Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

A to spoko to zostało mi tylko 99 eventów to w 5godzinek może a poźniej dokończe dla przyjemności i może online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zdobyć Platynę, muszę mieć EyeToya? Bo chyba jedno z Trofeów dotyczy wysłania komuś swojego zdjęcia? Może się mylę? Oświećcie mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktos napisać gdzie znajduje się Silver Lake

Już znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na zrobienie freeburn i timed challenge? Można zacząć od motorków bo jest ich dużo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś chętny na zrobienie freeburn i timed challenge? Można zacząć od motorków bo jest ich dużo mniej

Ja dzisiaj po 22 mogę, tylko opisz co tam trzeba robić, bo online to praktycznie za dużo nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK po 22 wchodzę dziś już na 100%!

Zaczynamy od motocykli. Później samochody (Marked man już mam ale mogę pomóc, road rage(x2 bo dwie drużyny) i stunt run) 10 timed challenges.

Kto zakłada grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mniej więcej potrzeba czasu na zrobienie tych challenge ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio time challenge zajmuje około 5 minut. Marked man trochę dłużej road rage też. Stunta nie zaliczyłem żadnego więc nie wiem. Ale pewnie na wszystkie koło 1.5h - 2h.

Btw jak będzie nas 8 to można załatwić stadion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli spoko, ja będę o 22 na pewno

Czy typ wybranego motoru ma jakieś znaczenie, czy każdy może jeździć jakim chce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak mi neta na kompa rodzina nie zakosi to tez z wami pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos potrzebuje pomocy ze stadionem, to jestem praktycznie co wieczor. dajcie znaka , zawsze chetnie pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ktos potrzebuje pomocy ze stadionem, to jestem praktycznie co wieczor. dajcie znaka , zawsze chetnie pomoge

To dodam Cie do znajomych i jak juz ogarne sie w miescie to sie odezwe na wspolna partyjke. Wlasnie wyciagnalem swoj egzemplarz burnouta ze skrzynki. Na allegro wszedzie cena za nowke okolo 150plnow a ja z brytyjskiego sklepu ponizej 19 funtow z przesylka do Polski dalem

I rada dla tych co chca czekac na wersje ultimate: niewarto. Moge sie zalozyc ze patch umozliwiajacy restart nie bedzie ekskluzywny dla tej wersji, i najpewniej taniej wyjdzie teraz kupic taniego burnouta a potem dokupic dodatek jak bedzie ciekawy, niz czekac na nowa wersje. Tym bardziej ze duzo czasu jeszcze zostalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj ta 22, później do roboty cięzko wstać ale postaram się być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Criterion'a pojawiły się pierwsze wiadomości na temat wyspy . Dostać na nią będziemy mogli się dzięki mostowi znajdującemu się w pobliżu waterfront plaza, sama wyspa ma być wielkości Downtown ale ma się załkowicie różnić od pozostałych części Paradise city. Na wyspie mają także znaleźć się najwieksze super jump'y w grze , a po słowach "if you can see it, you can drive it" wnioskuję że będzie można wjeżdżać na wieżowce lub coś w tym stylu i z nich skakać. Na stronce jest też info że 21.11 i 05.12 dowiemy się o premium pack'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o moście to wiadomo od pierwszego dnia wypuszczenia gry. Cały czas w remoncie. Chyba polacy robią albo co...

O newsach to też wiadomo Każdy piątek przez kilka tygodni

Miło słyszeć o enormous jumpach Co do wjeżdżania na wieżowce...coś mi się nie wydaje. Poczekamy jeszcze dwa tygodnie i będziemy wiedzieli wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to jest Showtime i jak zdobyć Trophy polegające na zrobieniu Showtime Road Rule na dowolnej drodze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na jakąkolwiek drogę. Wciskasz L1+R1 i rozwalasz wszystko co na drodze. Pobijasz rekord ulicy i masz trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, co to jest Showtime i jak zdobyć Trophy polegające na zrobieniu Showtime Road Rule na dowolnej drodze?

Też miałem z tym problem ale Pips powiedział mi o co bryka. Tak więc na drodze musisz wcisnąć L1 + R1 + R2 odpali się showtimes, później X musisz podskakiwać i "zbić" jak najwięcej samochodów, za autobus dostajesz +1 do mnożnika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×