Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Również jestem po kilkunastu godzinach grania, jak dla mnie gra świetna. Do tej pory tylko na co opie lokalnym - gra bardzo przypomina LOTR powrót króla (też z co opem) z przed kilku lat, jeżeli komuś podobał się powrót króla to zachęcam do war in the north. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem amatorem tego rodzaju gier, ale dzięki połączeniu różnego sposobu rozgrywki, grę przeszedłem i jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie graficznie całkiem znośnie, widać, że gra czerpie garściami z filmów P.J., szkoda, że muzyka nie jest oryginalną muzyką filmową- miejscami jedynie można usłyszeć utwory inspirowane w/w muzyką.

Niestety, żeby nie było tak różowo, nie wiem jak u innych, ale u mnie gra ma bardzo irytującą przypadłość- potrafi się zawiesić, lub zapętlić w losowo wybranym miejscu (i nie jest to wina konsoli), jedyne co można zrobić w takim wypadku, to dołączyć do drużyny online, przejść wybrany etap gry i wtedy gra zapisze prawidłowy stan na ps3.

Jak już wcześniej było napisane, gra w kooperacji- rewelacja, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żeby nie było tak różowo, nie wiem jak u innych, ale u mnie gra ma bardzo irytującą przypadłość- potrafi się zawiesić, lub zapętlić w losowo wybranym miejscu (i nie jest to wina konsoli), jedyne co można zrobić w takim wypadku, to dołączyć do drużyny online, przejść wybrany etap gry i wtedy gra zapisze prawidłowy stan na ps3.

no mieliśmy ostatnio problemy grając

np. ukończyliśmy rozdział i już wbijam mapkę żeby przejść do następnej lokacji a tu lokacji na mapie nie mascare.gif

się wnerwiłem troszkę po tym incydencie i wyłączyłem grę

albo zawiecha na loadingu pomiędzy rozdziałami i 5 minut oczekiwania na pojawienie się w Rivendell

ale nie licząc kilku incydentów w kooperacji to gra jest świetna i pykając samemu nie doświadczyłem żadnych problemów

komunikacja między graczami też jest bardzo dobra mimo iż mam słaby headset

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako, że to mój pierwszy raz, pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Wygląda na to, że problem z zapętleniem mam nie tylko ja.

Mój bug wyskoczył pod koniec części 5. (quest w Mrocznej Puszczy). Uwalniam czarodzieja, daję mu kostur, gadamy o smoku i kiedy chcę przejść dalej, na mapie nie ma nowej lokacji a w dzienniku questów nadal wisi mi nieskończone zadanie "Mroczna Puszcza". Niestety kolejne przechodzenie tej lokacji oraz wyłączanie/włączanie gry nic nie zmienia. Wiecie jak można to obejść?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba niestety nic innego nie pozostaje jak grać od nowa ( mam ten sam błąd w mrocznej puszczy) z tego co gdzieś znalazłem, na oficjalnym forum warinthenorth.com można znaleźć podobne problemy graczy ale jak na razie Snowblind nic z tym nie robi, a szkoda ;/. Dajcie znać jak ktoś rozwiąże problem bez ponownego rozpoczęcia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś jedyne onlinowe trofeum, zabicie typa z 2 innymi graczami.

Wystarczy normalnie zabić w 3 osoby, czy są jakieś knify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś jedyne onlinowe trofeum, zabicie typa z 2 innymi graczami.

Wystarczy normalnie zabić w 3 osoby, czy są jakieś knify?

są problemy

a największy jest w tym że jak grasz w kooperacji przez neta to trofea dostaje tylko ten gracz który utworzył grę (gospodarz)

właśnie mam taki spory problem bo grając z kumplem znaleźliśmy te 7 zwojów do wykonania dodatkowego zadania kult oka bez powiek i on dostał za to trofeum a ja nie :scare:

ps: Darayavahus wbij mnie w swoje PSN to pogramy we trzech

ja gram w to praktycznie codziennie z szyman54

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pupa :), grając dzisiaj online gra całkowicie popsuła zapis stanu, tzn. niby ma być rozdział 1 część 6 a ładuje się ostatni rozdział, na mapie odblokowane wszystkie miejscówki, brak zadań do zaliczenia, obecnie problem nie do przeskoczenia, chyba nie pozostaje nic innego jak usunięcie zepsutego stanu i zaczynanie od nowa zabawy (tylko tego 27 poziomu szkoda :) ).

I w ten sposób, nawet dobra gra potrafi skutecznie do siebie zniechęcić ( w zasadzie to twórcy gry :P ).

Jeżeli ktoś zna inne rozwiązanie problemu, niech napisze, szkoda nerwów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jakbyście grali od początku bo jak dołączam w trakcie to raz, że klepią mój niski lvl to na dodatek trophy i save są wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach udało mi się kupić grę za 140zł więc okazja mi się trafiła. Po kilku godzinach grania jestem pozytywnie zaskoczony. Nie podoba mi się tylko muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako, że to mój pierwszy raz, pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Wygląda na to, że problem z zapętleniem mam nie tylko ja.

Mój bug wyskoczył pod koniec części 5. (quest w Mrocznej Puszczy). Uwalniam czarodzieja, daję mu kostur, gadamy o smoku i kiedy chcę przejść dalej, na mapie nie ma nowej lokacji a w dzienniku questów nadal wisi mi nieskończone zadanie "Mroczna Puszcza". Niestety kolejne przechodzenie tej lokacji oraz wyłączanie/włączanie gry nic nie zmienia. Wiecie jak można to obejść?

Z góry dzięki za pomoc.

Ku rwa i mi też to się przytrafiło, je bana gra.

Może jest jakaś możliwość na obejście tego, może granie w sieci?

Jak nie to sprzedam to gówno i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku rwa i mi też to się przytrafiło, je bana gra.

Może jest jakaś możliwość na obejście tego, może granie w sieci?

Jak nie to sprzedam to gówno i tyle.

Podobno gra w sieci może pomóc (oczywiście Ty się musisz dołączyć do kogoś, nie odwrotnie).

Raz mi się nawet udało znaleźć grę mniej więcej na tym etapie ale u gospodarza wyskoczył ten sam bug :(

Mógłby producent popracować nad jakimś patchem bo lipa straszna wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączanie do gracza online nic nie daje, nie wiem co ta gra wyprawia, ale nawet gdy zaczniemy grę od początku (usuwając zepsuty save) to prędzej czy później- gdy zechcemy grać online, gra i tak popsuje save.

Pozostaje grać tylko offline, lub jeżeli nie zależy nam na normalnej rozgrywce, gra ze znajomymi online.

Oczywiście wydawca jak na razie udaje, że nie widzi problemu :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego też ja nie dołączam do gry online

jeśli ktoś chce ze mną pograć to dołącza do mnie i nie mam problemów, przechodzę już tym sejwem grę drugi raz i nic się nie psuje, a jak bym chciał dołączyć do kogoś to mam inny save który już jest zepsuty więc można grać tylko u kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego też ja nie dołączam do gry online

jeśli ktoś chce ze mną pograć to dołącza do mnie i nie mam problemów, przechodzę już tym sejwem grę drugi raz i nic się nie psuje, a jak bym chciał dołączyć do kogoś to mam inny save który już jest zepsuty więc można grać tylko u kogoś

No dobra ale jak już u mnie ten bug wyskoczył to zakładanie gry online i czekanie aż się ktoś dołączy nic nie zmieni, nadal nie przejdę tego miejsca, co nie?

Chyba miałeś po prostu szczęście, że u Ciebie nic się nie wykrzaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi zadaniami pobocznymi? Przykładowo jestem w Bree, wykonuje zadanie poboczne dla Otto gdzie daje mu broń. Wybieram się do innej lokalizacji, przechodzę tam główną misję i wyłączam grę. Gdy gram znów po jakimś czasie, przenoszę się do Bree i wchodzę do karczmy a zadanie dla Otto w ogóle nie wykonane i znów przechodzić od początku. O co w tym chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem buga w Mirkwood, musiałem zabić Wulfruna chociaż już go zabiłem i dołączenie do kogoś innego pomogło. Tyle tylko, że Oni mieli tylko 4 zwoje, a w tym momencie powinni mieć już 5, ale to już sam poszukam(chociaż ponoć jeśli się dwa razy zbierze ten sam zwój to też będzie jakiś bug :) ). Teraz sam gram dalej, ale znowu coś nie halo, przeszedłem przez całe bagna i nie znalazłem ani elfa, ani tego dużego pająka :/

Ogólnie rzecz biorąc gra jest świetna, sceneria w górach z wojskami orków maszerującymi w wąwozie jest ekstra. W zasadzie do 5 aktu nie ma na co narzekać, ale od tego nieszczęsnego Mirkwood zaczynają się same bugi. Daleko stąd do końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem buga w Mirkwood, musiałem zabić Wulfruna chociaż już go zabiłem i dołączenie do kogoś innego pomogło. Tyle tylko, że Oni mieli tylko 4 zwoje, a w tym momencie powinni mieć już 5, ale to już sam poszukam(chociaż ponoć jeśli się dwa razy zbierze ten sam zwój to też będzie jakiś bug :) ). Teraz sam gram dalej, ale znowu coś nie halo, przeszedłem przez całe bagna i nie znalazłem ani elfa, ani tego dużego pająka :/

Ogólnie rzecz biorąc gra jest świetna, sceneria w górach z wojskami orków maszerującymi w wąwozie jest ekstra. W zasadzie do 5 aktu nie ma na co narzekać, ale od tego nieszczęsnego Mirkwood zaczynają się same bugi. Daleko stąd do końca?

8 rozdziałów jest

UWAGA: jeśli chcecie uniknąć bugów i problemów z grą to nie grajcie online a już na pewno nie dołączajcie do czyjejś gry! Ja tak zrobiłem i przechodze już drugi raz grę na jednym sejwie i nie mam żadnych problemów!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał przedmówca, najlepiej grać na dwóch "sejwach", osobno do przechodzenia gry i osobno do gry online z przyjaciółmi.

Jeżeli ktoś jest chętny do wspólnej spokojnej zabawy, to dodawać do znajomych z dopiskiem WP, hs wymagany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuję ta gra,lubie uniwersum władcy pierscieni,ale jak patrzę na srednia na metacritic to przeraża mnie ta niska ocena

PS

Nie wiecie czy na PSS jest demo tej gry?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 rozdziałów jest

UWAGA: jeśli chcecie uniknąć bugów i problemów z grą to nie grajcie online a już na pewno nie dołączajcie do czyjejś gry! Ja tak zrobiłem i przechodze już drugi raz grę na jednym sejwie i nie mam żadnych problemów!!

To co piszesz, może się sprawdziło u ciebie, ale ja nie grając nawet sekunde online miałem bug w 5części, potem już było tylko gorzej.

Mimo że gra świetna, to ostrzegam i radze, ludzie nie kupujcie tej gry do póki nie będzie pewności że wyjdzie nowa łatka, zaoszczędzi to wam masę nerwów i czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz, może się sprawdziło u ciebie, ale ja nie grając nawet sekunde online miałem bug w 5części, potem już było tylko gorzej.

Mimo że gra świetna, to ostrzegam i radze, ludzie nie kupujcie tej gry do póki nie będzie pewności że wyjdzie nowa łatka, zaoszczędzi to wam masę nerwów i czasu.

to musisz grać od nowa :)

a łatka pewnie nie wyjdzie bo snowblind wie już o tym od dawna i nic nie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×