Skocz do zawartości
Emir

F1: Championship Edition

Rekomendowane odpowiedzi

To miała być moja pierwsza gra na PS3, ale jednak zdecydowałem się na Motorstorma. Później chciałem ją kupić, ale przeczytałem, że nie można robić save'ów podczas GP, a ponieważ lubię pojeździć sobie kwalifikacje, treningi przed wyścigami to zrezygnowałem bo kilku godzin nie chcę grać z rzędu, bo jak wyjdę to stracę cały postęp z danego GP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ściągnąłem demo spodziewałem się średniej gry, ale jednak F1 okazało się bardzo dobrą grą

Możliwość wcielenia się w kierowcę wyścigowego bolidu F1 sprawia dużo frajdy. Model jazdy według mnie został wykonany perfekcyjnie, bo jeździ się bardzo dobrze. Ponadto zostały zachowane wrażenia realizmu - gdy odpadnie nam przednie skrzydło sterowność nad samochodem znacznie się zmniejsza, a podczas startu w ustawieniu 'Heavy Rain' smuga wody zasłania nam widok. Grafika jest bardzo ładna, bolidy prezentują się pięknie.

Gdy wejdzie kiedyś do Platyny z chęcią kupię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem do tej gry, chyba pod wplywem startu nowego sezonu. Polecam dla fanow F1. Ciekawy tryb kariery, przechodzenie do innego teamu itp. Po pol roku sciagnal sie nowy patch, myslalem ze to mzoe nwoe tory, nazwiska itp,ale nic z tych rzeczy - niestety.

Co do zapisu stanu gry, to mozna to robic w kazdym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym jak zagralem w F1 w sklepie na 60 calach, pojechalem do domu po kase i kupilem PS3 . To byla moja pierwsza gra (+ Resistance ktory dostalem z konsola).

Wie ktos cos o kolejnej czesci? Ja chce jezdzic Robertem i spychac z toru Hamiltona!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do zapisu stanu gry, to mozna to robic w kazdym momencie.

no to widocznie ktoś mnie wprowadził w błąd. Ale rozumiem, że w trakcie wyścigu nie można ? Tylko np. po skończonych kwalifikacjach, treningnach ? Bo coś takiego w jednej recenzji wyczytałem "Jeśli już zaczniemy to musimy przebrnąć przez treningi, kwalifikacje oraz sam wyścig w jednym rzucie. Frustrujące, gdyż już po treningach i kwalifikacjach, gracz może czuć się nieco znużony, a zapisać nie można. "Jak się wreszcie zabiorę za zrobienie jakiegoś stelaża na kierownicę to się pewnie zaopatrzę Sporo opcji się nagle zrobiło dla fanów realistycznych wyścigów - na PS3 do F1 dochodzi GT5P, na PC niedawno wyszedł Race 07, aż nie wiadomo w co grać

A grałeś może w to na kierownicy ? Jest FF ? Jaki jest skręt kierownicy ? Można sobie dowolnie modyfikować, czy albo 900* albo 270* ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna robic savow w czasie weekendu GP - jesli przejdziesz kwalifikacje i wyjdziesz z gry musisz na nowo przebijac sie przez kwalifikacje ;] tym niemniej nie przeszkadza mi to, gra trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ostatnio co raz więcej gram w demko F1 i powiem szczerze, że co raz bardziej mi się podoba

No i staję tu przed dylematem - mogę kupić Uncharted: Drake's Fortune lub właśnie F1. Obie są w tej samej cenie 119 zł, ale na tą pierwszą musiałbym czekać, bo nie mają na stanie. Co byście wzięli na moim miejscu? F1 ma tryb multiplayer (chyba), co przedłuży żywność gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oeza - to jakby Ci doradzac czy blondynka czy brunetka, to sa 2 rozne tytuly, wzbij sie na wyzyny intelektu i sam uznaj co wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sprawa z trybem sieciowym w F1?

Jakie są tryby rozgrywek, no i czy dużo ludzi w to gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...o gustach podobno się nie dyskutuje, poniżej pare słów ode mnie:

Jedna z moich pierwszych gier na PS3. Jak widziałem zapowiedzi i filmiki w necie to robiła wrażenie i stwierdziłem że F1 musze mieć.

Napaliłem się na maxa. Po zakupie mocno się rozczarowałem i po 3 podejściach sprzedałem grę na allegro. Starciłem na tym 15 zeta ale byłem szcześliwy ze sie jej pozbyłem. Jak dla mnie mocno sztuczna i sztywna gra, przereklamowana... zawiodłem sie.

Tryb w sieci: nie zrobił na mnie wrażenia jak cała reszta.

Za to bardzo polecam BURNOUT PARADISE! W tej grze także możecie pojeździć także bolidem F1. Do wyboru są 2 formułki na tle 75 aut.

Net: rewelka!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)mocno się rozczarowałem i po 3 podejściach sprzedałem grę (...)

Bo ta gra sie podoba po 4 podejsciach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to bardzo polecam BURNOUT PARADISE! W tej grze także możecie pojeździć także bolidem F1. Do wyboru są 2 formułki na tle 75 aut.

porwonywac jazde bolidem w tych dwoch tytulach to jakies nieporozumienie ;]

w zasadzie dla mnie juz jasne czemu Ci gra nie podeszla ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to sobie w nic nie pogram, właśnie przy COD4 zanikł mi dźwięk i wyskoczyło An error ocured.... 8010514. Patrząc po forach chyba mam poważny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos wie jak wyglada sprawa z kontynuacja tej serii? Kto ma prawa do F1?

z tego co wiem to wciąż Sony. Swojego czasu było głośno o podpisaniu przez Hamiltona kontraktu reklamowego z EA Sports i wtedy wszyscy pisali, że to bezsensowny krok, bo i tak Sony ma prawa do F1. Ale może Elektronicy powalczą o licencję, bo ostatnio w tej kwestii bardzo ucichło, a F1 CE jest już dosyć nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 3-ci sezon kariery Robertem Kubicą i bardzo chętnie wracam do tej gierki od czasu do czasu .

tryb online to porażka ale kariera jest spoko, oczywiście gram na DFP. Trzeba się jarać F1 generalnie żeby dać się wciągnąć na F1 PS3.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz to sobie w nic nie pogram, właśnie przy COD4 zanikł mi dźwięk i wyskoczyło An error ocured.... 8010514. Patrząc po forach chyba mam poważny problem

Prawa ma nadal Sony, tego jestem pewien na 99%.

Niestety granie na padzie w ta gre to padaka. 50% mniej funu z niej plynie. Gralem w to u kumpla na kierownicy i u siebie na padzie i jakbym gral w dwa zupelnie rozne tytuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram 3-ci sezon kariery Robertem Kubicą i bardzo chętnie wracam do tej gierki od czasu do czasu .

tryb online to porażka ale kariera jest spoko, oczywiście gram na DFP. Trzeba się jarać F1 generalnie żeby dać się wciągnąć na F! PS3.

Pozdr

eee... a skad Roberta wytrzasnales niby? Chyba ze "Jacques Villeneuve" czytasz "Robert Kubica"

Edit: Ok juz zczailem .. Ja gram kariere soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest super! w końcu udało mi się kupic za 120 zeta, czekałem chyba 2 tygodnie na przesyłkę, ale miód! ktoś porównał burnout paradise do f1? to może porównajmy Resident Evil 5 do Uncharted? w końcu też się strzela - przecież to zupełnie inne gry, i tak jak napisano, trzeba lubić raz, samochodówki, dwa chociaż odrobinę F1 i znać zasady, mniej więcej o co chodzi w tym sporcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie tym co porzucili gre grajac na padzie... Przeciez to F1 a nie Motostorm. Precyzja jest wymagana w kazdym calu. Gra w sieci jest na wysokim poziomie, bardzo duzo serwerow. Szkoda tylko ze nie ma wiekszej liczby statystyk oraz roznych poziomow trudnosci do wyboru w trybie online. No i te calkowite braku update'ow (torow,nazwisk,zasad itp)

Dla fanow wyscigow polecam, ale jezeli chcecie sie cieszyc gra to kierownica musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

A jak w F1 można sterować system osiowym Sixaxisa i czy jest to wygodne?

Jeden z posiadaczy tej gry mówił mi, że właśnie za pomocą tych osi można sterować, ale ja w demie takiej opcji nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak w F1 można sterować system osiowym Sixaxisa i czy jest to wygodne?

Jeden z posiadaczy tej gry mówił mi, że właśnie za pomocą tych osi można sterować, ale ja w demie takiej opcji nie znalazłem.

mogę powiedzieć na przykładzie Motorstorma - o wiele gorsza precyzja niż np. analoga. I o ile w MS jest można było to jakoś wybaczyć, bo gra jest bardzo zręcznościowa a tory szerokie, to w wyścigu gdzie jeden błąd może go zakończyć nie polegałbym na wychyleniach. Najlepiej kierownica, jak jej nie masz to gałki analogowe, a jak sypiasz podwieszony pod sufitem to wychylenia są dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano odebrałem już F1 Championship Edition

Wrażenia z gry? Świetne! Naprawdę w porównaniu z wersją demo jest o wiele lepiej, szczególnie jeżeli chodzi o tryb kariery. Został on świetnie wykonany i bardzo przyjemnie się gra, tym bardziej że przed samym wyścigiem mamy kilka okrążeń testowych, a potem trzy serie kwalifikacyjne. Już czuję, że przy tej grze spędzę długie godziny Obecnie jeżdżę w teamie Toro Rosso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano odebrałem już F1 Championship Edition

Wrażenia z gry? Świetne! Naprawdę w porównaniu z wersją demo jest o wiele lepiej, szczególnie jeżeli chodzi o tryb kariery. Został on świetnie wykonany i bardzo przyjemnie się gra, tym bardziej że przed samym wyścigiem mamy kilka okrążeń testowych, a potem trzy serie kwalifikacyjne. Już czuję, że przy tej grze spędzę długie godziny Obecnie jeżdżę w teamie Toro Rosso.

jeździsz na kierownicy, czy padzie ? Jeśli na kierze to podziel się wrażeniami odnośnie promienia skrętu i FF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×