Skocz do zawartości
Kryman

Killzone 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry poradnik, wszystko ładnie wytłumaczone. Od siebie dodam że trofea w kz3 jest banalnie proste, i platyna nie powinna sprawić większych kłopotów. + dla Ciebie.

Pedant - Zniszcz wszystkie elementy MAWLR-a - zgadzam się że to najtrudnijesze trofi. Mi samemu nie chciało się męczyć nad nim :(.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik, plusik dla ciebie ;) Dałbym więcej jakbym mógł, sam jestem w trakcie pisania i wiem, że to chwilę zajmuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo to jest mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni poradnik na tym forum. Maly_06 można spytać jaki poradnik robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo to jest mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni poradnik na tym forum. Maly_06 można spytać jaki poradnik robisz?

W tym tygodniu zamierzam opublikować poradnik do LBP lub Tekkena 6 ;) Zacząłem dziś Tekkenka, ale przez przypadek sobie usunąłem ... Kalectwo nie boli. Jutro myślę, że napiszę i postaram się wstawić na pojutrze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Kryman, że wstawiles ten poradnik akurat w przeddzien rozpoczecia mojej gry w Killzone 3. Jak dla mnie poradnik jest bardzo dobry, ale mam dwa małe pytanka gdyż mam pewne wątpliwości co do trzech trofeow:

1. Zniszcz wszystkie cele na platformach - do tego trofeum liczą się tylko przewody paliwowe które ostrzeliwuje ze statku powietrznego, czy tez te ktore znajduja sie w dalszej części sekcji jak juz chodze pieszo? A jak dostaje jet packa to sa jeszcze jakies przewody i czy one TEŻ się liczą do trophy? Napisałeś że to sekcja

Icy Incursion -> Frozen Shores, a jak to brzmi po polsku? bo mam polską wersję gry.

2. Skrzydła pilota - zabij gracza przy pomocy jet packa w multi. Przede wszystkim to jak juz dorwe tego jet packa, to moge nim zabic gracza z ziemii, czy MUSZĘ wznieść się w powietrze?? A drugie pytanie (dotyczy tez trophy Iron Man) to gdzie moge znalesc te jetpacki i exoboty? wiem na których mapach, ale sa one jakos oznaczone na mapie? czy może są w tych miejscach gdzie amunicja czy gdzie indziej?

Z góry dziękuję za pomoc Krymanowi i wszystkim użytkownikom którzy podzielą się ze mną swą wiedzą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiaq30 dzięki, a co do Twoich pytań to tak:

1. odnośnie tego to zapomniałem wstawić filmik dla jasności więc edytuje swój post, a co do mapki to jutro sprawdzę bo nie pamiętam jaka to była... Ale mam nadzieję, że po filmiku dojdziesz :thumbsup:

2. Co do tego pytanie to to chyba jest bez znaczenia czy będziesz w powietrzu czy nie, ale wzbicie się w powietrze to przecież nie jest trudne zadanie :ok: Co do tego gdzie się znajdują to na głównym punkcie odrodzenia szukaj.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to było łatwiejsze niż mi się wydawało, wystarczyło tylko uwaznie patrzyć na mapki na multi i na filmiki, nawet MAWRLA zrobilem za 1 razem, tylko ze kilka razy wczytywalem od poprzedniego zapisu ale nie musialem robic od poczatku:) Jeszcze tak:

1. Zabij 40 sztuk piechoty na plaży - wydaje sie proste i Ty tak tez je opisales, ale na innym poradniku czytalem ze trofeum wpadnie tylko jesli zabije ich na poziomie elite i zabicia z poszczególnych gier się SUMUJĄ, a na jeszcze innym amerykańskim czytalem że musze zabic WSZYSTKICH żołnierzy jacy sa na plaży za jednym przejsciem sekcji bo inaczej trophy nie bedzie. A jeszcze ktos pisal na forum ze nie mozna ich zabic z tego dzialka co jest na samochodzie, tylko trzeba zmienic na bron reczna, chociaz nawet nie wiem czy to jest mozliwe a jezeli tak, to jak to zrobić... Jak to było dokładnie w twoim przypadku, jak je robiles?

2. Transportowce na autostradzie: ile ich powinno byc? ja spotkalem tylko 2, wiecej nie widzialem, a strasznie sie wkurzylem gdyz zeby zdobyc to dzialko trzeba przejsc wczesniejsza sekcje ktora sie dosyc nurzy... żeby poradnik był jeszcze bardziej pomocny polecam ci wstawić filmik do opisu tego trophy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tutaj nie wiem, ale ja to trofeum robiłem już po przejściu gry bo nie wpadło mi... Wszystkie trofea jakich nie udało mi się zdobyć po 2 ukończeniach gry robiłem na poziomie rekrut w tym też to. I nie musisz zmieniać żadnej broni :blink: Przynajmniej ja nie musiałem. Powtarzaj tą mapkę kilka razy i w końcu na pewno wpadnie.

2. Edytowałem post :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walony pedant nie mam już siły :rolleyes:

Można deadać w trakcie robienia pedanta lub wczytywać ostatni punkt zapisu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie można, musisz to zrobić bez umierania.

//EDIT: I oczywiście musisz zrobić te dwa etapy bez wczytywania, a właściwie trzy. Najpierw od dołu niszczysz wszystkie elementy, potem drugie etap gdzie musisz przebić się przez obronę Higów, a trzeci to wykończenie MAWLR-a z góry.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na Ps3 na trofeach mam zapisane trofeum wielki szlem ale na przenośnym endefikatorze ani na stronie PSN nie mam zapisanego trofeum próbowałem aktualizować endefikator to mi dalo tylko 7 lvl ale trofeum dalej nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na Ps3 na trofeach mam zapisane trofeum wielki szlem ale na przenośnym endefikatorze ani na stronie PSN nie mam zapisanego trofeum próbowałem aktualizować endefikator to mi dalo tylko 7 lvl ale trofeum dalej nie dało

jakaś dziwna ta twoja składnia jaki endefikator rozumiem że chodzi ci o identyfikator najpierw zsynchronizuj trofea a potem ten swój endefikator i wszystko będzie jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, musisz to zrobić bez umierania.

//EDIT: I oczywiście musisz zrobić te dwa etapy bez wczytywania, a właściwie trzy. Najpierw od dołu niszczysz wszystkie elementy, potem drugie etap gdzie musisz przebić się przez obronę Higów, a trzeci to wykończenie MAWLR-a z góry.

Wielkie dzięki miszczu za radę, wczoraj o 23:30 wykończyłem KIllzona 3 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje.

Mam nadzieję, że poradnik się przydał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet platyna jest...naciąganie klientów na jeszcze raz to samo - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem dwie platyny KZ2/3, także DLC 100%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem killzone 3 - kupiłem kolekcjonerkę i widzę że to killzone 2 po poprawkach małych xD

ale poradnik bardzo fajny tylko można by pogrupować trofea na offline i online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kogos do trofeum gracz druzynowy czyli ktos mnie zaprasza do gry i konczymy 1 runde online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne? Mogę pomóc, bo mi się nudzi. :) Podaj tylko nick na PSN.

Ps id: sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem wczoraj do gry. Wysłałem ci zapro i sprawdziłem profil. Trofik masz wbity... Wczoraj o 15 coś bodajże. -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem wczoraj do gry. Wysłałem ci zapro i sprawdziłem profil. Trofik masz wbity... Wczoraj o 15 coś bodajże. -.-

w trofeum jest napisane ze musimy rozegrac mecz i zapro samo nie powinno pomoc w tym trofeum ale jak wbije to zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×