Skocz do zawartości
Grappa

Jaki Kabel Potrzebny Do Sklejenia Połączenia Internetowego W Całość ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam mały problem dotyczący internetu.Dotychczas ciągnąłem internet od sąsiada,ponieważ nie miał zabezpieczeń i sprawę łączenia się z internetem miałem z głowy,aż do dzisiaj kiedy to zabezpieczył sobie sieć.Teraz na własną rękę muszę 'skleić' sobie połączenie internetowe jednak niewiem jak się za to zabrać bo w żadnym szukanym temacie nie znalazłem takiego przypadku jak mój.Moje połączenie z internetem w komputerze to jeden kabel który podpinam do karty sieciowej.I tu moje pytanie jak w takiej sytuacji zrobić tak żeby ps3 złapało połączenie przewodowo lub bezprzewodowo ? Chodzi mi głównie o to w jakie kable musiałbym się zaopatrzyć robiąc połączenie przewodowe lub co musiałbym innego kupić żeby było bezprzewodowe.Oprócz tego wszystkiego mam router TP-LINK TL-WR340G tylko problem w tym że nie umiem go podłączyć do komputera,a raczej niemogę bo instrukcja mówi o podłączeniu na samym początku routera wejściem WAN do wejścia LAN w modemie.Jak pisałem wcześniej nie posiadam modemu więc według mnie taka opcja odpada,ale jeśli ktoś wie co zrobić w takiej sytuacji byłbym bardzo wdzięczny jeśli podzieliłby się tymi informacjami w tym temacie...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×