Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem z tym problem ale Pips powiedział mi o co bryka. Tak więc na drodze musisz wcisnąć L1 + R1 + R2 odpali się showtimes, później X musisz podskakiwać i "zbić" jak najwięcej samochodów, za autobus dostajesz +1 do mnożnika.

Jak gadasz to się upewnij że masz rację!!!!!!

R1+L1 i nic więcej!... najlepiej się rozpędzić, mieć pełnego boosta (zielonego) i walnąć w 'tłum' aut, a jeszcze lepiej aby był tam autobus bo to mnożnik w ShowTime!

Rozwalasz wszystko i za wszystko masz punkty... czyli auta (najwięcej dostaje sie za Vany i limuzyny), tablice nad drogami a wszystko to machnijcie mnożąc to uderzeniami w autobusy! Każdy wynik mnozy się x 1 po trafieniu w autobus, jak traficie w 10 autobusów to wynik pomnoży się x 10! Ja dzięki autobusom zrobiłem ponad 43.000.000pkt.

Dodatkowo każde wciśnięcie boost (X) powoduje Wasze 'turlanie' po ulicy, należy też trząś padem (z uruchomionym sensorem ruchu w ShowTime) aby samochód którym wszystko rozwalamy bardziej się turlał!

Za wciskanie X spala nam się boost! Aby go uzupełniać cza klepać jakieś auta! Po klepnięciu autobusu dostajemy pełen boost i mnożnik!

Czasami gdy już nie mamy paska boost'a nie odkładajcie pada... bo czesto w ostatniej chwili wjedzie jakis turysta w nas i gra leci dalej... od auta do auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak gadasz to się upewnij że masz rację!!!!!!

R1+L1 i nic więcej!

Ja jak stoje w miejscu to muszę wcisnąć jeszcze R2, zresztą w czym masz problem nawet jesli nie jest potrzebne to i tak działa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak stoje w miejscu to muszę wcisnąć jeszcze R2, zresztą w czym masz problem nawet jesli nie jest potrzebne to i tak działa !!!

Po prostu Cię poprawiłem!... jakbym miał problem to inaczej bym to wyjaśnił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też miałem z tym problem ale Pips powiedział mi o co bryka. Tak więc na drodze musisz wcisnąć L1 + R1 + R2 odpali się showtimes, później X musisz podskakiwać i "zbić" jak najwięcej samochodów, za autobus dostajesz +1 do mnożnika. 

L1 + R1 mówiłem ;p

Jeszcze 29 wygranych i mam elite'a licencję A i jeżdżę na razie tym hot rodem co ma boosta na maxa, normalnie masakra żeby go zdobyć zazwyczaj jak widzę autko to w przeciągu minuty jest moje a to chyba z 5 minut goniłem A jak mnie widział to boost i odlatywał (w dosłownym tego słowa znaczeniu xd a na serio to stawał dęba i sruuu...)

O ile wcześniej wkurzało mnie marked man to o tyle teraz wkurza mnie Stunt Run, nie mam swojej placówki dobrej a ta z dema czyli skakanie przez plaże (tam koło diabelskiego młynu) tak w górę i dół mapy mało daje.

Aby zaliczyć te trophy z kamerką muszę mieć eye toya pod PS3 czy byle jaka kamerka pod USB mi to zaliczy?

---

Kirex może ty wciskasz razem jednocześnie i coś nie wychodzi po prostu wciskasz L1 i trzymasz a dopiero R1 i powinno działać poprawnie.

---

A i jeszcze jedno, może ktoś kto ma dobry aparat jakiś włączyć mapę i oddalić ją na maxa ale tak bym widział wszystkie eventy czyli najlepiej na środek znacznik ustawić bo za nic 2 nie mogę znaleźć a mi brakują, sądzę że gdzieś na autostradzie mogłem je minąć bo po nich mało jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, może ktoś kto ma dobry aparat jakiś włączyć mapę i oddalić ją na maxa ale tak bym widział wszystkie eventy czyli najlepiej na środek znacznik ustawić bo za nic 2 nie mogę znaleźć a mi brakują, sądzę że gdzieś na autostradzie mogłem je minąć bo po nich mało jeżdżę.

Pips... wystarczy poszukać

Burnout_Paradise_Event_Map.jpg

Ewentualnie:

snakeeysfriex_rightdevil77_burnout_paradise_2008jan30.jpg

A tu z wykazem aut do Takedown...:

EventLocationsMap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie teraz sprawdzałem, jak stoisz w miejsu to trzeba wcisnąć L1 + R1 + R2 

więc Hades26 "Jak gadasz to się upewnij że masz rację!!!!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
specjalnie teraz sprawdzałem, jak stoisz w miejsu to trzeba wcisnąć L1 + R1 + R2

Coś mi sie wydaje że chcesz się 'posprzeczać'... ale zastanów się nad tym lepiej

A jak jedziesz?... jak stoisz to Ci gówno to co da że zaczniesz robić ShowTime!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje że chcesz się 'posprzeczać'... ale zastanów się nad tym lepiej

A jak jedziesz?... jak stoisz to Ci gówno to co da że zaczniesz robić ShowTime!...

No właśnie ja nie sprawdzałem nigdy z miejsca czy da się show time zacząć ale skoro Kirex'owi działa L1 + R1 + R2 to znaczy że z miejsca się nie da i po wciśnięciu gazu mu się odpala show time (szołszołszoł ) czyli podczas jazdy tylko działa a z miejsca trza gaz.

---

Hades no dzięki.

300 bramek już zaliczyłem tych siatek/bramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje że chcesz się 'posprzeczać'... ale zastanów się nad tym lepiej

A jak jedziesz?... jak stoisz to Ci gówno to co da że zaczniesz robić ShowTime!...

Nie mam zamiaru się sprzeczać, po prostu napisałem jak ja robię, a robię z miejsca, więc jakby nie było muszę wciskać L1+R1+R2 co jest jak najbardziej poprawne. 

Następnym razem zachowaj głupie uwagi ("Jak gadasz to się upewnij że masz rację!!!!!!") dla siebie dopóki się nie upewnisz, że masz rację !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ShowTime robi sie z rozpędu a nie stojąc na skrzyżowaniu... może i się wciska L1+R1+R2 ale nie robi sie tego podczas jazdy a wlasnie podczas jazdy zaczyna się ShowTime... więc róbta co chceta oby więcej!

Kirex... prosze Cię! Nie unoś się jakby Ci dziewczyna lizaka zabrała lub kot wypił Łaciate!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym ja robię z miejsca i problemu z tym nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirex ale lepiej być rozpędzonym i wtedy gdy włączymy szołszołszoł ( ) dalej nas wywali a za odległość (jardy) mamy też punkty, im dalej tym lepiej.

Dobra już nie marudzę i wracam do BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile wcześniej wkurzało mnie marked man to o tyle teraz wkurza mnie Stunt Run, nie mam swojej placówki dobrej a ta z dema czyli skakanie przez plaże (tam koło diabelskiego młynu) tak w górę i dół mapy mało daje.

Najlepsza miejscówka to most na południu i jazda aż za WildCats Stadium. Same superjumpy i billboardy. Jak masz wprawę to dojedziesz i do plaży a nawet dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie trick na wyjechanie z planszy w Burnoucie ???

Pytanie ??? Jak jest trofeum w BIKE ze mam przejechac 10 mil w 8 lobby to jak ktos bedzie uciekal i podlaczal to jak przejade 9 mil i ktos sie odlaczy i pozniej podlaczy to bede musial jechac od poczatku ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie ??? Jak jest trofeum w BIKE ze mam przejechac 10 mil w 8 lobby to jak ktos bedzie uciekal i podlaczal to jak przejade 9 mil i ktos sie odlaczy i pozniej podlaczy to bede musial jechac od poczatku ???

Ja wczoraj machałem se to na starym save (pomimo zdobycia tego już w trofikach) i zasada jest taka, że wszedłem w pokój z 7 playerami, jeździłem po autostradzie (droga nad miastem) najszybszym motorem aby zrobić szybko te 10mil. W między czasie jeden gość wychodził, więc sie zatrzymywałem i czekałem aż ktoś dojdzie, po dojściu kogoś znów jechałem aby zrobić wynik do 10mil (nie musisz zaczynać na nowo, tylko robisz reszte mil aby dorwać wynik do 10).

Po zrobieniu wyniku nie zawsze trofik wpada odrazu! Musisz poczekać na tym hoście jeszcze z 10min czasami zanim Ci sie zaliczy trofeum!

Ważne jest to aby wejść do pokoju i po prostu jeździć, nawet jak ktoś z pokoju wyjdzie nie znaczy to że będziesz musiał jechać od nowa 10mil, po prostu dojedziesz do 10mil ale musisz poczekać na ostatniego playera. Jak wywali Cie host z pokoju, to dupa... szukasz od nowa i od nowa robisz wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10 mil to nic wielkiego. Kilka minut jazdy. Spokojnie zaliczysz. Najlepiej jakby te 8 osób jeszcze robiło timed challenge to już w ogóle zero problemów Ja tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Hadesie za mapki paradise city, na pewno sie przydadza. Dalbys kiedys rade zaznaczyc na nim mniej wiecej lokacje parkingow? Ile ich w ogole jest? Bo slyszalem ze znalezienie wszystkich sprawilo niektorym problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj że nie znajdziesz 10 parkingów . Co to za satysfakcja korzystać z mapek ,żeby znaleźć wszystkie bramki,jumpy,billboardy i parkingi. To tak jakby dać komuś pada i powiedzieć żeby przeszedł za ciebie gre- PORAŻKA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wolisz wkurwiac sie polamiac plyte z powodu ze sie stanelo w jednym miejscu i 2 tygodnie sie nie wie co dalej zrobic ? Czy moze sciagnac poradnik uruchomic w takiej sytuacji kryzysowej i moc sie cieszyc gra dalej...

w nerwowych chwilach moze sie wszystko zdarzyc nawet polamianie plyty za 200 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za OFFa ,ale trzeba byc zjebem ,zeby polamac plytke z gra O_o Dla takiego to tylko kaftan i pokoj bez klamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×