę.

Mój brat chciał zabić Agnes, opis głosił że musi samochodem porozbijać się pod kościołem. Jeździł, jeździł i nic.

Jakoś nie pamiętałem abym miał problem z tymi zadaniami, sprawdziłem na youtube, a tam był pokazany opis angielski i jak nic jest napisane, że trzeba na golasa pobiegać przed kościołem, tak zrobił i się pojawiła...

Ja grałem na angielskiej, On na polskiej. Brawa dla tłumaczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy byłby ktoś chętny na jakiegoś co-op'a w tą gre? Bo nie długo moge zostac jej posiadaczem wiec pomyslalem ze moglbym sobie z kims pograc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto w ogóle brać The full Package? Na allegro w okolicy 100zł, podczas gdy zwykła używana dostępna już od 50zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto w ogóle brać The full Package? Na allegro w okolicy 100zł, podczas gdy zwykła używana dostępna już od 50zł..

To zależy czy miałbyś ochotę na dalszą rozrywkę z SR po przejściu z podstawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy w tej grze istnieje możliwość zmiany języka na angielski? Patryzłem i nie widzę opcji zmiany języka.

Okładkę mam po angielsku i myślałem,że bedzie taka możliwość. Gra ma być w prezencie dla hiszpana i czy on odpalajac u siebie gre tez bedzie ja mial po polsku? ktos wie moze? czy jesli ma ps3 ustawione w innym jezyku to zaskoczy mu inny jezyk?

Dialogi sa po angielsku,ale cale menu jest PL

Edytowane przez Jetson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień XMB w konsoli na język angielski i gra powinna odpalić się po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak nazywa się piosenka która nasz bohater śpiewa razem z piercem w jednej z pierwszych misji w samochodzie. Wiem że występowała ona tez w grze Dave mirra freestyle BMX jeśli ktoś to kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×