Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe ... ja swojego czasu gdy jeździłem po premierze w Burnout Paradise aby poszukać wszystkiego to kręciło mnie to... ale na nowym save po prostu zrobiłem 398 bramek i 99 bilbordów i nie chciało mi się ganiać za tym zrobiłem platyne i wgrałem mojego starego save...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emileczek znajde, bo nie takie rzeczy znajdywalem, przechodzilem. Tylko pytam bo znalazlem wiekszosc i nie usmiecha mi sie poki co jezdzic za 1-2 parkingami po calym miescie. Nie daje nikomu profilu czy sejva zeby zrobil to za mnie. Po to sa takei rzeczy i ja chce z nich skorzystac, proste i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... co cza zrobić w licencji na samochody i motory aby mieć 101%? Coś o online kieeeeedyś słyszałem ale nie zabierałem się za to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
just get two sections of online challenges complete and you will get 101%

Complete all of the following:

Races

Road Rules

Showtime Rules

Smashes

Jumps

Billboards

2 sections of online challenges

__________________

Z jakiegoś tam forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi online to freeburn challenge na pewno, a timed challenge chyba nie. Przynajmniej mnie timed nie zaliczyło ale jak zrobiłem 2 sety freeburn motorkiem to 101% wskoczyło, oczywiście jak wszystko pozostałe było zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi online to freeburn challenge na pewno, a timed challenge chyba nie. Przynajmniej mnie timed nie zaliczyło ale jak zrobiłem 2 sety freeburn motorkiem to 101% wskoczyło, oczywiście jak wszystko pozostałe było zrobione

Kto pisał o timed challenge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałeś tylko online challenges a są tu przecież i timed i freeburn, więc fajnie to rozgraniczyć, żeby później nie było, że ktoś zrobi timed i się będzie zastanawiał dlaczego nie ma 101% ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Hades za pomoc.

A w czym Ci pomogłem?

Co do 101% to kusi mnie ale choroba nie chce mi się szaleć w online 'bez znajomych'... a z francuzami lub angolami jakoś nie kreci mnie jazda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko jest , ktoś zrobi parę i się rozłącza. Ale ja jestem chętny, więc możemy się na kiedyś ustawić. Zrobimy wszystkie we 2 później jeszcze z kimś w 3 i 101% gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz 2 sety freeburnn challanges dostajesz CARBON UBERSHALL 8- zajebista furka do stuntów a jak zrobisz wszystkie 490 challanges to masz 102% complete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos podpowie jaki samochod najlepszy jest na flatspina 360? A moze podpowiedz jako go zrobic Robie to co na filmikach na youtube, znajduje duzy skok, przed rampa reczny ale obraca sie samochod o 360 i wiecej nie chce (a jako ze czesc obrotu jest robiona przed oderwaniem sie od ziemi, to 360 nie moge zaliczyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi kilka stuntów do wykonania i robię je w miejscu gdzie demko było bo nigdzie indziej nie mogę jakoś ale i tak ciężko idzie, co dziwne 1 pojazd jeździ sobie po mieście a ja mam 17 zaliczeń do licencji elite a tylko ze 7-10 stuntow mi zostało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos podpowie jaki samochod najlepszy jest na flatspina 360? A moze podpowiedz jako go zrobic Robie to co na filmikach na youtube, znajduje duzy skok, przed rampa reczny ale obraca sie samochod o 360 i wiecej nie chce (a jako ze czesc obrotu jest robiona przed oderwaniem sie od ziemi, to 360 nie moge zaliczyc)

Do flat spin'ów niezły jest Jansen P12, Kitano touge sport, hawker solo ale to tylko moja opinia. Niezłe flat spiny można robić na plaży z tych ramp do beczek, ja robię tam spokojnie między 750 a 900 stopni. Niezły skok jest koło Quarry( ten w stronę mostu), rozpędź się porządnie i tak użyj ręcznego ,żeby zachaczyć przodem samochodu o prawą ścianke , wtedy dostajesz całkiem niezły spin( nawet 2000 stopni można zrobić ).Ale 360 to powinieneś zrobić każdym samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do flat spin'ów niezły jest Jansen P12, Kitano touge sport, hawker solo ale to tylko moja opinia. Niezłe flat spiny można robić na plaży z tych ramp do beczek, ja robię tam spokojnie między 750 a 900 stopni. Niezły skok jest koło Quarry( ten w stronę mostu), rozpędź się porządnie i tak użyj ręcznego ,żeby zachaczyć przodem samochodu o prawą ścianke , wtedy dostajesz całkiem niezły spin( nawet 2000 stopni można zrobić ).Ale 360 to powinieneś zrobić każdym samochodem.

No wlasnie przy quarry robilem, tylko ze nie zachaczalem o scianke. A wtedy samochod robi 360, ustawia sie w powietrzu na wprost, tak jak przed skokiem, i tyle... Sproboje zachaczyc o ta scianke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to troszke poćwiczyć

Wreszcie udało mi się zrobić 100% 3 dni męczyłem się z 20x boost chain i wreszcie się udało, mam wreszcie platynowe furki Jeszcze tylko 215 challanges i wszystko zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba to troszke poćwiczyć

Wreszcie udało mi się zrobić 100% 3 dni męczyłem się z 20x boost chain i wreszcie się udało, mam wreszcie platynowe furki Jeszcze tylko 215 challanges i wszystko zrobione

20x boost chain jest potrzebny do tego? Ja na początku gry zrobiłem 17x więc mam nadzieje że trudno tak nie będzie ;p

Wykonałem właśnie wszystkie stunty no i mam 77% gry a 7 wygranych brakuje mi do licencji elite ale nie mam więcej wozów, Hades coś tam wspominał o tym że jak zdobędę wszystkie jumpy, bramki i bilbordy to dostane nowe wózki co nie? Jak tak to jutro pozbieram to.

Misiopuchatek - dziwnie ten wóz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć 100% musisz zdobyć wszystkie nagrody burnout ( jest 60) i oczywiście zrobić najlepszy czas na każdej drodze i najlepszy showtime na każdej drodze za to też są dwa samochody do wygrania.No i oczywiście bramki,billboards, i smashes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko;p co to są te freeburn challenges? Bo chcialbym trofea pozdobywac a nie wiem o co chodzi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zadania , które wykonujesz z innymi jest ich 420 + 70 timed challanges, jeżeli zrobisz gre na 100% i co najmniej 2 pełne sety freeburn challanges (np dla 2 i 3 graczy) wtedy masz gre na 101 % a jak wykonasz wszystkie wtedy masz gre na 102%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trophy 10 time challenge (na samym dole prawie) jest dla motorow czy dla carow?

A i jaka jest najwieksza skocznia z miejscem na beczke najlepiej bo ja skacze tam przy torach ze po zrobieniu beczki ladujesz na tory. tam dzis udalo mi sie kilka razy zrobic x4 beczki i mialem air time 2.20 przy tym, akurat gralem online i widzialem jak ktos mial air time 5.00 - gdzie taka skocznie znajde by 5 sek byc w powietrzu no i czy jest wyzsze miejsce dla beczek a moze jest tam gdzie te 5 air time ktos mial, jak tak to moze uda mi sie 8 beczek biorac pod uwage ze 4 beczki zrobilem w 2.20 =D

ps. te 10 time challenge i zdjecie z kamerki mi zostalo tylko i mam platynke ale kamerki nie mam wiec na razie jej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10 to z samochodów. Prawdziwy pain in the ass. Bo one są po prostu głupie... Ciężko załapać o co w niektórych (większości) chodzi.

Air time się sumuje. Jeżeli będziesz często skakał w małych odstępach czasu (przy plaży najlepiej aż do mostu) to będziesz miał czas sumowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 10 to z samochodów. Prawdziwy pain in the ass. Bo one są po prostu głupie... Ciężko załapać o co w niektórych (większości) chodzi.

Air time się sumuje. Jeżeli będziesz często skakał w małych odstępach czasu (przy plaży najlepiej aż do mostu) to będziesz miał czas sumowany.

Sumuje sie ,ale tylko w online. W single juz nie ,a z niego wynik jest brany to statsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×