Skocz do zawartości
saintgb1972

Assassins Creed : Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3go wrzesnia rusza wersja demonstracyjna multiplayer Assassin's Creed: Revelations . Demo bedzie dostepne dla osob , ktore oplacaja abonament PS+ oraz dla tych , ktorzy maja aktywne konta U-Play . oczywiscie beta bedzie dostepna tylko dla posiadaczy Playstation 3 . Pod tym linkiem jest lista gier dzieki , ktore beda brane pod uwage podczas rozsylania kodow http://uplay.uk.ubi.com/games/?pltf=ps3

Pojawi sie kilka nowych rzeczy miedzy innymi bedzie mozna modyfikowac czesci ubiru (nogi , rece , tors,pas) W wersji BETA bedziemy mogli awansowac do 30 levelu.Na najwyzszym levelu bedzie dostepna modyfikacja ulubionej broni.Za wykonywanie okreslonych zadan bedziemy zarabiali "kredyty abstrego" dzieki ktorym bedzie mozna kupic np trucizne bez oczekiwania na odblokowanie jej po uzyskaniu odpowiedniego poziomu. Zdolnosci , perki streaki i kill streaki beda w zestawach umiejetnosci , dwa z takich zestawow beda predefiniowane , a dodatkowe dwa beda mialy mozliwosc modyfikacji i beda dostepne po osiagnieciu okreslonego levelu

Zmieniny zostanie tez sposob dolaczania do rozrywki beda na to trzy sposoby

Free For All - dolacza do dostepnej sesji w trybie Wanted lub Deathmatch

Team - dolacza do dostepnej sesji w trybie Manhunt lub Artefakt Assult

Welcome - dolacza do dostepnej sesji w trybie Deathmatch

Z nowosci bedzie jeszcze

Tripwire Bomb - wybucha gdy przesladowca lub cel znajdzie sie w jej poblizu .

Closure - Zamyka wszystkie bramy oraz unieruchamia windy wokol

Sentry perk - zwieksza czas trwania blokady.

Hot Pursuit Perk - zwiksza szybkosc osoby polujacej oraz zmniejsza szybkosc ofiary jesli jestesmy od niej blizej niz metr.

Silent Animus Hack Streak - gdy wykonasz serie 6 cichych zabojstw , wlamujwsz sie do animusa i zabijasz wszystkich templarow.

Animus Hack Streak - po wykonani serii 8 zabojstw , wlamujesz sie do animusa i zabijasz wszystkich templarow.

Minor Hack Loss Bonus - po utracie 5 kontraktow , otrzymasz mozliwosc zabicia celu na odleglosc.

Na koniec wazna informacja dla tych co maja wolniejsze lacze . Wersje BETA bedzie mozna sciagnac przed tym zanim zostanie ona uruchomiona ( spekuluje , ze bedzie to 1 lub 2 wrzesnia)

link do strony BETA , znajdziecie tam mnostwo informacji na temat AC: Revelations http://assassinscree...en-GB/acr-beta/

Potwierdzona informacja przez Ubisoft , wersje BETA bedzie mozna sciagnac juz od drugiego wrzesnia . Prawdopodobnie od osmego wrzesnia dostep do bety beda mieli wszyscy uzytkownicy PSN.

Zatem do "zobaczenia" na mapach AC: Revelations.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONKURS !!!

Do wygrania kod , ktory upowaznia do sciagniecia wersji BETA Assassin's Creed : Revelations Multiplayer

Kod otrzyma osoba , ktora jako pierwsza odpowie na pytanie

Jaki przydomek mial Rodrigo Borgia ?

Wersja BETA jest juz do pobrania z PSStore , grac bedzie mozna od jutra (03.09.11)

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod wygrywa kyant , przydomek Rodrigo tp Spaniard czyli Hiszpan , natomaist imie Aleksander Borgia przybral jak zostal papiezem i nie bylo ono przydomkiem.

kod wyslany na priv

BETA zajmuje 2673 MB , bedzie mozna grac od polnocy tylko nie dowiedzialem sie czy chodzi o czas GMT .

serwery zostana wlaczone o podanych nizej godzinach.

Montreal / New York – 6am

LA – 3am

GMT – 10am

Paris – Noon

Sydney – 8pm

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej kod dostępu do bety, ale żeby nie było za łatwo - jeden ze znaków zastąpiłem "?"

Kto pierwszy trafi brakujący elment stanie się szczęśliwym posiadaczem bety

Powodzenia :thumbsup:

2B9K-97N?-R59E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia po rozegraniu kilkunastu sesji.

Tryb Artifact Assult nie jest jeszcze dostepny , natomiast tryb Deeathmatch jest dosyc szybki nie ma w nim kompasu tylko pokazany jest portret postaci , ktora musimy wylowic z tlumu i dokonac zabojstwa. Mozna potraktowac ten tryb jako trening . Mapy w tym trybie sa bardzo male i kameralne.

Tryb Wanted i Manhunt sa znane z poprzedniej odslony.

Na plus zmieniono system ogluszania , jest zdecydowanie bardziej przyjazny zdecydowanie latwiej sie oglusza i mozna dzieki temu lepiej sie bronic.

Postaci sa w moim przekonaniu takie malo charakterystyczne prawde mowiac tutaj Ubi sie nie postaralo zdecydowanie lepiej byly przygotowane postaci z AC Brotherhood.

Zmieniono takze sposob odblokowywania perkow , oprocz tego ze musimy zdobyc odpowiedni level do tego aby one sie odblokowaly to musimy dodatkowo za perki zaplacic "kredytami Abstrego" pierwsza mysl jaka mnie naszla to system ten zostal zaimplementowany z CoD BO.

Jest takze problem podczas gry ze znajomymi w trybie Manhunt nie wrzuca wszystkich do jednego teamu. Jesli jest czworka znajomych to gra sie rozpocznie od stanu 2vs2

W moim odczuciu nie wszystkim fanom multi z Brotherhood wersja z Revelation przypadnie do gustu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia po rozegraniu kilkunastu sesji.

Tryb Artifact Assult nie jest jeszcze dostepny , natomiast tryb Deeathmatch jest dosyc szybki nie ma w nim kompasu tylko pokazany jest portret postaci , ktora musimy wylowic z tlumu i dokonac zabojstwa. Mozna potraktowac ten tryb jako trening . Mapy w tym trybie sa bardzo male i kameralne.

Tryb Wanted i Manhunt sa znane z poprzedniej odslony.

Na plus zmieniono system ogluszania , jest zdecydowanie bardziej przyjazny zdecydowanie latwiej sie oglusza i mozna dzieki temu lepiej sie bronic.

Postaci sa w moim przekonaniu takie malo charakterystyczne prawde mowiac tutaj Ubi sie nie postaralo zdecydowanie lepiej byly przygotowane postaci z AC Brotherhood.

Zmieniono takze sposob odblokowywania perkow , oprocz tego ze musimy zdobyc odpowiedni level do tego aby one sie odblokowaly to musimy dodatkowo za perki zaplacic "kredytami Abstrego" pierwsza mysl jaka mnie naszla to system ten zostal zaimplementowany z CoD BO.

Jest takze problem podczas gry ze znajomymi w trybie Manhunt nie wrzuca wszystkich do jednego teamu. Jesli jest czworka znajomych to gra sie rozpocznie od stanu 2vs2

W moim odczuciu nie wszystkim fanom multi z Brotherhood wersja z Revelation przypadnie do gustu

System ogluszania zdecydowanie na plus.Postacie sa ok,specjalnie pewnie takie żeby było trudniej bo szczerze mówiac w acb wylowienie z tłumu tego "wlasciwego" było łatwiejsze

Rzeczywiscie nie wrzuca wszystkich do jednego teamu,chcialem zagrać z kolegą w jednym teamie a dało nas odzielnie lecz pamietaj,ze to beta,jeszcze moga pare rzeczy poprawić.Tym bardziej,że premiera dopiero w 5 listopada czy pazdziernika

Jak moze revaltion nie przypasc do gustu tym,którzy lubia broterhooda ?Sa to podobne gry i poza nowymi trybami dużo się nie różnią.Jestem prawie pewien że gdyby nie to że ubi zapowiedziało revelationsa to wszystkie poprawki i nowe tryby wyladowaly by w platnym dlc do broterhooda.

Dobra może opiszę moje wrażenia w plusach i minusach

na plus

-dużo lepsze mapy,są równie dobre dla ofiary jak i prześladowcy(wielkim atutem tej gry są mapy)

-nie zauważyłem aby tak jak w acb abym mógł zabić ofiare z 5 metrów (a zdarzało się tak,pokazało wcisnięcie kwadratu,wcisnąłem,i pokazuje się jak moja postać niczym spider man leci z pieciu metrów na ofiare dziurawiąc go mieczem)

-szybsze wspinanie sie. w acb czasem było tak że jeżeli prześladowca jest 6-7 metrów za Tobą,a Ty zaczniesz się wspinac - zgniesz.Zanim tam się wespnie to ten podejdzie i ma go jak na dłoni aby go ugodzić sztyletem

-ciężej wyłowić z tłumu właściwą postać przez co gra jest moim zdaniem ciekawsza.

na minus

-ta osoba która wypowiada kontrakt lost i inne pierdki,nie powinna podkładać głosu do tego typu produkcji,jest on taki drętwy.mam nadzieje że to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze revaltion nie przypasc do gustu tym,którzy lubia broterhooda ?Sa to podobne gry i poza nowymi trybami dużo się nie różnią.Jestem prawie pewien że gdyby nie to że ubi zapowiedziało revelationsa to wszystkie poprawki i nowe tryby wyladowaly by w platnym dlc do broterhooda.

na minus

-ta osoba która wypowiada kontrakt lost i inne pierdki,nie powinna podkładać głosu do tego typu produkcji,jest on taki drętwy.mam nadzieje że to poprawią.

Zobacz jak jest z grami , ktore maja multi od "zawsze" nie koniecznie musza podobac sie ich wszystkie odslony czy to wlasnie ze wzgledu na zmiane postaci , czy na mapy ktore moga nie przypasc do gustu . W AC:Revelation dochodzi jeszcze zmiana w uzyciu bomb , ktorymi teraz mozemy ciskac na odleglosc.

Dla mnie to co Ubi proponuje w wersji beta jak narazie jest ok , poza glosem narratorki o czym wspomniales. Czekam na tryb Artifact Assult ma on pojawic sie w tej wersji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze revaltion nie przypasc do gustu tym,którzy lubia broterhooda ?Sa to podobne gry i poza nowymi trybami dużo się nie różnią.

oj roznia sie i to duzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsze od Brotherhooda, ale boję się, że będzie podobnie jak BRHD, monotonny... Chociaż beta nie nudzi mnie ani chwilę (Już 10 lvl), to pełna może znużyć(Mam nadzieję że nie).

Ogłuszanie jest przyjemniejsze, tryb WANTED i MANHUNT bez zmian. Poprawiono, a może raczej, ułatwiono wspinaczkę, gdzie w poprzednich częściac, żeby wykonać długi chwyt, musiałeś nacisnąć R1 + X, tutaj robi to automatycznie w trybie freerun. Wciaż, na Revelations głównie czekam z powodu Singla, Mutlti to tylko dodatek:)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj dostepny jest tryb Artifact Assult . Oferuje nam on rozgrywke o dlugosci 10 minut ilosc graczy 4-8 i podzieleni oni sa na dwa teamy . Mapa takze podzielona jest na dwie czesci na naszym terytorium mozemy wrogow zabijac a na terytorium wroga mozemy ogluszac . Rozgrywka jest bardzo nastawiona na wspolprace w druzynie , mamy mozliwosc eskorty naszego wspolgracza po tym jak zdobedzie on artefakt . Liczy sie tez dobre opanowanie pada , gdyz ten tryb jest bardziej zrecznosciowy od innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ze post po postem ale

Kolejny konkurs do wygrania oczywiscie klucz do bety Assassin's Creed Revelation

Kod otrzyma osoba , ktora jako pierwsza poda imiona trzech osob , ktore pomagaja Desmondowi .

down@

kaynt - kod zostal wyslany na priv. Milej gry

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktos moze kod bo z uplaya mi nie przyslali a jak napisalem meila to cisza ;/ . jesli ktos ma to poprosze na pw bede mega wdzieczny

rebecca crane, shaun hastings, lucy stilmann

Edytowane przez enti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale UP! trzeba zrobic poniewaz Beta pojawila sie juz w PS STORE DLA WSZYSTKICH !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do wspólnego grania mój psn MAREK1033 , hs jest(najlepiej ludzi w podobnym wieku domnie czyli 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gsq

coś cisza w tym temacie.. ;>

jakie wrażenia z multiplayera AC:R? Jak dla mnie to za dużo udziwnień, trybów, za dużo "komplikacji". O co w ogóle chodzi z tymi kredytami Abstergo? Na jakich zasadach opiera się ich zdobywanie?

Eh, dla mnie Brotherhood był prostszy (mniej skomplikowany) i dlatego lepszy - bo sama rozgrywka niczym szczególnym się nie różni, może to kwestia przyzwyczajenia..

pozdrawiam,

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś cisza w tym temacie.. ;>

jakie wrażenia z multiplayera AC:R? Jak dla mnie to za dużo udziwnień, trybów, za dużo "komplikacji". O co w ogóle chodzi z tymi kredytami Abstergo? Na jakich zasadach opiera się ich zdobywanie?

Eh, dla mnie Brotherhood był prostszy (mniej skomplikowany) i dlatego lepszy - bo sama rozgrywka niczym szczególnym się nie różni, może to kwestia przyzwyczajenia..

pozdrawiam,

Piotrek

Popieram. Masz też odpowiedź w temacie ciszy :). Multi jest słabsze, trofea z multi każdy (serio KAŻDY) wbije sam, bez problemu. Może się pojawi kilku chętnych jak wyjdzie DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak komuś się nudzi multi samemu, niech pisze na PSN, mój nick Zetix00, dziś zacząłem rozgrywke w AC:R ale wcześniej grałęm w Brotherhooda i ogarniam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś chętny do wbicia trophy z DLC Ancestors podczas okresu świąteczno-noworocznego? Zapowiada się dużo wolnego czasu a aż taką miłością do multi w AC:R nie pałam, żeby się katować dłuższym graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×