Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moim sejwem nie grałem online, a miałem dwa bugi, które udało się rozwiązać właśnie dzięki grze online. Dzięki temu ukończyłem dziś normala, ale aż strach atakować kolejne poziomy :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moim sejwem nie grałem online, a miałem dwa bugi, które udało się rozwiązać właśnie dzięki grze online. Dzięki temu ukończyłem dziś normala, ale aż strach atakować kolejne poziomy :)

przed następnym poziomem radził bym porobić te wyzwania w Lothering i Osgiliath i dobić tak do 30 poziomu bo nie przejdziesz gry na wyższym poziomie chyba że on line z jakimiś wymiataczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mrocznej Puszczy są podobno elfy do uwolnienia z obozu orków, to jest quest który ktoś daje czy przypadkowe zadanie?

Byłem tam 3 razy i nie spotkałem obozu orków z elfami.

Chyba że coś przegapiłem, jakieś sugestie , rady.

Ile fal mają wyzwania?

Edytowane przez OrchidalnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mrocznej Puszczy są podobno elfy do uwolnienia z obozu orków, to jest quest który ktoś daje czy przypadkowe zadanie?

Byłem tam 3 razy i nie spotkałem obozu orków z elfami.

Chyba że coś przegapiłem, jakieś sugestie , rady.

Ile fal mają wyzwania?

oOo

nie kojarzę takiej misji

pamiętaj że każda z postaci ma inne talenty, może jedna z nich odkryć jakąś jaskinię czy co i tam są te elfy??

ile fal

nie mam pojęcia

ja doszedłem do 14 i nie było całkiem trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem normala na 26, a teraz w Fornost mam 28 więc wyzwania chyba nie będą mi potrzebne.

W Lorien jest 16 fal, w Osgiliath nie wiem ale pewnie też tyle samo.

A elf faktycznie jest do uwolnienia, jest za to trofa. Na trzeciej mapie na bagnach, Woodland marshes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bagnach znajdują się dwie wioski orków. Pierwsza jest "po drodze", natomiast druga, ta w której należy uwolnić elfa, znajduje się poza głównym szlakiem, dlatego należy zaglądać w każdą odnogę, ponieważ może ona prowadzić właśnie do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem normala na 26, a teraz w Fornost mam 28 więc wyzwania chyba nie będą mi potrzebne.

W Lorien jest 16 fal, w Osgiliath nie wiem ale pewnie też tyle samo.

A elf faktycznie jest do uwolnienia, jest za to trofa. Na trzeciej mapie na bagnach, Woodland marshes.

Ja zaczynam 3 raz i mam 36lv.

Drugie przejście było banalnie łatwe, jedyny moment co był mega (IMO) trudny to obrona bramy u krasnoludów,

a raczej jej moment jak lecą bandy tych saperów z bombami na plecach, po 100 razach udało mi się dotrwać.

Na ostatnim poziomie tylko właśnie tego momentu się boje.

Chyba że ktoś ma jakiś patent na bezbolesne przejście tego motywu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom legendarny, to buła z masłem - podobnie jak mistrzowski. Natomiast problem, to faktycznie obrona bramy Nordinbadu przed saperami :) oj stary, narzucasz się mięsem jak rasowy rzeźnik. Mi osobiście chyba najłatwiej ten etap zaliczało się Dunedainem, ale i tak powtarzałem go kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt razy. No i wkurzają totalnie kolesie z drużyny, ponieważ jak zginą, pełzną do Ciebie po pomoc i blokują strzelanie do saperów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Darayavahus'

miałeś buga w Mirkwood??jeśli tak to czy w wcześniej uwolniłeś elfa w lesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Darayavahus

No właśnie czytam ten wątek i nie mam zielonego pojęcia o jakim bugu jest mowa. Przeszedłem grę w singlu trzy razy oraz raz online, czyli w sumie cztery razy i żadnego błędu nie miałem. Sam nie wiem. Kupiłem grę w dniu premiery i pamiętam, że przez pierwsze dwa tygodnie na serwerach były tylko trzy-cztery osoby i dlatego postanowiłem najpierw zdobyć platynę w singlu, a dopiero później pograć w multi. Naprawdę nie miałem absolutnie żadnych problemów, poza zbugowanym trofeum "Oko bez Powiek" - nawet poradnik popełniłem (ps3trophyclub.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ remimar - Ty farciarzu ;)

Mnie się w końcu udało (chyba!) pokonać buga. Podłączyłem się do gry online i przeszedłem całą piątą część od początku. Wcześniej kiedy dołączałem się tuż przed samym uwalnianiem czarodzieja, nic się nie zmieniało więc być może trzeba po prostu przejść całość (od Wulfruna do tego giga pająka).

Co do elfa to nie sądzę, żeby zrobienie/niezrobienie tego questa miało wpływ na buga.

Mam nadzieję, że teraz już skończę grę bez problemów (przynajmniej sobie leveli nabiłem walcząc z bugiem :P)

Powodzenia tym, którzy się jeszcze z tym g.... zmagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ remimar - Ty farciarzu ;)

Mnie się w końcu udało (chyba!) pokonać buga. Podłączyłem się do gry online i przeszedłem całą piątą część od początku. Wcześniej kiedy dołączałem się tuż przed samym uwalnianiem czarodzieja, nic się nie zmieniało więc być może trzeba po prostu przejść całość (od Wulfruna do tego giga pająka).

Co do elfa to nie sądzę, żeby zrobienie/niezrobienie tego questa miało wpływ na buga.

Mam nadzieję, że teraz już skończę grę bez problemów (przynajmniej sobie leveli nabiłem walcząc z bugiem :P)

Powodzenia tym, którzy się jeszcze z tym g.... zmagają.

Na jednym zagranicznym forum właśnie czytałem że jak się elfa uwolni to bug nie wyskakuje, ja niby to zrobiłem i nie było już problemów z 5 częścią.

generalnie trzeba się pilnować zawsze po loadingu i sprawdzać listę questów czy nam nic nie brakuje, jeśli czegoś brakuje wychodzimy z gry i loadujemy do skutku.

Gdybyśmy weszli do sklepu jak nie ma jakiegoś questu to już save zje.bany.

Ciekawe czy da się dostać trofeum za przejście, gdyby się dołączyć do kogoś na ostatni lv w 3 poziomie trudności.

Edytowane przez OrchidalnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym zagranicznym forum właśnie czytałem że jak się elfa uwolni to bug nie wyskakuje, ja niby to zrobiłem i nie było już problemów z 5 częścią.

Niestety ale to nie bangla. Ja elfa od razu uwolniłem, a i tak się wykrzaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to nie bangla. Ja elfa od razu uwolniłem, a i tak się wykrzaczyło.

To już chu.j wie czemu to się dzieje, abym ja tego na 3 razie nie doświadczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całe Mirkwood jest zbugowane, ja miałem takie coś, że zginąłem i gdy się odrodziłem to już nie było żadnych przeciwników, żadnych bram(tych niebieskich) i wróciło mi questa z Wulfrunem chociaż już był zabity :) Z tego co zauważyłem to najlepiej całe Mirkwood przejść za jednym razem i nie ginąć przy tym. Wtedy powinno być OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... za wcześnie się cieszyłem, że już będzie z górki :(

Zacząłem 6. część z questem "znajdź leże Urgosta", wszystko ok aż w pewnym momencie widzę, że quest mi zniknął z dziennika (save się już nadpisał więc nie mogłem wrócić)! Pograłem chwilę jeszcze i wyszedłem z tych jaskiń. Wyskoczył na mnie ten cały dowódca i mnie zaciupał. Jak wstałem to, o dziwo, quest ze smokiem pojawił się z powrotem, tyle że... dowódca i jego ekipa zniknęli! Masakra, ręce mi opadły. Jak można było takiego gniota wypuścić?!

No chyba, że kupiłem se pirata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytam Wasze posty i wierzyć mi się nie chce. Mi ani razu nie przydarzyło się to co opisujecie. Mam znajomego, który właśnie kończy trzecie przejście na poziomie legendarnym i również nie miał takich przygód. Moja kopia powędrowała do kolejnego kumpla, który zacznie grać za jakiś tydzień, bo Enslaved kończy i przyjrzę się uważnie jak będzie mu się grało.

I mam takie pytanie - jak zaczynaliście grać, to ściągnęła Wam się może jakaś aktualizacja? Bo to może właśnie to popsuło całą grę? Cholera, niezły zgryz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytam Wasze posty i wierzyć mi się nie chce. Mi ani razu nie przydarzyło się to co opisujecie. Mam znajomego, który właśnie kończy trzecie przejście na poziomie legendarnym i również nie miał takich przygód. Moja kopia powędrowała do kolejnego kumpla, który zacznie grać za jakiś tydzień, bo Enslaved kończy i przyjrzę się uważnie jak będzie mu się grało.

I mam takie pytanie - jak zaczynaliście grać, to ściągnęła Wam się może jakaś aktualizacja? Bo to może właśnie to popsuło całą grę? Cholera, niezły zgryz...

Tak ja miałem łatkę1,01... to Ty nie ściągałeś jej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może tu jest pies pogrzebany, ponieważ ja nie ściągałem niczego. Zacząłem grać w dniu premiery i żadnej aktualizacji wówczas nie było. Może barany ze Snowblind coś zepsuli łatką? Pamiętam, że mieli naprawić rozgrywkę online i wszyscy czekali na jakąś aktualizację. Strzelam, ale to może być właśnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już po trzeciej puszczy, gra się znów zlitowała i pozwoliła mi iść do smoka...

tu właśnie może kluczem jest nie ginąc w lv. czy uwolnienie elfa, może...

Ku. rwa tylko ta brama mi ciąży na duszy, jak się nie uda to będzie to jedna z pierwszych gier jakie pogonie na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OrchidalnyPL

Bez przesady stary, nie jest tak trudno. Więcej w tej obronie bramy szczęścia niż umiejętności. Musisz tylko nie popełnić żadnego błędu i będzie dobrze. Ja męczyłem się kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt powtórek zanim się udało. Na szczęście punkt kontrolny jest blisko i po każdej śmierci cofa Cię do początku ataku saperów, więc jest ok. Pewnie niebawem napiszesz: "poszło bezboleśnie - buła z masłem" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam 3 raz i mam 36lv.

Drugie przejście było banalnie łatwe, jedyny moment co był mega (IMO) trudny to obrona bramy u krasnoludów,

a raczej jej moment jak lecą bandy tych saperów z bombami na plecach, po 100 razach udało mi się dotrwać.

Na ostatnim poziomie tylko właśnie tego momentu się boje.

Chyba że ktoś ma jakiś patent na bezbolesne przejście tego motywu.

tak

staje pod główną bramą ( gram elfem, tą czarodziejką ) tworzę tą barierę co mnie ulecza cały czas i chroni przed pociskami. I jak tylko ich widzę że biegną to z dystansu ich laską traktuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

staje pod główną bramą ( gram elfem, tą czarodziejką ) tworzę tą barierę co mnie ulecza cały czas i chroni przed pociskami. I jak tylko ich widzę że biegną to z dystansu ich laską traktuję :)

Dałem radę za 3 razem, dokładnie też stałem koło bramy, tylko że gram krasnoludem, wyłapywałem to wszystko co głupki przepuściły.

Kluczem było właśnie to aby oni żyli i pomagali.

Teraz tylko wbić to onlinowe trophy i będzie platyna, może są dwie chętne osoby na wbicie tego pucharka?

Edytowane przez OrchidalnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×