Skocz do zawartości
Kryman

Killzone 3

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie wiem niby mam wszystkie trofea zdobyte a platyny nie dostałem :/ moze jakies pominałem ale watpie i nie wiem o co chodzi bo te co do platyny wystarcza to mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://psnprofiles.c...-secondary-fire

Tego nie masz

Chyba że już je zdobyłeś

No własnie zauwazyłem na stronce angielskiej psn, tam przynajmniej wszystko widac jak na tacy bo sprawdzałem na polskim to tam jak zwykle zawsze z aktualizacja jest do bani. Thx z waspem nie powinno byc problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, platyne w Killzone 2 zdobyłem dobre 2,5 lat temu. Czy w Killzone 3 będzie coś co przysporzy mi trudności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie, trofea z multi są wręcz śmieszne w porównaniu do dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te trofeum pedant: są jakieś checkpointy czy trzeba wszystko przy jednym podejściu, i czy elite w trójce jest na poziomie dwójki bo w dwójce pojedynek z gwardią Radeca i z nim samym wbił mi sie głęboko w pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te trofeum pedant: są jakieś checkpointy czy trzeba wszystko przy jednym podejściu, i czy elite w trójce jest na poziomie dwójki bo w dwójce pojedynek z gwardią Radeca i z nim samym wbił mi sie głęboko w pamięć.

W trójce takiego bossa raczej nie uświadczysz, ale ogólnie rzecz biorąc gra potrafi dać w kość, nawet na Normalu. Jest zdecydowanie trudniejsza jako całość od poprzedniczki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy trofeum wielki szlem który polega na wygraniu 3 trybów jest możliwy do zboostowania?? Bo męcze i ciągle moja drużyna jest strasznie cienka, doprowadza mnie to powoli do irytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, wystarczy wygrać po jednym meczu w każdym trybie i to jeszcze sprawia trudność??

Matko, to jakie mają być trofki w KZ4? Złoto za samo wejście do meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja stawiam na strzał w stopę :D

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie ważne, trofik raczej wpadnie jeszcze dzisiaj, co-op jest do zrobienia tylko i wyłącznie z kumplem który ma pada tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zrobiłem po podłączeniu mojego starego joystika, bo go czytało jako pada. :biggrin: Na strzelnicy był tylko problem, bo musiałem kombinować z przełączaniem się, bo nie dało się celować na joy'u do latania. ;p

Chodziło mi o to, że bez dwóch padów też się da używając jakiegoś zamiennika, który udaje drugiego pada. :)

Edytowane przez Killeras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie to inaczej wyobrażasz? Jeszcze jedno głupie pytanie i warn poleci...

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem smartfona, ale czytałem że ktoś podłączył nawet mikrofalówkę i też działało... ;)

:wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja podłączyłem smartfona, ale czytałem że ktoś podłączył nawet mikrofalówkę i też działało... ;)

:wallbash:

Znowu nie doczytałeś dokładnie, nie mikrofalówkę, a pralkę. Bęben podczas wirowania jest lepszy niż średnio ogarnięty gracz :) Ale musi mieć min. 800 obr./min., bo inaczej nie zadziała. :) Lodówka tez od biedy by się nadała, ale to zimna suka i nie lubię z nią grać w Co-opa :)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

macie jakieś dobre sposoby na zrobienie ostatniej sekwencji w osatnim rozdziale na Elite, mi statek wybucha bardzo szybko mimo że ekran nie robi się biały całkowice, fakt brzęczy mi już w pojeździe ale zgon następuje po 2-3 sek.

Edit: Nevermind, zrobiłem ależ to było irytujące. Elite wpadł tylko 1500 killsów i coop i platyna.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gracz drużynowy - Rozegraj grę jako członek oddziału

 

ktos chetny na zrobienie tego trofea? wysylajcie invite z info, ze jestescie z forum - QvstraPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże w zrobieniu trofeum: Gracz drużynowy? Bez ustawki nie da się zrobić tego trofeum, a tylko tego brakuje mi do platyny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×